Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: DZISIAJ do 23:59
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Arka - Piast

Zapowiedź i typ na Arka Gdynia - Piast Gliwice dotyczacy Puchar Polski, który rozgrywany będzie 07-04-2021. Jak typować Arka Gdynia - Piast Gliwice? Poznaj analizę.

Analizujemy typy i zapowiedzi z serwisu bukmacherskiego eFortuna - polskiego legalnego bukmachera z licencją MF. Użytkownicy z Polski powyżej 18 lat mogą jedynie korzystać z serwisów bukmacherów online, a bukmacher zobowiązany jest sprawdzać wiek uczestników zakładów bukmacherskich przez sprawdzanie dowodu tożsamości. eFortuna oferuje konta tymczasowe bez konieczności skanowania dowodu podczas rejestracji. Nie masz konta w eFortuna? Powyzej 18 lat można dokonać rejestracji online by uzyskać dostęp do zakładów w internecie. Oferty i kursy na mecz można sprawdzić na stronie bukmachera eFortuna (+18 lat)

CZY UDA SIĘ ZATRZYMAĆ PIASTA? Wygrana w weekendowym meczu ligowym z Wisłą Płock (1:0) to było już 18 z 19 spotkań, które ostatnio rozegrał zespół trenera Fornalika bez porażki we wszystkich rozgrywkach. Ten bilans idealnie odzwierciedla w jak dobrej formie są brązowi medaliści poprzedniego sezonu ligowego. Z kolei Arka stara się powrócić do Ekstraklasy, ale jak na razie (6. miejsce) proces ten nie przebiega zbyt płynnie. Który z tych zespołów zamelduje się w wielkim finale Pucharu Polski?

Arka – zespół z Gdyni miał walczyć o bezpośredni awans, ale w obecnej chwili Dariusz Marzec i jego podopieczni muszą się martwić, aby zapewnić sobie miejsce w pierwszej szóstce, czyli miejsce w fazie barażowej. Arka przegrała 3 z 4 ostatnich spotkań. Z pewnością duży wpływ na to ma zwiększająca się ilość urazów i brak stabilizacji składu, o czym wspominana szkoleniowiec Arki mówiąc: W rytmie będziemy, gdy będziemy mogli zagrać w zoptymalizowanym zestawieniu. W każdym meczu występujemy w innym składzie. Szukamy tego najlepszego, ale zawsze kogoś brakowało. Dzięki temu rywalizacja jest podniesiona. Mamy zespół, który umie grać w piłkę, jest zwarty i gotowy podjąć każde wyzwanie.

Piast – nie zatrzymuje się drużyna z Gliwic z obranego kursu, jakim w obecnej chwili jest ponownie miejsce w czołowej trójce ligi. Po wygranej z Wisłą Płock (1:0), Piast traci już tylko trzy punkty do będącego na najniższym stopniu podium Rakowa (mając jeszcze jedno spotkanie rozegrane mniej od Piasta). Michał Chrapek, czyli zdobywca zwycięskiego gola w starciu w Płocku powiedział: Patrzymy na każdy kolejny mecz. Wiemy, że ostatnio jesteśmy w dobrej dyspozycji, dobrze się czujemy i mamy pozytywną atmosferę w drużynie. Wszystko jest przed nami. Trzeba grać o punkty w lidze, a w pucharze o awans. Zobaczymy dokąd nas to zaprowadzi.

Prognoza: Arka nie grzeszy dobrą formą w ostatnich tygodniach doznając trzech porażek w ostatnich czterech meczach. W 10 meczach ligowych w tym sezonie I ligi u siebie stracili tylko 9 bramek, a poniżej 2,5 gola zanotowano w 7 z 10 spotkań. Piast jak wspomniałem na wstępie przegrał tylko 1 z 19 poprzednich spotkań we wszystkich rozgrywkach. Ostatni raz spotkanie wyjazdowe o stawkę przegrali w połowie października ubiegłego roku. Ich defensywa zaczyna funkcjonować coraz pewniej tracąc tylko 2 gole w 6 ostatnich meczach w delegacjach. Piast nie przegrał żadnego z sześciu poprzednich spotkań z Arką, odnosząc w nich cztery zwycięstwa. Spodziewam się, że rozpędzony Piast nie da się zatrzymać i zamelduje się w wielkim finale. Proponowane typy na to spotkanie: zwycięstwo - Piast (kurs 1,65)/ poniżej 2,5 gola (1,85)/ zwycięstwo Piast i poniżej 3,5 gola (kurs 2,22).

CZY UDA SIĘ ZATRZYMAĆ PIASTA? Wygrana w weekendowym meczu ligowym z Wisłą Płock (1:0) to było już 18 z 19 spotkań, które ostatnio rozegrał zespół trenera Fornalika bez porażki we wszystkich...

CZY UDA SIĘ ZATRZYMAĆ PIASTA? Wygrana w weekendowym meczu ligowym z Wisłą Płock (1:0) to było już 18 z 19 spotkań, które ostatnio rozegrał zespół trenera Fornalika bez porażki we wszystkich...

CZY UDA SIĘ ZATRZYMAĆ PIASTA? Wygrana w weekendowym meczu ligowym z Wisłą Płock (1:0) to było już 18 z 19 spotkań, które ostatnio rozegrał zespół trenera Fornalika bez porażki we wszystkich...

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają 2230 zł!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY»


Tak - po rejestracji otrzymałem punkty od Fortuna, które zamieniłem na 20 zł zakład. Oprócz tego dostałem fajne bonusy powitalne korzystając z Bukmacherzy,com i kodu: 2000 zł za pierwszy depozyt i aż 210 zł jako zakład bez ryzyka.

Bukmacher fajny i odwiedzam typy w Bukmacherzy.com - nie zawsze wygrywam, ale typuję mecze moich faworytów na żywo. Oglądam mecz, którego nie mam u siebie w telewizji i czasem zagram za 5 czy 10 zł. Życze powodzenia.
Kuba z Warszawy

Kursy Fortuna: 1: 4.90 X: 4.00 2: 1.67

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść