Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: DZISIAJ do 23:59
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Argentyna – Chile

Typy bukmacherskie w Mistrzostwa Świata. Jak typuje bukmacher Fortuna mecz Argentyna - Chile w eFortuna - typ na 04-06-2021 godz. 02:00. Sprawdź ofertę i kursy na dzisiaj.

Fortuna to legalny bukmacher prezentujący w serwisie prognozy i typy bukmacherskie, które analizujemy i przedstawiamy także naszym czytelnikom. Ta sugestia typu na mecz Argentyna - Chile pochodzi z eFortuna i nie odpowiadamy za sugerowanie się tą prognozą. Przeczytaj i pomyśl czy warto to obstawiać? Zawsze mimo wszystko osoby lubiące sport dowiedzą się czegoś wartościowego przed meczem.

U kogo można typować mecz?
Polscy legalni bukmacherzy przyjmują zakłady bukmacherskie online. Fortuna posiada licencję na zakłady w internecie i możesz grać tutaj legalnie. Więcej na eFortuna.

W STRONĘ KATARU. Po przełożeniu marcowych spotkań w ramach w kwalifikacji do Mundialu w Ameryce Południowej reprezentacje z tego kontynentu wracają do gry. Jak do tej pory zostały rozegrane zaledwie cztery serie spotkań, po których na czele stoją dwaj wielcy faworyci, czyli Brazylia (12 punktów) i Argentyna (10 punktów). Natomiast Chile sięgnęło po tylko cztery punkty w czterech pierwszych meczach. Co ciekawe Argentyna nie przegrała starcia z Chile od prawie 13 lat! Jak będzie tym razem?

Argentyna - Lionel Scaloni nadal przewodzi kadrze Argentyny, w której w dalszym ciągu roi się od wielkich gwiazd. Wystarczy wspomnieć, że na to obecne zgrupowanie zostali powołani tacy gracze jak: Lionel Messi, Angel Di María czy Lautaro Martínez. Przed konfrontacją z Chile selekcjoner Argentyny stwierdził: Jest to rywal dobrej klasy, który pokazał, że ma świetnych zawodników, więc trzeba uważać, ale jasne jest, że chcemy wygrywać i grać naszą grę. W ostatnich miesiącach zespół ten spisuje się bardzo solidnie, co nie zawsze było normą. W poprzednich jedenastu meczach nie dali pokonać, a ich ostatnia wpadka miała miejsce w lipcu 2019 roku w półfinale Copa America z Brazylią (0:2).

Chile – jest już pewne, że w starciu z Argentyną nie zobaczymy Arturo Vidala, który został zakażony koronawirusem. Do tej sytuacji odniósł się nowy selekcjoner kadry Chile, czyli Martín Lasarte: Jest to sytuacja dbania o siebie, każdy może swobodnie wykorzystać swój czas, jak mu się podoba, nie ja angażuję się w życie prywatne każdego sportowca. Jako selekcjoner zawsze ma się przestrzeń do wychowania, zwłaszcza najmłodszych, ale nie jestem osobą, która dokonuje swoistej oceny prywatnej aktywności. Z pewnością brak Vidala będzie odczuwalny, mimo tego, że w Interze nie grał wiele do w kadrze zawsze stanowił pierwszoplanową postać.

Prognoza: w poprzednich ośmiu bezpośrednich starciach pomiędzy tymi reprezentacjami ani razu nie zdarzyło się, aby strzelono więcej niż trzy gole. Natomiast w dziewięciu ostatnich potyczkach Argentyna odniosła sześć zwycięstw nad Chile (pozostałe trzy mecze to remisy). Również patrząc przez pryzmat formy i wyników ostatnich starć we wszystkich rozgrywkach to w zespole Lionela Scaloniego należy upatrywać faworyta tej rywalizacji. Argentyna wygrała 7 z 11 poprzednich spotkań i wyraźnie lepiej funkcjonuje. Z kolei Chile wygrało tylko 2 z 11 ostatnich spotkań i grając bez Vidala będzie im bardzo trudno poprawić ten wynik. Proponowane typy na to spotkanie: zwycięstwo Argentyna i poniżej 3,5 gola (kurs 2,08).

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają 2230 zł!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY»


Tak - po rejestracji otrzymałem punkty od Fortuna, które zamieniłem na 20 zł zakład. Oprócz tego dostałem fajne bonusy powitalne korzystając z Bukmacherzy,com i kodu: 2000 zł za pierwszy depozyt i aż 210 zł jako zakład bez ryzyka.

Bukmacher fajny i odwiedzam typy w Bukmacherzy.com - nie zawsze wygrywam, ale typuję mecze moich faworytów na żywo. Oglądam mecz, którego nie mam u siebie w telewizji i czasem zagram za 5 czy 10 zł. Życze powodzenia.
Kuba z Warszawy

Kursy Fortuna: 1: 1.54 X: 4.15 2: 6.20

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść