Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: DZISIAJ do 23:59
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Brazylia – Argentyna

Typy bukmacherskie w Copa America. Jak typuje bukmacher Fortuna mecz Argentyna - Brazylia w eFortuna - typ na 11-07-2021 godz. 02:00. Sprawdź ofertę i kursy na dzisiaj.

Analizujemy typy i zapowiedzi z serwisu bukmacherskiego eFortuna - polskiego legalnego bukmachera z licencją MF. Użytkownicy z Polski powyżej 18 lat mogą jedynie korzystać z serwisów bukmacherów online, a bukmacher zobowiązany jest sprawdzać wiek uczestników zakładów bukmacherskich przez sprawdzanie dowodu tożsamości. eFortuna oferuje konta tymczasowe bez konieczności skanowania dowodu podczas rejestracji. Nie masz konta w eFortuna? Powyzej 18 lat można dokonać rejestracji online by uzyskać dostęp do zakładów w internecie. Oferty i kursy na mecz można sprawdzić na stronie bukmachera eFortuna (+18 lat)

WIELKI KLASYK. Na taką finałową parę czekali chyba wszyscy kibice piłki nożnej nie tylko w Ameryce Południowej. Będzie to 34. starcie tych reprezentacji na Copa America. Brazylia triumfowała w tym czasie 10 razy, a Argentyna wygrała 15 z tych potyczek. Co ciekawe osiem z tych wspomnianych starć rozgrywanych zostało w w Brazylii i ani razu gospodarze nie zaznali porażki. Kolejnym ważnym faktem jest to, iż Argentyńczycy przegrali ostatnie sześć spotkań finałowych we wszystkich rozgrywkach (Copa America 2004, 2007, 2015, 2016, Puchar Konfederacji 2005 i Mundial 2014). Jak będzie tym razem?

Brazylia - Tite poprowadził reprezentację Brazylii w sumie 60 razy. Wygrał aż 45 razy, zremisował 11 i poniósł tylko 4 porażki. Brazylia jest niepokonana w 26 meczach u siebie w Copa America (17 zwycięstw, 9 remisów). Ogólnie przegrali tylko 2 z 46 meczów (31 zwycięstw, 13 remisów) rozegranych u siebie w tych rozgrywkach: z Paragwajem (1:2 w 1949) i Peru (1:3 w 1975). Obecnie gospodarze obecnego turnieju mają serię 12 wygranych w trzynastu poprzednich meczach. W wielkim finale nie zagra pauzujący za kartki Gabriel Jesus.

Argentyna – z kolei Lionel Scaloni kierował kadrą Argentyny w 33 meczach, w których odniósł 19 zwycięstw, 10 remisów i 4 porażki. Obecnie on i jego podopieczni są niepokonani w 19 meczach, w których odnieśli 11 zwycięstw oraz zanotowali 8 remisów, co jest drugą najdłuższą passą w historii reprezentacji Argentyny. To będzie bardzo istotne spotkanie, ale fakt, że będzie rozgrywane w Brazylii nie wróży nic dobrego ekipie trenera Scaloniego. Argentyna wygrała tylko 1 z ostatnich 19 wizyt w Brazylii (4 remisy, 14 porażek). Ich jedynym zwycięstwem był mecz towarzyski na Maracanie w 1998 roku.

Prognoza: obie reprezentacje przystąpią do tego spotkania mając na koncie świetne serie bez porażki (Brazylia - 13, Argentyna – 19). Wielkim atrybutem podopiecznych Tite będzie fakt, że starcie to będzie rozgrywane na Maracanie. Brazylia jest niepokonana na własnym boisku od siedmiu lat i nie przegrała u siebie w Copa America od 1975 roku! Te cyfry wiele mówią, ale Argentyna notuje jak wspomniałem powyżej kapitalną serię bez porażki (druga w całej historii!). Jaki mecz zobaczymy? Przede wszystkim spodziewam się starcia, w którym będzie bardzo wiele emocji i jednocześnie agresji. Wystarczy wspomnieć, że w tym wieku w finałach Copa America zanotowano średnią 6,57 kartek na mecz. Ostatnie bezpośrednie starcia tych reprezentacji nawet jeśli były towarzyskie przynosiły wiele kartek (ostatnie trzy mecze to następująca ilość żółtych kartek: 6, 7 i 7). Proponowane typy na to spotkanie: powyżej 5,5 żółtych kartek (kurs 1,66).

WIELKI KLASYK. Na taką finałową parę czekali chyba wszyscy kibice piłki nożnej nie tylko w Ameryce Południowej. Będzie to 34. starcie tych reprezentacji na Copa America. Brazylia triumfowała w tym...

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają 2230 zł!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY»


Tak - po rejestracji otrzymałem punkty od Fortuna, które zamieniłem na 20 zł zakład. Oprócz tego dostałem fajne bonusy powitalne korzystając z Bukmacherzy,com i kodu: 2000 zł za pierwszy depozyt i aż 210 zł jako zakład bez ryzyka.

Bukmacher fajny i odwiedzam typy w Bukmacherzy.com - nie zawsze wygrywam, ale typuję mecze moich faworytów na żywo. Oglądam mecz, którego nie mam u siebie w telewizji i czasem zagram za 5 czy 10 zł. Życze powodzenia.
Kuba z Warszawy

Kursy Fortuna: 1: 2.23 X: 3.15 2: 3.85

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść