Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: DZISIAJ do 23:59
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Benevento – Sassuolo

Typ na Benevento - Sassuolo w lidze: Serie A, który odbędzie się 12-04-2021 pochodzi od polskiego bukmachera Fortuna. Weryfikujemy prognozy bukmacherskie od bukmachera. Poznaj ofertę, typ na mecz i kursy już teraz

Analizujemy typy i zapowiedzi z serwisu bukmacherskiego eFortuna - polskiego legalnego bukmachera z licencją MF. Użytkownicy z Polski powyżej 18 lat mogą jedynie korzystać z serwisów bukmacherów online, a bukmacher zobowiązany jest sprawdzać wiek uczestników zakładów bukmacherskich przez sprawdzanie dowodu tożsamości. eFortuna oferuje konta tymczasowe bez konieczności skanowania dowodu podczas rejestracji. Nie masz konta w eFortuna? Powyzej 18 lat można dokonać rejestracji online by uzyskać dostęp do zakładów w internecie. Oferty i kursy na mecz można sprawdzić na stronie bukmachera eFortuna (+18 lat)

ROZSTRZELANE SASSUOLO. Początek sezonu w wykonaniu Sassuolo był imponujący i praktycznie przez pierwszą część sezonu zespół ten walczył o miejsce w czołowej czwórce ligi. Jednak z czasem dla podopiecznych Roberto De Zerbiego nadszedł gorszy okres, w którym przestali regularnie punktować. Jedno, co nie zmienia się przez cały sezon w grze tej drużyny to ofensywne usposobienie. W poprzednich 17 z 18 starć Sassuolo w lidze zanotowano bramki z obu stron. To tylko pokazuje i potwierdza, że w meczach tej drużyny nie sposób się nudzić. Czy podobnie będzie w poniedziałkowy wieczór?

Benevento – osiem punktów przewagi nad strefą spadkową na dziewięć kolejek przed zakończeniem sezonu to całkiem pokaźna przewaga, jak na beniaminka, który w swoim ostatnim w najwyższej klasie rozgrywek we Włoszech spadł z hukiem do Serie B. Dyrektor sportowy Benevento, Pasquale Foggia stawia tezę, że jego klub to świetne miejsce dla szkoleniowców. W sezonie 2017/18 drużynę ta prowadził obecny szkoleniowiec Sassuolo, czyli Roberto De Zerbi: Jestem szczęśliwy z powodu Roberto, który jest trenerem, który ma przed sobą wspaniałą przyszłość. Myślę, że jest przeznaczony dla najlepszego klubu i to nie tylko we Włoszech. Pippo Inzaghi jest w tym samym duchu, być może z inną interpretacją piłki nożnej. Ale on też jest skazany na wielką karierę na ławce. Można powiedzieć, że Benevento jest dobre dla trenerów.

Sassuolo – zespołowi temu pozostała już tylko walka o miejsce numer osiem na zakończenie sezonu. Przed tą serią spotkań tracą do będącej właśnie na ósmym miejscu Verony jeden punkt. Dystans do strefy europejskich pucharów zwiększył się do dwunastu punktów i na ta chwile wydaje się nie do odrobienia. Roberto De Zerbi pokusił się w ostatnich dniach na małe podsumowanie swojej dotychczasowej kariery: Rozegranie łącznie 250 gier w wieku 41 lat, w czym ponad 100 z Sassuolo, jest powodem do dumy, której nie każdy może mieć, ale to nie wpływa na mnie tak bardzo. W moim pomyśle umieszczam pasję, studia, ewolucję, innowacje, a wtedy pojawia się aspekt, który staje się decydujący. Wcześniej mówiłem o meczach, które do tej pory zgromadziłem, ale udało mi się osiągnąć ten cel nie tylko dzięki klubowi, ale także zawodnikom. Filippo Romagna, Francesco Caputo, Domenico Berardi oraz Mehdi Bourabia leczą urazy. Za kartki będzie pauzował Hamed Traore.

Prognoza: Sassuolo traciło przynajmniej jedną bramkę w kolejnych dziewiętnastu meczach w lidze czy też Pucharze Włoch. W aż 17 z tych wspominanych spotkań obie drużyny strzelały gole! Natomiast Benevento potrafiło zachować tylko dwa czyste konta w poprzednich 15 meczach ligowych. Benevento nie wygrało ostatnich ośmiu spotkań w Serie A na własnym obiekcie (4 remisy i 4 porażki). Średnia goli, które padają w meczach Benevento u siebie to 3,0. Natomiast w przypadku spotkań Sassuolo w delegacjach średnia bramek wynosi - 3,4. Proponowane typy na to spotkanie: powyżej 2,5 gola (kurs 1,65).

ROZSTRZELANE SASSUOLO. Początek sezonu w wykonaniu Sassuolo był imponujący i praktycznie przez pierwszą część sezonu zespół ten walczył o miejsce w czołowej czwórce ligi. Jednak z czasem dla...

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają 2230 zł!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY»


Tak - po rejestracji otrzymałem punkty od Fortuna, które zamieniłem na 20 zł zakład. Oprócz tego dostałem fajne bonusy powitalne korzystając z Bukmacherzy,com i kodu: 2000 zł za pierwszy depozyt i aż 210 zł jako zakład bez ryzyka.

Bukmacher fajny i odwiedzam typy w Bukmacherzy.com - nie zawsze wygrywam, ale typuję mecze moich faworytów na żywo. Oglądam mecz, którego nie mam u siebie w telewizji i czasem zagram za 5 czy 10 zł. Życze powodzenia.
Kuba z Warszawy

Kursy Fortuna: 1: 3.45 X: 3.65 2: 2.04

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść