Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: Październik 2020
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Augsburg – Stuttgart

Typy bukmacherskie w Bundesliga. Jak typuje bukmacher Fortuna mecz Augsburg - VfB Stuttgart w eFortuna - typ na 10-01-2021 godz. 15:30. Sprawdź ofertę i kursy na dzisiaj.

Fortuna to legalny bukmacher prezentujący w serwisie prognozy i typy bukmacherskie, które analizujemy i przedstawiamy także naszym czytelnikom. Ta sugestia typu na mecz Augsburg - VfB Stuttgart pochodzi z eFortuna i nie odpowiadamy za sugerowanie się tą prognozą. Przeczytaj i pomyśl czy warto to obstawiać? Zawsze mimo wszystko osoby lubiące sport dowiedzą się czegoś wartościowego przed meczem.

U kogo można typować mecz?
Polscy legalni bukmacherzy przyjmują zakłady bukmacherskie online. Fortuna posiada licencję na zakłady w internecie i możesz grać tutaj legalnie. Więcej na eFortuna.

SĄSIEDZI. Po pierwszych czternastu seriach spotkań Augsburg zajmuje dziesiąte miejsce z dziewiętnastoma punktami. Ich rywale znajdują się o jedną pozycję niżej mając jedno „oczko” mniej. Dla obu drużyn obecny sezon jest jak na razie bardzo udany, gdyż znacznie lepiej startują, aniżeli w poprzednich sezonach w najwyższej klasie rozrywkowej. Co ciekawe ich ostatnie starcie w Bundeslidze przyniosło ekipie Augsburga wygraną 6:0, która jest ich najwyższym triumfem w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Augsburg – w ostatnich pięciu meczach o stawkę u siebie zespół Augsburga nie potrafił odnieść zwycięstwa, notując w tym czasie trzy porażki i dwa remisy. Jednak na pocieszenie dla kibiców tego klubu jest fakt, że Augsburg wygrał pięć z sześciu poprzednich spotkań ligowych u siebie ze Stuttgartem. Jan Moravek, Noah Joel Sarenren Bazee oraz Raphael Framberger są kontuzjowani, a za kartki będzie pauzował Jeffrey Gouweleeuw.

Stuttgart – w tym sezonie jeśli weźmiemy pod uwagę występy w meczach wyjazdowych to zespół Stuttgartu może zaimponować. Tylko Leverkusen (17) i Bayern (16) zgromadziły na swoim koncie więcej punktów, aniżeli Stuttgart (14). Jednak z pewnością do szybkiej poprawy są mecze na własnym stadionie, gdzie w tym sezonie jeszcze nie potrafili zdobyć kompletu punktów w siedmiu meczach w tym sezonie. Maxime Awoudja, Erik Thommy i Hamadi Al Ghaddioui leczą urazy.

Prognoza: Stuttgart w tym sezonie bardzo dobrze gra w delegacjach, gdzie sięgnął po 14 punktów w siedmiu meczach (trzeci wynik w lidze). W pierwszych dwóch kwadransach w meczach u siebie Augsburga nie padł ani jeden gol! Ogólnie Augsburg w meczach na własnym stadionie strzela 62% swoich goli po przerwie, a traci w tym czasie aż 82% bramek. Z kolei Stuttgart strzelał 65% swoich goli w delegacjach w drugich połowach. Liczę, że po raz kolejny w meczu Augsburga u siebie zobaczymy bardzo ostrożny początek spotkania. Proponowane typy na to spotkanie: 1. gol 28+ (kurs 2,11).

SĄSIEDZI. Po pierwszych czternastu seriach spotkań Augsburg zajmuje dziesiąte miejsce z dziewiętnastoma punktami. Ich rywale znajdują się o jedną pozycję niżej mając jedno „oczko” mniej. Dla obu...

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają 2230 zł!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY»


Tak - po rejestracji otrzymałem punkty od Fortuna, które zamieniłem na 20 zł zakład. Oprócz tego dostałem fajne bonusy powitalne korzystając z Bukmacherzy,com i kodu: 2000 zł za pierwszy depozyt i aż 210 zł jako zakład bez ryzyka.

Bukmacher fajny i odwiedzam typy w Bukmacherzy.com - nie zawsze wygrywam, ale typuję mecze moich faworytów na żywo. Oglądam mecz, którego nie mam u siebie w telewizji i czasem zagram za 5 czy 10 zł. Życze powodzenia.
Kuba z Warszawy

Kursy Fortuna: 1: 3.35 X: 3.66 2: 2.17

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść