Ranking Bukmacherów

heart RANKING BUKMACHERÓW 2023 r.
Dla miesiąca: 2023 rok
Od ekspertów z Bukmacherzy.com

RANKING 2023

Specjalny ranking bukmacherów na 2023 roku od ekipy z Bukmacherzy.com

Bukmacherzy.com to serwis poświęcony zakładom bukmacherskim i w tym miejscu chcemy przedstawić RANKING BUKMACHERÓW 2023 r.

Tworzą go osoby z pasji związane z tematyką zakładów bukmacherskich, zamiłowania do różnych dyscyplin sportowych i lubiących po prostu obstawianie wyników sportowych.

Oczywiście nikogo nie chcemy zachęcać do hazardu, a jedynie prezentujemy tutaj informacje, które dla nas są oczywiste, a dla osób nie będących w temacie zakładów sportowych mogą być po prostu przydatne.

Zakłady bukmacherskie to nie jest całkowita loteria tak jak ma to miejsce w lotto, gdzie głównym czynnikiem jest szczęście, ale wiedza i łączenie pewnych faktów sportowych, statystyk, poprzednich wyników, formy i predyspozycji danych zespołów, wystawianych składów na mecz ma pewne znaczenie i może przyczyniać się do zwiększenia naszych szans na wygraną.

Zakłady bukmacherskie to jednak jest też ryzyko utraty postawionych stawek swoich zakładów, a więc to gra hazardowa, która może przyczynić się, że obstawiając bezmyślnie np. na cały czas niewiarygodnie wysokie kursy i przy tym małe prawdopodobieństwo na trafne wytypowanie wszystkich kuponów może przyczynić się do straty finansów.

Jeżeli nie masz u nas konta to:

Zarejestruj się w Bukmacherzy.com
i GRAJ W NASZYCH KONKURSACH smiley
yes KONKURS SUPERTOTO - TRWA

Konkurs Supertoto to opcja obstawiania co tydzień kilku zdarzeń przez opcję 1x2
-------------------------------------------------------------
Jakie rankingi możemy w tym roku 2023 lub jako ranking 2024 jeszcze opublikować?
1/ Rankingi bonusów bukmacherskich
2/ Rankingi ofert powitalnych
3/ Rankingi aplikacji bukmacherskich
4/ Rankingi popularności wśród typerów
5/ Ranking nowych bukmacherów 2023 r.
6/ Ranking bukmachera wg. Was- typerów bukmacherskich

------------------------------------------
Graj legalnie online w Polsce.

Odwiedź nasze działy:

Bonusy bukmacherskie

Legalni bukmacherzy

enlightened Zakłady w Polsce

Rynek zakładów bukmacherskich w Polsce przeszedł duże zmiany w ostatnich latach, a w szczególności, gdy chodzi o zakłady bukmacherskie online.

Przed 2017 r. liczne firmy z licencjami z innych państw przyciągały graczy z Polski, a będąc w UE gracze z nich korzystali.

Po nowelizacji ustawy hazardowej w Polsce w 2017 r. i wprowadzeniu wielu ograniczeń na zagraniczne podmioty oferujące zakłady bukmacherskie w sieci internet nadeszły duże zmiany dla graczy.

Każdy gracz może jedynie legalnie korzystać z firm bukmacherskich online, które posiadają licencję bezpośrednio wydaną przez MF w Polsce, a nie w dowolnym kraju UE.

Lista bukmacherów oferujących legalne zakłady bukmacherskie z każdym rokiem od 2017 r. powiększa się i aktualnie mamy ponad 18 firm świadczących takie usługi w sieci.

Dla typerów z Polski to bardzo dobra wiadomość, gdyż lepiej mieć większy wybór niż mniejszy, gdzie zagrać.

Dla bukmacherów to większa konkurencja i muszą zadbać o swój produkt jak najlepiej by nie tylko przyciągnąć klienta, ale też by u nich pozostał na dłużej - w ten sposób tworzą się dla graczy świetne okazje w formie bonusów powitalnych, bonusów na utrzymanie gracza u siebie i akcji przypominających.

Różne ciekawe wydarzenia sportowe też pomagają zwiększyć atrakcyjność ofert bukmacherskich u legalnych bukmacherów z Polski.

