Fortuna - bukmacher bez depozytu
20 zł freebet za rejestrację

3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
DO 100 ZŁ NA START!

  • 3 x zakład bez ryzyka po 100 zł (3 kupony)
  • Freebet 20 zł (po weryfikacji konta)
  • +10 ZŁ ZA PIERWSZĄ WPŁATĘ

ODBIERZ

Fortuna to LEGALNY polski bukmacher.
Oferta dla osób pełnoletnich
Bądź odpowiedzialny. Hazard to ryzyko.

Piątki w kwietniu z godzinami Mistrzów - 50 zł bonusu

Godziny Mistrzów w każdy piątek kwietnia 2022 w Fortunie. Oferta skierowana dla graczy Fortuna w której masz szansę otrzymać za darmo 50 zł bonusu od Fortuna. Jak odebrać i co zrobić? Zobacz na Bukmacherzy.com i odbierz kod bonusowy Fortuna.

Wszystkie piątki kwietnia 2022 r. i godziny Mistrzów w Fortuna czekają na graczy od legalnego polskiego bukmachera Fortuna z licencją MF.

Wpłacając depozyt do polskiego bukmachera Fortuna w dowolny piątek kwietnia 2022 r. w godzinach 18:00-20:00 z kodem FORTUNA za min. 100 zł, a następnie puszczając dowolny zakład PREMATCH lub LIVE (zakład na żywo w trakcie meczu/zdarzenia sportowego) za min. 100 zł do 24 godzin od wpłaty to w przypadku przegranego zakładu otrzymasz 50 zł bonus w punktach FKP (do wymiany o wartości 50 zł).

Odbierz kod w FORTUNA i ZOBACZ OFERTĘ>>

Nie mając konta w Fortuna w kwietniu 2022 otrzymasz:
20 zł freebet, zakład bez ryzyka do 600 zł i nawet 2100 zł bonusu za drugi depozyt.
Kod bonusowy w Fortuna to: MAXOFERTA

Czy są inne oferty w Fortuna?
Tak. Zobacz dział bonusy bukmacherskie.

U bukmachera Fortuna każda osoba, która ukończyła 18 lat może przejść szybki proces rejestracji konta online. Po tym procesie można otrzymać nawet darmowe 20 zł na testową grę i możliwość wygranej, a także wiele innych ofert powitalnych np. zakład bez ryzyka do 600 zł oraz bonus 100% do kwoty 2100 zł.

Zakład bez ryzyka w Fortuna daje możliwość zawarcia zakładu, a w przypadku jego porażki bukmacher zwraca stawkę takiego przegranego zakładu dla gracza w formie bonusu. Bonus i każda forma promocyjna gracza ma opis w regulaminie i zasady, które należy spełnić z tymi środkami by trafiły na konto standardowe - by były do wypłacenia od bukmachera na konto bakowe gracza.

Freebety które także oferuje bukmacher Fortuna dostępne są dla graczy - są to darmowe zakłady i więcej o tych ofertach przeczytasz w bonusy bukmacherskie.

LEGALNY BUKMACHER w POLSCE !!!

+ 200% bonus do 300 zł
+ Wpłacasz 150zł, Grasz za 450zł
+ Przelewy24, Blik, Karta
+ Tylko dla osób pełnoletnich +18. Betfan z licenjcą: PS4.6831.3.2018
+ Gra u bukmacherów może uzależniać i wiąże się z ryzykiem! Granie u nielegalnych bukmacherów zagranicznych w Polsce jest niedozwolone. Graj odpowiedzialnie!
TOPBONUS
Odbierz bonus
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść