Tabele ligowe – Szkocja
Aktualne tabele ligowe – Szkocja – w jednym miejscu. Sprawdź pozycje, punkty, bilans meczów oraz formę drużyn w każdej z rozgrywek, dla których prowadzimy osobne strony.
Tabela to najszybszy sposób, by ocenić układ sił w lidze przed postawieniem kuponu: pokazuje pozycję, liczbę rozegranych meczów, punkty, bilans bramkowy i formę drużyn. Poniżej zebraliśmy rozgrywki – Szkocja – dla których prowadzimy osobne strony z tabelą, terminarzem i wynikami. Te same mecze na żywo znajdziesz w sekcji wyniki Szkocja, a zestawienie wszystkich krajów w hubie tabel ligowych.
Rozgrywki – Szkocja
Scottish Premiership – tabela sezonu
Archiwum tabel: 2022/2023 · wszystkie sezony →
| P | D | M | P | W | R | P | Gz | Gs | RG | ŚR | Forma | N |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 12 | 28 | 9 | 1 | 2 | 27 | 10 | 17 | 2.25 | ++-+++o- | ? |
| 2 | Rangers | 11 | 24 | 7 | 3 | 1 | 19 | 9 | 10 | 1.73 | +++++o+o | ? |
| 3 | Hearts | 11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 24 | 17 | 7 | 2.18 | ++-o+-+o | ? |
| 4 | Falkirk | 12 | 18 | 5 | 3 | 4 | 15 | 12 | 3 | 1.25 | o+o-++++ | ? |
| 5 | Dundee | 11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 17 | 13 | 4 | 1.55 | -o-++o-+ | ? |
| 6 | Dundee United | 11 | 16 | 4 | 4 | 3 | 16 | 16 | 0 | 1.45 | +-o++o+o | ? |
| 7 | St. Johnstone | 12 | 14 | 3 | 5 | 4 | 15 | 19 | -4 | 1.25 | +-o+o-oo | ? |
| 8 | St. Mirren | 12 | 14 | 4 | 2 | 6 | 12 | 20 | -8 | 1.00 | -----+o- | ? |
| 9 | Motherwell | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 14 | 20 | -6 | 1.17 | ------o+ | ? |
| 10 | Aberdeen | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 12 | 14 | -2 | 1.09 | -o+o-+-- | ? |
| 11 | Kilmarnock | 12 | 9 | 2 | 3 | 7 | 13 | 28 | -15 | 1.08 | o+o-+--o | ? |
| 12 | Hibernian | 11 | 8 | 2 | 2 | 7 | 11 | 17 | -6 | 1.00 | ---o---o | ? |
Pełną tabelę tych rozgrywek – wraz z osobnymi tabelami meczów u siebie i na wyjeździe – prowadzimy na stronie Scottish Premiership – tabela.
Baraże Szkocji (2) – tabela sezonu
Pełną tabelę tych rozgrywek – wraz z osobnymi tabelami meczów u siebie i na wyjeździe – prowadzimy na stronie Baraże Szkocji (2) – tabela.
Baraże Szkocji (3) – tabela sezonu
Pełną tabelę tych rozgrywek – wraz z osobnymi tabelami meczów u siebie i na wyjeździe – prowadzimy na stronie Baraże Szkocji (3) – tabela.
Baraże Szkocji (4) – tabela sezonu
Pełną tabelę tych rozgrywek – wraz z osobnymi tabelami meczów u siebie i na wyjeździe – prowadzimy na stronie Baraże Szkocji (4) – tabela.
Baraże – Szkocja – tabela sezonu
Pełną tabelę tych rozgrywek – wraz z osobnymi tabelami meczów u siebie i na wyjeździe – prowadzimy na stronie Baraże – Szkocja – tabela.
Highland / Lowland League – Szkocja – tabela sezonu
Archiwum tabel: 2025/2026 · wszystkie sezony →
Pełną tabelę tych rozgrywek – wraz z osobnymi tabelami meczów u siebie i na wyjeździe – prowadzimy na stronie Highland / Lowland League – Szkocja – tabela.
Puchar Ligi Szkockiej – tabela sezonu
Archiwum tabel: 2021 · wszystkie sezony →
| P | D | M | P | W | R | P | Gz | Gs | RG | ŚR | Forma | N |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | St. Mirren | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 12 | 4 | 8 | 3.00 | +++- | ? |
| 2 | Dunfermline Athletic | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 10 | 4 | 6 | 2.50 | -+++ | ? |
| 3 | East Kilbride | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 13 | 10 | 3 | 3.25 | +-+- | ? |
| 4 | Dumbarton | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 6 | 13 | -7 | 1.50 | ---+ | ? |
| 5 | Cove Rangers | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 3 | 13 | -10 | 0.75 | +--- | ? |
| P | D | M | P | W | R | P | Gz | Gs | RG | ŚR | Forma | N |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hamilton Academical | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 7 | 2 | 5 | 1.75 | ++-+ | ? |
| 2 | Kilmarnock | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0.50 | +++o | ? |
| 3 | Raith Rovers | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 5 | 2 | 3 | 1.25 | +oo+ | ? |
| 4 | Peterhead | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0.75 | -+-+ | ? |
| 5 | Elgin City | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 12 | -10 | 0.50 | ---- | ? |
| P | D | M | P | W | R | P | Gz | Gs | RG | ŚR | Forma | N |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ayr United | 4 | 12 | 4 | 0 | 0 | 10 | 3 | 7 | 2.50 | ++++ | ? |
| 2 | Falkirk | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 9 | 2 | 7 | 2.25 | +-o+ | ? |
| 3 | Edinburgh City | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 1.00 | -+-+ | ? |
| 4 | Alloa Athletic | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 4 | 9 | -5 | 1.00 | -++- | ? |
| 5 | Stranraer | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 10 | -6 | 1.00 | -o-- | ? |
| P | D | M | P | W | R | P | Gz | Gs | RG | ŚR | Forma | N |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Inverness CT | 4 | 12 | 4 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 1.25 | ++++ | ? |
| 2 | East Fife | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 1.75 | o+++ | ? |
| 3 | St. Johnstone | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 6 | 2 | 4 | 1.50 | ++-o | ? |
| 4 | Linlithgow Rose | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 2 | 7 | -5 | 0.50 | +--- | ? |
| 5 | Greenock Morton | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 7 | -7 | 0.00 | ---- | ? |
| P | D | M | P | W | R | P | Gz | Gs | RG | ŚR | Forma | N |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stenhousemuir | 4 | 12 | 4 | 0 | 0 | 6 | 3 | 3 | 1.50 | ++++ | ? |
| 2 | Partick Thistle | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 13 | 3 | 10 | 3.25 | +++o | ? |
| 3 | Livingston | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 11 | 1 | 10 | 2.75 | +o+o | ? |
| 4 | Forfar Athletic | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 3 | 15 | -12 | 0.75 | ---+ | ? |
| 5 | Brechin City | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 13 | -11 | 0.50 | ---- | ? |
| P | D | M | P | W | R | P | Gz | Gs | RG | ŚR | Forma | N |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ross County | 4 | 12 | 4 | 0 | 0 | 11 | 3 | 8 | 2.75 | ++++ | ? |
| 2 | Dundee | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 14 | 3 | 11 | 3.50 | ++o+ | ? |
| 3 | Clyde | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 6 | 8 | -2 | 1.50 | +-+- | ? |
| 4 | Airdrieonians | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 5 | 8 | -3 | 1.25 | --+- | ? |
| 5 | Annan Athletic | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 16 | -14 | 0.50 | ---- | ? |
| P | D | M | P | W | R | P | Gz | Gs | RG | ŚR | Forma | N |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dundee United | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 8 | 1 | 7 | 2.00 | +-++ | ? |
| 2 | Montrose | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 1.25 | +++- | ? |
| 3 | Arbroath | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 0.75 | +--+ | ? |
| 4 | Stirling Albion | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 3 | 5 | -2 | 0.75 | -+-- | ? |
| 5 | Spartans | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 4 | 9 | -5 | 1.00 | ---+ | ? |
| P | D | M | P | W | R | P | Gz | Gs | RG | ŚR | Forma | N |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Aberdeen | 4 | 12 | 4 | 0 | 0 | 11 | 2 | 9 | 2.75 | ++++ | ? |
| 2 | Queen's Park | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 9 | 4 | 5 | 2.25 | ++-+ | ? |
| 3 | Kelty Hearts | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 4 | 8 | -4 | 1.00 | +-+- | ? |
| 4 | Queen of the South | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 6 | 8 | -2 | 1.50 | o+-- | ? |
| 5 | Brora Rangers | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 11 | -8 | 0.75 | ---- | ? |
Pełną tabelę tych rozgrywek – wraz z osobnymi tabelami meczów u siebie i na wyjeździe – prowadzimy na stronie Puchar Ligi Szkockiej – tabela.
Puchar Szkocji – tabela sezonu
Pełną tabelę tych rozgrywek – wraz z osobnymi tabelami meczów u siebie i na wyjeździe – prowadzimy na stronie Puchar Szkocji – tabela.
Scotland Development League – Szkocja – tabela sezonu
Archiwum tabel: 2017/2018 · wszystkie sezony →
Pełną tabelę tych rozgrywek – wraz z osobnymi tabelami meczów u siebie i na wyjeździe – prowadzimy na stronie Scotland Development League – Szkocja – tabela.
Scottish Challenge Cup – Szkocja – tabela sezonu
| P | D | M | P | W | R | P | Gz | Gs | RG | ŚR | Forma | N |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Clydebank | 6 | 16 | 5 | 1 | 0 | 17 | 4 | 13 | 2.83 | ++o+++ | ? |
| 2 | Ross County | 6 | 15 | 5 | 0 | 1 | 30 | 7 | 23 | 5.00 | ++-+++ | ? |
| 3 | Airdrieonians | 6 | 15 | 5 | 0 | 1 | 21 | 8 | 13 | 3.50 | +-++++ | ? |
| 4 | Cove Rangers | 6 | 15 | 5 | 0 | 1 | 19 | 7 | 12 | 3.17 | -+++++ | ? |
| 5 | Peterhead | 6 | 15 | 5 | 0 | 1 | 12 | 4 | 8 | 2.00 | ++++-+ | ? |
| 6 | East Kilbride | 6 | 13 | 4 | 1 | 1 | 19 | 13 | 6 | 3.17 | +++o-+ | ? |
| 7 | St. Mirren U21 | 6 | 12 | 4 | 0 | 2 | 19 | 8 | 11 | 3.17 | ++--++ | ? |
| 8 | Elgin City | 6 | 12 | 4 | 0 | 2 | 14 | 3 | 11 | 2.33 | -++++- | ? |
| 9 | Alloa Athletic | 6 | 12 | 3 | 3 | 0 | 12 | 5 | 7 | 2.00 | ++o+oo | ? |
| 10 | Hamilton Academical | 6 | 12 | 4 | 0 | 2 | 11 | 4 | 7 | 1.83 | --++++ | ? |
| 11 | Montrose | 6 | 12 | 4 | 0 | 2 | 13 | 8 | 5 | 2.17 | +++--+ | ? |
| 12 | Celtic II | 6 | 12 | 3 | 3 | 0 | 18 | 14 | 4 | 3.00 | +o+oo+ | ? |
| 13 | Queen of the South | 6 | 11 | 3 | 2 | 1 | 11 | 5 | 6 | 1.83 | ++oo+- | ? |
| 14 | Stirling Albion | 6 | 11 | 3 | 2 | 1 | 16 | 12 | 4 | 2.67 | +++o-o | ? |
| 15 | Aberdeen U21 | 6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 11 | 8 | 3 | 1.83 | +o+--+ | ? |
| 16 | Bonnyrigg Rose Athletic | 6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 9 | 11 | -2 | 1.50 | ++--+o | ? |
| 17 | Edinburgh City | 6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 6 | 9 | -3 | 1.00 | ++o+-- | ? |
| 18 | Berwick Rangers | 6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 11 | 15 | -4 | 1.83 | -o++-+ | ? |
| 19 | Annan Athletic | 6 | 9 | 2 | 3 | 1 | 9 | 5 | 4 | 1.50 | -o+o+o | ? |
| 20 | Formartine United | 6 | 9 | 3 | 0 | 3 | 12 | 10 | 2 | 2.00 | +-++-- | ? |
| 21 | Spartans | 6 | 9 | 2 | 3 | 1 | 9 | 7 | 2 | 1.50 | o+-o+o | ? |
| 22 | Kelty Hearts | 6 | 9 | 3 | 0 | 3 | 15 | 15 | 0 | 2.50 | +-+-+- | ? |
| 23 | Hearts U21 | 6 | 9 | 3 | 0 | 3 | 17 | 29 | -12 | 2.83 | +-++-- | ? |
| 24 | Stranraer | 6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 16 | 15 | 1 | 2.67 | -+--+o | ? |
| 25 | East Fife | 6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 13 | 13 | 0 | 2.17 | o-++-- | ? |
| 26 | Forfar Athletic | 6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 6 | 9 | -3 | 1.00 | -o-++- | ? |
| 27 | Banks O Dee FC | 6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 8 | 14 | -6 | 1.33 | --o+-+ | ? |
| 28 | Dumbarton | 6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 10 | 19 | -9 | 1.67 | -o-++- | ? |
| 29 | Rangers U21 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | 11 | 0 | 1.83 | +--+-- | ? |
| 30 | Clyde | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | 15 | -4 | 1.83 | ----++ | ? |
| 31 | Kilmarnock II | 6 | 5 | 1 | 2 | 3 | 11 | 16 | -5 | 1.83 | -o+--o | ? |
| 32 | Cumbernauld Colts | 6 | 5 | 1 | 2 | 3 | 6 | 14 | -8 | 1.00 | -o-o-+ | ? |
| 33 | Clachnacuddin | 6 | 4 | 1 | 1 | 4 | 11 | 17 | -6 | 1.83 | +---o- | ? |
| 34 | Fraserburgh | 6 | 4 | 1 | 1 | 4 | 7 | 21 | -14 | 1.17 | -o--+- | ? |
| 35 | Dundee U21 | 6 | 3 | 1 | 0 | 5 | 7 | 15 | -8 | 1.17 | -----+ | ? |
| 36 | Dundee United II | 6 | 3 | 1 | 0 | 5 | 5 | 14 | -9 | 0.83 | --+--- | ? |
| 37 | Gala Fairydean Rovers | 6 | 2 | 0 | 2 | 4 | 3 | 17 | -14 | 0.50 | ---oo- | ? |
| 38 | Hibernian U21 | 6 | 1 | 0 | 1 | 5 | 4 | 14 | -10 | 0.67 | -----o | ? |
| 39 | Cowdenbeath | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 15 | -9 | 1.00 | ------ | ? |
| 40 | Motherwell U21 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 4 | 20 | -16 | 0.67 | ------ | ? |
Pełną tabelę tych rozgrywek – wraz z osobnymi tabelami meczów u siebie i na wyjeździe – prowadzimy na stronie Scottish Challenge Cup – Szkocja – tabela.
Scottish Championship – Szkocja – tabela sezonu
Archiwum tabel: 2025/2026 · wszystkie sezony →
| P | D | M | P | W | R | P | Gz | Gs | RG | ŚR | Forma | N |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Partick Thistle | 13 | 25 | 7 | 4 | 2 | 17 | 7 | 10 | 1.31 | -o+++o+- | ? |
| 2 | Raith Rovers | 13 | 24 | 7 | 3 | 3 | 20 | 9 | 11 | 1.54 | +o-++o-+ | ? |
| 3 | Dunfermline Athletic | 13 | 24 | 6 | 6 | 1 | 15 | 7 | 8 | 1.15 | ++ooo+++ | ? |
| 4 | Stenhousemuir | 13 | 23 | 7 | 2 | 4 | 13 | 12 | 1 | 1.00 | +++-o--- | ? |
| 5 | Livingston | 13 | 20 | 6 | 2 | 5 | 18 | 11 | 7 | 1.38 | +o+--o++ | ? |
| 6 | Inverness CT | 13 | 19 | 5 | 4 | 4 | 17 | 16 | 1 | 1.31 | +o++-++- | ? |
| 7 | Ayr United | 12 | 15 | 4 | 3 | 5 | 13 | 14 | -1 | 1.08 | --+-+o-+ | ? |
| 8 | Arbroath | 13 | 11 | 3 | 2 | 8 | 7 | 22 | -15 | 0.54 | --+----- | ? |
| 9 | Greenock Morton | 12 | 10 | 3 | 1 | 8 | 12 | 20 | -8 | 1.00 | -----+++ | ? |
| 10 | Queen's Park | 13 | 7 | 2 | 1 | 10 | 8 | 22 | -14 | 0.62 | ----+--- | ? |
Pełną tabelę tych rozgrywek – wraz z osobnymi tabelami meczów u siebie i na wyjeździe – prowadzimy na stronie Scottish Championship – Szkocja – tabela.
Scottish League One – Szkocja – tabela sezonu
Archiwum tabel: 2025/2026 · wszystkie sezony →
| P | D | M | P | W | R | P | Gz | Gs | RG | ŚR | Forma | N |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ross County | 13 | 35 | 11 | 2 | 0 | 45 | 8 | 37 | 3.46 | ++++++o+ | ? |
| 2 | Hamilton Academical | 13 | 33 | 10 | 3 | 0 | 27 | 6 | 21 | 2.08 | ++++++oo | ? |
| 3 | Montrose | 13 | 20 | 6 | 2 | 5 | 18 | 21 | -3 | 1.38 | +++--o+o | ? |
| 4 | East Kilbride | 12 | 18 | 5 | 3 | 4 | 21 | 17 | 4 | 1.75 | --+++oo- | ? |
| 5 | Peterhead | 13 | 13 | 4 | 1 | 8 | 11 | 21 | -10 | 0.85 | -----+-+ | ? |
| 6 | Airdrieonians | 13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 10 | 20 | -10 | 0.77 | -+++o--- | ? |
| 7 | Queen of the South | 13 | 13 | 4 | 1 | 8 | 13 | 36 | -23 | 1.00 | o--++-+- | ? |
| 8 | Alloa Athletic | 13 | 12 | 3 | 3 | 7 | 13 | 16 | -3 | 1.00 | o----+-- | ? |
| 9 | East Fife | 13 | 12 | 2 | 6 | 5 | 11 | 16 | -5 | 0.85 | oo--o--+ | ? |
| 10 | Cove Rangers | 12 | 9 | 2 | 3 | 7 | 10 | 18 | -8 | 0.83 | -o---o-+ | ? |
Pełną tabelę tych rozgrywek – wraz z osobnymi tabelami meczów u siebie i na wyjeździe – prowadzimy na stronie Scottish League One – Szkocja – tabela.
Scottish League Two – Szkocja – tabela sezonu
Archiwum tabel: 2025/2026 · wszystkie sezony →
| P | D | M | P | W | R | P | Gz | Gs | RG | ŚR | Forma | N |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stranraer | 12 | 24 | 7 | 3 | 2 | 25 | 9 | 16 | 2.08 | ++++o++o | ? |
| 2 | Clyde | 12 | 24 | 7 | 3 | 2 | 27 | 18 | 9 | 2.25 | o++o-++o | ? |
| 3 | Elgin City | 12 | 21 | 6 | 3 | 3 | 28 | 17 | 11 | 2.33 | +---++o+ | ? |
| 4 | Edinburgh City | 12 | 19 | 5 | 4 | 3 | 22 | 19 | 3 | 1.83 | o-++o-o+ | ? |
| 5 | Spartans | 12 | 18 | 5 | 3 | 4 | 25 | 22 | 3 | 2.08 | o++--+-+ | ? |
| 6 | Kelty Hearts | 12 | 15 | 5 | 0 | 7 | 16 | 22 | -6 | 1.33 | -+--+-+- | ? |
| 7 | Stirling Albion | 12 | 15 | 4 | 3 | 5 | 19 | 26 | -7 | 1.58 | ---o++o+ | ? |
| 8 | Dumbarton | 12 | 13 | 4 | 1 | 7 | 13 | 20 | -7 | 1.08 | -+-++-o- | ? |
| 9 | Forfar Athletic | 12 | 11 | 3 | 2 | 7 | 13 | 24 | -11 | 1.08 | o--+---- | ? |
| 10 | Annan Athletic | 12 | 9 | 3 | 0 | 9 | 13 | 24 | -11 | 1.08 | +-+----- | ? |
Pełną tabelę tych rozgrywek – wraz z osobnymi tabelami meczów u siebie i na wyjeździe – prowadzimy na stronie Scottish League Two – Szkocja – tabela.
18+. Hazard może uzależniać. Tabele i statystyki mają charakter informacyjny. Graj odpowiedzialnie i korzystaj wyłącznie z usług legalnych operatorów posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów.
- BUKMACHERZY.COM
- Tabele
- Tabele ligowe Szkocja