Wiele dyscyplin sportowych tj. piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej, Formuła 1, siatkówka, skoki narciarskie, MMA które mają licznych fanów w Polsce przyczyniają się do popularności obstawiania tych właśnie dyscyplin sportowych.

Także popularni sportowcy jak Robert Lewandowski będący napastnikiem FC Barcelona czy IGA Świątek popularyzują sport, a tym samym chęć obstawiania wydarzeń z ich udziałem - by cieszyć się z nimi też własnymi wygranymi.
Każdemu czasem potrzebne są dodatkowe emocje.

Odwiedź nasze działy:

Bonusy bukmacherskie

Legalni bukmacherzy


Oferowane firmy są dla osób +18 lat!

cool ranking bukmacherów 2023

Nasz ranking bukmacherów na lipiec 2023 roku w Polsce staramy się przygotowywać po analizie każdego z bukmacherów.

Chcemy też wdrożyć opinie jakie do nas przychodzą i też jakie opisujecie do nas na maila.


Ranking bukmacherów 2023 roku będzie cały czas rozwijany, gdyż ciągle występują zmiany w firmach bukmacherskich, dostępnych bonusach oraz ofercie sportoto-bukmacherskiej tych legalnych firm w Polsce.

Istotnym czynnikiem jest też rosnąca ilość tych firm.

Jakie czynniki mogą wpływać na nasze spojrzenie na bukmachera?

Uważamy, że tak jak każdy produkt lub usługę można oceniać, a ocena jest naszą oceną. Każdy w pewnych względach może mieć inne odczucia, ale ogólnie staramy się podejść do sprawy od strony typera i gracza w ocenie bukmacherów w naszym rankingu w Bukmacherzy.com

yes Jak można oceniać bukmachera?

Można zobaczyć:
- jak bogatą ofertę posiada,
- jakie rodzaje zakładów oferuje,
- jakie dodatkowe usługi świadczy oprócz zakładów sportowych
- czy i jakie świadczy zakłady na żywo,
- jakie oferuje formy wpłat i wypłat
- jakie bonusy oferuje na start
- jakie bonusy dla stałych klientów
- jaką formę pomocy prowadzi
- jak rozwiązuje problemy
- jak wygląda strona, aplikacja
- jakie kursy stosuje
- czy jest legalny i bezpieczny
- jak obsługuje klienta
- jak podchodzi do wysokich wygranych
- jakie limity na grę stosuje
- jak chroni graczy przed uzależnieniem
- jak informuje o promocjach
- jaki PR prowadzi i marketing

Opcji na ocenę jest wiele. My będziemy starali się znaleźć odpowiedzi.

Czy są lepsi i gorsi bukmacherzy w Polsce?

Z pewnością tak devil

Dowolność wyboru bukmachera, a teraz też szybsza opcja rejestracji i potwierdzania tożsamości są NA PLUS dla gracza. Im więcej firm tym też korzystniej dla użytkowników.

GDZIE GRAĆ W ZAKŁADY ONLINE?
Zobacz dział o e-zakładach w PL:

BUKMACHERZY ONLINE

heart TOP BUKMACHERZY

W Polsce legalni bukmacherzy w 2023 roku z licencjami wydanymi przez MF to:
1. FORTUNA ODWIEDZAM* Do 630 zł
2. STS ODWIEDZAM*
3. BETFAN ODWIEDZAM*
4. BETCLIC ODWIEDZAM*
5. E-TOTO ODWIEDZAM*
6. LVBet ODWIEDZAM*
7. Forbet
8. SuperBet
9. TotalBet
10. Betters
11. Totolotek
12. Gobet
13. NobleBet
14. Fuksiarz
15. BetCris
16. PZbuk
17. BetX
* Legalny bukmacher w Polsce | Gra u nielegalnych jest zakazana | Hazard może uzależniać | Strona dla +18 lat!

GDZIE GRAĆ W ZAKŁADY ONLINE?
BUKMACHERZY ONLINE

konkursy u nas:

Typuj w KONKURSACH i odwiedzaj nas poznając świat bukmacherstwa:
- Wirtualna darmowa gra
- KONKURS SUPERTOTO

- KONKURSY LIGOWE

Zarejestruj się w Bukmacherzy.com

cool DZIAŁY dLA TYPERA

Warto odwiedzić Bukmacherzy.com:
1. TABELE PIŁKARSKIE
2. WYNIKI NA ŻYWO Z KURSAMI 1x2
3. TYPY BUKMACHERSKIE + ANALIZY
4. LIGA HISZPAŃSKA + KONKURS

Dlaczego warto odwiedzać Bukmacherzy.com każdego dnia?

Nasz serwis jest powiązany ściśle z tematyką zakładów bukmacherskich i staramy się nawiązywać do tego co się dzieje u bukmacherów, a także prezentować typy bukmacherskie na każdy dzień w roku.

Każdego dnia są w u nas nowe informacje, porównanie ofert, kursów. Są też wyniki sportowe, typy, rywalizacja!

RANKING BUKMACHERÓW 2023 - LEGALNI BUKMACHERZY W POLSCE

Tylko legalni bukmacherzy w Polsce są prezentowani w Bukmacherzy.com w rankingu na kwiecień 2023 rok. To daje Tobie bezpieczeństwo, że nie będziesz korzystać z nielegalnych firm bukmacherskich, których w sieci jest też bardzo wiele.

Na naszej stronie głównej Bukmacherzy.com opisywaliśmy jak rozpoznać nielegalną firmę bukmacherską. Pamiętaj: nielegalna firma bukmacherska (zagraniczny bukmacher) może działać legalnie online w innych państwach - nawet mieć licencje z różnych innych państw, być na giełdzie papierów wartościowych, ale firma nie jest i nie będzie legalna bez polskiej licencji, gdyż nie jest dopuszczana przez prawo polskie do legalnego przyjmowania zakładów od Polaków z terenu RP według ustawy hazardowej z 2017 roku.

Udział w grach u tych operatorów bez polskiej licencji jest zakazany- warunkiem legalnej gry jest wyłącznie polska licencja bukmacherska. Co ważne dla graczy: miej świadomość, że ewentualna gra u operatorów bez polskiej licencji grozi konsekwencjami prawnymi i skarbowymi. Jeżeli chcesz grać legalnie w zakłady internetowe to korzystaj tylko z polskich operatorów takich zakładów. Dla ułatwienia są to na tej stronie prezentowane marki.
Zobacz też: bonusy bukmacherskie na 2023 rok, aby być na bieżąco z ofertami polskich legalnych firm bukmacherskich.
Ranking bukmacherów 2023 w Polsce
Na tej stronie znajdą się najlepsze oferty polskich legalnych bukmacherów. Robimy zestawienie w formie rankingu bukmacherów na 2023 rok, a też przygotowujemy się na ranking 2024.

yes Czy ranking bukmacherów może pomóc?
Tak - każdy ranking ma za zadanie pomóc w wyborze produktu lub usługi. U nas ma też pomóc typerom w wyborze bukmachera i na co zwrócić uwagę. Przedstawić pewne wady i zalety danego produktu, firmy bukmacherskiej i usług oferowanych przez określonych bukmacherów.

Jednak to każdy z osobna decyduje co jest istotne, a co nie. Tak samo dzielimy się wiadomościami i faktami, naszymi odczuciami, ale nie nakłaniamy do wchodzenia, korzystania, bądź rejestracji. Każdy może traktować to jako informację by wzbogacać swoją wiedzę w danej branży.

Każdy korzysta z internetu, firm, stron online na swoje ryzyko. Tak samo wygląda to przy zakładach bukmacherskich. Mimo wszystko bukmacher to nie jest zwykła strona bądź firma.

Otworzenie firmy bukmacherskiej w Polsce to skomplikowany proces, który opisuje m.in. ustawa hazardowa. Tylko spełniając określone warunki i uzyskując końcowo licencję od Ministerstwa Finansów można przystąpić do następnego etapu otwierania serwisu oraz aplikacji internetowej dla klientów w formie serwisu świadczącego usługi zakładów bukmacherskich online, a także dodatkowych opcji na terenie RP. Nie ma żadnej drogi na skróty w tym procesie, a inne formy są zakazane.

Ranking bukmacherów 2023 r.

Legalni bukmacherzy w Polsce z licencją MF w 2023 roku - specjalnie dla użytkowników z Bukmacherzy.com.
Prezentacja bukmacherów jest naszym wyborem i możesz się z nim nie zgadzać. Napisz do nas w dziale kontakt jeżeli chcesz ocenić określonego bukmachera - przedstaw nam swoje opinie.

#No Bukmacher Bonusy LIPIEC 2023
1.
ODBIERZ KOD
3 x zakłady bez ryzyka do 600 zł:
a/ 100 zł bez ryzyka po rejestracji
b/ 200 zł po 3 dniach od rejestracji
c/ 300 zł po 6 dniach od rejestracji
20zł za weryfikację
(bez opcji depozytu!)
10 zł za 1-wszą wpłatę
kod: MAXOFERTA
2. STS - legalny bukmacher online
ODBIERZ KOD
Oferta powitalna 1660 zł
kod: BUKMACHERZYCOM
3. Betfan zakłady bukmacherskieODBIERZ KOD Bonus 200% od pierwszego depozytu aż do 300 zł!
Wpłata 150 zł = 450 zł na grę.
Kod: TOPBONUS
4. Betclic - polski legalny bukmacher
ODBIERZ KOD
Zakład 200 zł bez ryzyka
5. Logo LVbet - polski bukmacher
ODBIERZ KOD
Pakiet powitalny 3333 zł
+ 20 zł bez depozytu

Fortuna - kod promocyjny

Oferta na dziś z BONUSAMI do 630zł:

 • Zakłady bez ryzyka 600 zł (100zł+200zł+300zł)
 • Freebet 20 zł (po weryfikacji konta)
 • Freebet 10 zł (po 1-wszej wpłacie)

ODBIERZ

Fortuna to LEGALNY polski bukmacher.
Oferta dla osób pełnoletnich
Bądź odpowiedzialny. Hazard to ryzyko.

Ranking bukmacherów 2023 NA MAJ przedstawia najważniejszych bukmacherów w Polsce, którzy mają ponad 80% udział w zakładach bukmacherskich w Polsce. Z czesem w rankingu będziemy uwzględniać większą ilość bukmacherów.

Jakich bukmacherów będziemy prezentować w rankingu?
SuperBet, Fuksiarz, BetX, Betters, PZBuk i całą resztą z licencją w PL.
Nie uwzględniamy bukmacherów bez licencji w Polsce!

Jaką ofertę posiadają polscy bukmacherzy?

 • Oferta dostępnych zakładów i sportów jest bardzo szeroka u każdego bukmachera w Polsce. Patrząc na jednego z większych bukmacherów w Polsce tj. Fortuna zaprezentujemy poniżej listę sportów z jego menu głównego dotyczącego kategorii zakładów bukmacherskich.

  Lista sportów do wyboru u bukmachera Fortuna:

  GOTOWCE (pewne gotowe opcje kombinacji zakładów bukmacherskich)

  HIT DNIA (jak sama nazwa wskazuje)

  SUPEROFERTA+ (lepsza oferta kursowa)

  EKSPERT+ (typujesz za stawkę kilka meczów i Fortuna dodaje Bonus extra)
  a w tradycyjnych dyscyplinach w Fortuna znajdziesz:

  Piłka nożna

  Piłka nożna-specjalne

  Piłka nożna-EURO 2024

  Skoki narciarskie

  Hokej

  Hokej-specjalne

  Tenis

  Tenis-specjalne

  Koszykówka

  Siatkówka

  Piłka ręczna

  MMA

  Boks

  Żużel

  Esport CS:GO

  Esport LOL

  Esport DOTA2

  Esport Valorant

  Biatlon-K.

  Biatlon-M.

  Bandy

  Baseball

  F1

  Florbal

  Futbol amerykański

  Futbol australijski

  Futsal

  Golf

  Hokej na trawie

  K1

  Kolarstwo

  Krykiet

  Lacrosse

  Lotki

  Piłka wodna

  Rajd

  Rugby

  Snooker

  Tenis stołowy

  Polityka

  Rozrywka

  Finanse

Zobacz też: bonusy bukmacherskie na 2023 rok, aby być na bieżąco z ofertami polskich legalnych firm bukmacherskich.
Oferta bukmacherów w Polsce - lista sportów, rodzaje zakładów
Oczywiście na powyższej liście z Fortuny nie musi się kończyć oferta bukmachera. Każdy bukmacher próbuje coś znaleźć zawsze też extra jednak czołowe sporty i ligi są u każdego. Nie będziemy przedstawiać każdego z bukmacherów, gdyż byśmy często powielali te same informacje. Praktycznie każdy popularny sport, a nawet te mniej popularne oraz e-Sport można obstawiać u bukmacherów z Polski.

Należy zwrócić jednak uwagę na to, że zakładów na każde spotkanie jest nawet kilkaset! Każdy sport dzieli się na różne państwa, ligi lub turnieje. Oferta jest gigantyczna.

Ofertę bukmacherską można typować przed wydarzeniem lub nawet NA ŻYWO - w trakcie trwania meczów.

Jeszcze, gdy dodamy opcję specjalnych zakładów i opcje z bonusami, wyższymi kursami to robi się gorąco.

U bukmachera można typować pojedyncze mecze, ale również tzw. taśmy - kupony AKO/KOMBINACYJNE w których jest wiele typów na jednym kuponie. Taki kupon często tworzony jest dla wyższych wygranych, gdyż mnożymy kursy każdego z typów uzyskując kurs AKO, ale z każdym typem prawdopodobieństwo też wygranej spada - dlaczego? Wszystko z takiego kuponu musi być trafione by uzyskać wygraną.

Jak poradzić sobie, gdy chcemy zagrać więcej typów na kupon? Można próbować zakłady systemowe, które tworzą różne kombinacje naszych kilku typów, ale wówczas stawka też nam rośnie. Dobrą opcją jest tworzenie kuponów do 5 zdarzeń. Im mniej tym lepiej lub czasem wyszukać jeden wyższy KURS tzw. niespodziankę.

Jakie są formy wpłat i wypłat u polskich bukmacherów?

Bukmacherzy działający online stosują podobne metody jak sklepy internetowe by ułatwić wpłaty depozytów dla swoich klientów. Są to różne formy wpłat przez kartę, BLIK, szybkie transfery online, portfele internetowe.

Natomiast wypłata musi być zadeklarowane na konto bankowe posidacza konta gracza u bukmachera. Bukmacher wypłaca wygrane na konto gracza u bukmachera powiększając saldo środków natomiast gracz ma opcję w każdej chwili prosić o wypłatę na konto bankowe.

Ważne przy wypłatach i wpłatach - bukmacherzy stosując bonusy często blokują opcję wypłat. Jeżeli decydujesz się na bonus może być tam warunek obrotu bonusem lub wpłaconą kwotą by móc ją wypłacić od bukmachera. Ważne by zapoznawać się z ofertami bukmacherskimi.

CO DODATKOWO OFERUJĄ BUKMACHERZY OPRÓCZ ZAKŁADÓW SPORTOWYCH?

Bukmacherzy w Polsce oferują m.in. zakłady na wirtualne sporty, Bet Games - to są zakłady karciane i z grami podobnymi do kasynowych, zakłady sportowe też w opcji na żywo.

Każdy z wiodących bukmacherów w Polsce ma taką ofertę: Betfan, LVbet, Fortuna, STS, Betclic i więcej.

JAKIE BONUSY DAJĄ BUKMACHERZY Z POLSKI?

Bukmacherzy organizujący zakłady na terenie Polski oferują różne opcje bonusów:
- Powiększają wpłaty o określoną wartość np. Bonus 200%
- Dają lepszą ofertę przez kod rejestracyjny
- Oferują zakład bez ryzyka tzw. Gdy przegrasz masz zwrot stawki z zakładu
- Zwrot stawki, gdy przegrasz zakład
- Gdy padnie np, remis to też jest Zwrot stawki
- Darmowe środki na grę: gdy wykonasz jakąś czynność u bukmachera
- Konkursy typerskie
- Gra bez podatku: powiększają wygrane tj. podatku nie było od zakładów
- Darmowy zakład na daną stawkę np. zakład za 10 zł
- Lepsza oferta kursowa na dany mecz
- Specjalne warunki na zakłady AKO/Kombinacyjne
- Bonusy za dane gry np. min. stawka 2 zł, określone ligi lub mecze do typowania

Można tworzyć rankingi bonusów, ale lepiej po prostu urozmaicać sobie grę u różnych bukmacherów. Co nam z tego, że bukmacher X da większą kwotę bonusu skoro są gorsze warunki spełnienia ich by móc wypłacić środki np. ilość obrotu środkami lub wymagana wysokość kursu nim jest zbyt wysoka, że po prostu stanie się to mało realne.

Dlatego nie liczy się czasem wysokość bonusów, a formy spełnienia warunków, by móc wypłacić środki od bukmachera. Chyba, że ktoś stawia tylko na rozrywkę i każda wpłata to dla niego po prostu zabawa i szansa na wygraną.

Każda forma ma coś w sobie i każdy może znaleźć wśród bonusów odpowiedni dla siebie. Często jest tak, że otwiera się nowe konto u kogoś innego by właśnie skorzystać z bonusa bukmacherskiego, a przy okazji poznać nowego bukmachera. Jednak przyzwyczajenia też robią swoje, gdyż też nie mamy ochoty instalować wiele aplikacji.

BONUSY NA START i DLA STAŁYCH KLIENTÓW U BUKMACHERÓW w PL

Bonusy to gorący temat wśród typerów. Każdy chce ich mieć jak najwięcej, ale nie patrzą właśnie potem na trudności wypłaty środków.

Każdy bukmacher chce czymś zachęcić, a tym samym by ktoś dokonał rejestracji. Dlatego każdy bukmacher ma ofertę powitalną. Warto zapoznać się z naszymi bonusami wówczas i kodami bukmacherskimi w Bukmacherzy.com.

Dla stałych graczy liczni bukmacherzy też wysyłają oferty przez newsletter, smsa lub w innej formie, a nawet publikując ofertę na swoich stronach. Każda firma bukmacherska z Polski nie tylko działa by mieć nowe rejestracje, a właśnie by mieć jak najwięcej aktywnych klientów.

Bonusy były, są i będą raczej nieoferwalną częścią świata bukmacherskiego.


Jeżeli chcesz pograć za darmo w zakłady bukmacherskie lub jeżeli Twoje konto u bukmachera jest już puste to możesz zagrać w darmowych platformych typera. W naszym sersie w dziale Kursy możesz zagrać jak u bukmachera i potrenować swoje umiejętności typerskie.

Serwis Bukmacherzy.com to całe zaplecze potrzebne każdemu typerowi:
- dział kursy - porównasz ofertę kursową polskich bukmacherów oraz potrenujesz swoje umiętnści typera dodając własne kupony

- w dziale typy bukmacherskie zapoznasz się z typami dnia naszych ekspertów

- w dziale wyniki - sprawdzisz wyniki na żywo oraz porównasz drużyny przed typowaniem
- dla rozrywki zagraj w konkursie supertoto


LOGA FIRM BUKMACHERSKICH Z POLSKI:
LOGA LEGALNI BUKMACHERZY - RANKING


Szukane frazy związane z tym artykułem:

ranking bukmacherów, ranking bukmacherów 2023, zakłady bukmacherskie ranking, legalni bukmacherzy ranking, bukmacherzy ranking, ranking bukmacherów PL 2023, ranking bukmacherów kwiecień 2023, bukmacherzy 2023, top bukmacherzy 2023, najlepsi bukmacherzy 2023.

Źródło: Senuto 04.04.2022

Aktualizacja: 06.06.2023 r.
Eksperci z Bukmacherzy.com

LEGALNY BUKMACHER w POLSCE !!!

+ 200% bonus do 300 zł
+ Wpłacasz 150zł, Grasz za 450zł
+ Przelewy24, Blik, Karta
+ Tylko dla osób pełnoletnich +18. Betfan z licenjcą: PS4.6831.3.2018
+ Gra u bukmacherów może uzależniać i wiąże się z ryzykiem! Granie u nielegalnych bukmacherów zagranicznych w Polsce jest niedozwolone. Graj odpowiedzialnie!
TOPBONUS
Odbierz bonus
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść