Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: DZISIAJ do 23:59
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Blackpool-West Bromwich

Typy bukmacherskie w Ryman League. Jak typuje bukmacher Fortuna mecz Walton Casuals - Weston Super Mare w eFortuna - typ na 23-11-2021 godz. 20:45. Sprawdź ofertę i kursy na dzisiaj.

Analizujemy typy i zapowiedzi z serwisu bukmacherskiego eFortuna - polskiego legalnego bukmachera z licencją MF. Użytkownicy z Polski powyżej 18 lat mogą jedynie korzystać z serwisów bukmacherów online, a bukmacher zobowiązany jest sprawdzać wiek uczestników zakładów bukmacherskich przez sprawdzanie dowodu tożsamości. eFortuna oferuje konta tymczasowe bez konieczności skanowania dowodu podczas rejestracji. Nie masz konta w eFortuna? Powyzej 18 lat można dokonać rejestracji online by uzyskać dostęp do zakładów w internecie. Oferty i kursy na mecz można sprawdzić na stronie bukmachera eFortuna (+18 lat)

DWA OBLICZA DROZDÓW. West Bromwich to jeden z głównych kandydatów do awansu. Jednak, ażeby zrealizować plany powrotu do Premier League, The Baggies koniecznie muszą poprawić grę w delegacjach. Na swoim The Hawthorns są niemal bezbłędni, jako jedyni nie przegrali jeszcze meczu przed własnymi fanami. Zupełnie inaczej wygląda oblicze podopiecznych Valeriena Ismaila, kiedy grają na wyjeździe, przegrali 4 takie mecze z rzędu i dlatego strata do drugiego Bournemouth wynosi już 8 punktów. Czy ta seria zostanie dziś przerwana w Blackpool?

Blackpool – długa lista kontuzjowanych graczy, są na niej Chris Maxwell, Luke Garbutt, CJ Hamilton, Kevin Stewart, Grant Ward i Richard Keogh. Do gry powinien być gotowy napastnik Shayne Lavery. Blackpool zaimponował w ostatnią sobotę remisując na stadionie Swansea 1:1, uparcie dążył do wyrównania i cel osiągnął dzięki bramce Andersona na 5 minut przed końcem spotkania. Zespół ten poniósł tylko jedną porażkę w ostatnich sześciu spotkaniach i jest już w TOP10 ligowej tabeli. Te wyniki znalazły uznanie u władz klubu, które podpisały nowy kontrakt z menadżerem Neilem Critchleyem, aż do sezonu 2025/26.

West Bromwich – zawieszony jest Jake Livermore, w jego miejsce powinniśmy zobaczyć Jaysona Molumby. Do gry powinni być gotowi Semi Ajayi i Darnell Furlong. Kontuzjowani są Dara O’Shea i Kean Bryan. The Baggies wygrali tylko jedno z czterech ostatnich spotkań i szybko tracą dystans do dwóch pierwszych miejsc gwarantujących bezpośredni awans do Premier League. Po tym spadku notowań można odczuć rosnącą presję na menadżerze Valerienie Ismaelu, przed którym postawiono jasne zadanie – klub ma powrócić do Premier League.

Prognoza: bukmacherzy dość mocno faworyzują tutaj gości z West Bromwich. Jednak ja się powstrzymam ze stawianiem na przyjezdnych. The Baggies przyjeżdżają do Blackpool obciążeni serią czterech porażek wyjazdowych z rzędu i zdobyli tylko jednego gola w ciągu ostatnich 368 minut grając na obcych boiskach. Tymczasem gospodarze przegrali tylko 1 z 6 ostatnich spotkań. Warto też zwrócić uwagę, że meczach pomiędzy tymi klubami tradycyjnie pada mnóstwo goli. Blackpool w każdym z pięciu ostatnich meczów przeciwko zdobywał minimum 2 bramki, a w każdym z siedmiu ostatnich spotkań pomiędzy tymi klubami padały wyniki powyżej 2,5 gola i obie drużyny strzelały gola. Proponowane typy: Blackpool nie przegra (typ 10) – kurs 1,9/obie drużyny strzelą gola – kurs 1,88.

DWA OBLICZA DROZDÓW. West Bromwich to jeden z głównych kandydatów do awansu. Jednak, ażeby zrealizować plany powrotu do Premier League, The Baggies koniecznie...

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają 2230 zł!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY»


Tak - po rejestracji otrzymałem punkty od Fortuna, które zamieniłem na 20 zł zakład. Oprócz tego dostałem fajne bonusy powitalne korzystając z Bukmacherzy,com i kodu: 2000 zł za pierwszy depozyt i aż 210 zł jako zakład bez ryzyka.

Bukmacher fajny i odwiedzam typy w Bukmacherzy.com - nie zawsze wygrywam, ale typuję mecze moich faworytów na żywo. Oglądam mecz, którego nie mam u siebie w telewizji i czasem zagram za 5 czy 10 zł. Życze powodzenia.
Kuba z Warszawy

Kursy Fortuna: 1: 4.00 X: 3.45 2: 1.92

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść