Nowa jakość w STS: placówka premium w Szczecinie

Zobacz jak wyróżniać się będą nowe prestiżowe placówki STS.pl - bukmacher zaczyna od punktu STS PREMIUM w centrum Szczecina przy al. Niepodległości. Nowy lokal stacjonarny STS w Szczecinie.

STS działa legalnie na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce wydanym dla: Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.
Siedziba STS mieści się w Katowicach (Firma STS wsytępuje w: KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209)
Zezwolenie na zakłady bukmacherskie zostało wydane przez MF w dniu 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Serwis STS oraz artykuł dla osób pełnoletnich.


Nie możesz korzystać z placówki w Szczecinie lub nie ma STS w Twoim mieście: odwiedź: STS.pl

Flagowa placówka STS.pl zlokalizowana jest w śródmieściu Szczecina przy Al. Niepodległości. Spółka planuje uruchomienie szeregu lokali o wysokim standardzie w centrach największych miast w Polsce. Kanał retail – odpowiadający obecnie za ok. 20% przychodów STS – notuje nominalny wzrost wartości z roku na rok nieprzerwanie od 8 lat.

W 2018 roku na zlecenie bukmachera przeprowadzono badanie satysfakcji klientów w lokalach STS w całym kraju. Badania wykazały, że 97% klientów wysoko i bardzo wysoko oceniło poziom obsługi klienta. Zweryfikowano również zadowolenie użytkowników ze standardu i wyposażenia placówek STS. Aż 93% ankietowanych oceniło je bardzo wysoko lub wysoko.

"Mimo, że to w internecie STS.pl wypracowuje zdecydowaną większość biznesu, nieustannie inwestujemy w rozwój i modernizację placówek stacjonarnych w całym kraju. W zeszłym roku nasza naziemna sieć lokali wygenerowała przychód o 16% większy niż przed rokiem. Nowe lokale o wysokim standardzie są dedykowane klientom, którzy wolą korzystać z tradycyjnego kanału sprzedaży. Oferujemy w nich szereg udogodnień, m.in. możliwość obejrzenia transmisji wydarzeń sportowych, weryfikacji oferty na tabletach czy docelowo zawarcia zakładów za pośrednictwem samoobsługowego terminala. Cały czas widzimy duży potencjał w segmencie stacjonarnym, stąd obecna liczba ponad 430 lokali będzie dalej rosła" mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

STS.pl po zdominowaniu polskiego sektora zakładów wzajemnych rozpoczął w lutym 2019 roku działalność na rynkach europejskich. Spółka po latach intensywnego rozwoju zagospodarowała blisko połowę rodzimej branży. Oferta bukmachera dostępna jest w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii, Islandii, Luksemburgu, Słowenii, Andorze, San Marino oraz na Gibraltarze, Malcie i Łotwie. STS jest pierwszym polskim bukmacherem, który rozpoczął działalność zagraniczną. W planach jest dalsza ekspansja międzynarodowa.

Spółka – za sprawą licznych inwestycji w rozwój oferty zakładów, nowoczesnych technologii oraz nowych funkcjonalności dla użytkowników STS – w ostatnich 6 latach zwiększyła przychody ponad dziesięciokrotnie – z 220 mln zł do 2,41 mld zł. Obecnie STS posiada ponad 47% udziałów w polskim rynku bukmacherskim, a 80% obrotów generują kanały online – aplikacja dedykowana systemowi Android oraz iOS, strona internetowa STS oraz jej mobilna wersja.

Każdy kto ukończył 18 lat może także korzystać z usług STS przez stronę internetową z każdego miejsca, a nawet z aplikacji na smartfony - zobacz stronę STS.pl.

Bukmacher STS.pl aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu, będąc największym prywatnym podmiotem na rodzimym rynku sponsoringu. Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Korony Kielce, Górnika Zabrze, Anwilu Włocławek, Asseco Resovii oraz PGE Vive Kielce, a także Futsal Ekstraklasa, KSW czy innych klubów i związków sportowych. STS angażuje się także we wsparcie esportu, m.in. AGO Esport i devils.one.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie bukmachera: STS.pl

Tylko osoby starsze niż 18 lat mogą korzystać ze stron hazardowych w Polsce.

Nowa placówka STS Premium w Szczecinie, al. Niepodległości:
STS Premium w Szczecinie al. Niepodległości
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie bukmachera: STS.pl

***

STS jest największą firmą bukmacherską w Polsce przyjmującą zakłady na wyniki wydarzeń sportowych oraz społeczno-politycznych. Firma powstała w 1997 roku i od tego momentu z powodzeniem działa na terenie całego kraju. Za sprawą dynamicznego rozwoju w ciągu ostatnich lat STS zdominował rynek legalnych firm bukmacherskich w Polsce – znacznie zwiększając udziały rynkowe, które obecnie wynoszą ponad 47%.

Obecnie nowoczesne lokale naziemne znajdują się w każdym większym mieście – łącznie na terenie kraju jest ich ponad 430. STS.pl zatrudnia przeszło 1300 osób.

Lokal STS.pl, Szczecin, al. Niepodległości - nowy punkt i standard PREMIUM w STS:
Punkt STS, Szczecin, al. Niepodległości - bukmacher STS.pl

Już wkrótce w innych większych miastach pewnie znajdziemy lokale Premium STS tj. Warszawa, Kraków, Poznań, Łódź, Wrocław, Zielona Góra, Katowice, Białystok, Olsztyn, Gdynia.
Gdzie będzie następny punkt STS dowiemy się wkrótce...

Artykuł dla pełnoletnich i nie odpowiadamy za korzystanie z usług firm hazardowych. Każdy użytkownik robi wszystko na swoją wyłącznie odpowiedzialność. Jesteśmy jedynie platformą informacyjną skupiającą informacje ze świata bukmacherskiego. Przedstawiamy rzeczywiste fakty od firm bukmacherskich, które znajdują się w ich systemach i stronach www.

LEGALNY BUKMACHER w POLSCE !!!

+ 200% bonus do 300 zł
+ Wpłacasz 150zł, Grasz za 450zł
+ Przelewy24, Blik, Karta
+ Tylko dla osób pełnoletnich +18. Betfan z licenjcą: PS4.6831.3.2018
+ Gra u bukmacherów może uzależniać i wiąże się z ryzykiem! Granie u nielegalnych bukmacherów zagranicznych w Polsce jest niedozwolone. Graj odpowiedzialnie!
TOPBONUS
Odbierz bonus
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść