Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: Wrzesień 2020
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Bologna – Torino

Typy bukmacherskie w Serie A. Jak typuje bukmacher fortuna mecz Bologna - Torino w eFortuna - typ na 02-08-2020 godz. 20:45. Sprawdź ofertę i kursy na dzisiaj.

Fortuna to legalny bukmacher prezentujący w serwisie prognozy i typy bukmacherskie, które analizujemy i przedstawiamy także naszym czytelnikom. Ta sugestia typu na mecz Bologna - Torino pochodzi z eFortuna i nie odpowiadamy za sugerowanie się tą prognozą. Przeczytaj i pomyśl czy warto to obstawiać? Zawsze mimo wszystko osoby lubiące sport dowiedzą się czegoś wartościowego przed meczem.

U kogo można typować mecz?
Polscy legalni bukmacherzy przyjmują zakłady bukmacherskie online. Fortuna posiada licencję na zakłady w internecie i możesz grać tutaj legalnie. Więcej na eFortuna.

OSTATNI MECZ. Jak mówi szkoleniowiec Bologny Sinisa Mihajlovic on i jego podopieczni nie mogą się już doczekać zakończenie rozgrywek: Chcemy wygrać mecz finałowy i myślę, że cały włoski futbol nie może się doczekać końca tego bolesnego sezonu. Bologna może jeszcze powalczyć o czołową dziesiątkę. Z kolei Torino w tym sezonie miało wielki problem z grą w delegacjach, gdzie wygrało tylko 4 z 18 spotkań.

Bologna - Sinisa Mihajlovic podzielił się swoimi spostrzeżeniami z ostatniego czasu: Następny sezon też będzie trochę anomalny, ale będziemy musieli się dostosować. Uczysz się czegoś z każdego sezonu i musisz próbować znaleźć pozytywy nawet w okresach negatywnych. To był dziwny sezon dla tego, co wydarzyło się na całym świecie i dla mnie. Mam nadzieję, że żadne z nich się nie powtórzy. Ladislav Krejci, Takehiro Tomiyasu i Mattia Bani leczą kontuzje.

Torino - pod wodzą Moreno Longo Torino nie potrafi wygrać w delegacjach, gdyż seria kolejnych potyczek bez zwycięstwa to już siedem w tym sześć porażek. Ostatnim menedżerem, któremu nie udało się wygrać pierwszych ośmiu wyjazdowych spotkań w tym klubie był Walter Novellino (10 w sezonie 2007/08). Daniele Baselli, Lorenzo De Silvestri i Armando Izzo są kontuzjowani. Natomiast za kartki pauzują Soualiho Meite oraz Lyanco

Prognoza: w siedmiu meczach wyjazdowych ekipa z Turynu pod wodzą Moreno Longo sięgnęła tylko po jeden punkt i to w meczu z ostatnim w tabeli SPAL. Ogólnie ostatnie zwycięstwo na wyjeździe miało miejsce 5 stycznia tego roku. Bologna u siebie w tym sezonie zdobywa średnio 7,17 rzutu rożnego, a Torino w delegacjach daje rywalom zdobyć średnio 7,0 tych stałych fragmentów gry. W ich pierwszym meczu Bologna zdobyła w Turynie 9 rzutów rożnych. Proponowane typy na to spotkanie: Bologna powyżej 6,5 rzutu rożnego (kurs 1,71).

OSTATNI MECZ. Jak mówi szkoleniowiec Bologny Sinisa Mihajlovic on i jego podopieczni nie mogą się już doczekać zakończenie rozgrywek: Chcemy wygrać mecz finałowy i myślę, że cały włoski futbol nie...

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają 20 zł zakład za rejestrację!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY» (ważny do 01-08-2020 23:59:59)


Tak - po rejestracji otrzymałem punkty od Fortuna, które zamieniłem na 20 zł zakład. Oprócz tego dostałem fajne bonusy powitalne korzystając z Bukmacherzy,com i kodu: 1000 zł za pierwszy depozyt i aż 120 zł zakład bez ryzyka. Waldek z Warszawy

Kursy fortuna: 1: 2.10 X: 4.00 2: 3.15

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Na stronie Fortuna typy na dziś sprawdzisz pozostałe typy bukmacherskie

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść