Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: DZISIAJ do 23:59
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Brazylia – Wenezuela

Typ na Brazylia - Wenezuela w lidze: Copa America, który odbędzie się 13-06-2021 pochodzi od polskiego bukmachera Fortuna. Weryfikujemy prognozy bukmacherskie od bukmachera. Poznaj ofertę, typ na mecz i kursy już teraz

Fortuna to legalny bukmacher prezentujący w serwisie prognozy i typy bukmacherskie, które analizujemy i przedstawiamy także naszym czytelnikom. Ta sugestia typu na mecz Brazylia - Wenezuela pochodzi z eFortuna i nie odpowiadamy za sugerowanie się tą prognozą. Przeczytaj i pomyśl czy warto to obstawiać? Zawsze mimo wszystko osoby lubiące sport dowiedzą się czegoś wartościowego przed meczem.

U kogo można typować mecz?
Polscy legalni bukmacherzy przyjmują zakłady bukmacherskie online. Fortuna posiada licencję na zakłady w internecie i możesz grać tutaj legalnie. Więcej na eFortuna.

PERTURBACJE. Już od samego początku było i nadal jest wiele problemów z organizacją tego turnieju. Poczałkowo Copa Amercia miał odbyć się w Argentynie i Kolumbii, ale z uwagi na pandemię koronawirusa przeniesiono turniej to Brazylii, która jednak nie była skoro do organizacji! Jednak koniec końców Brazylia, która broni tytułu sprzed dwóch lat będzie grała na własnych stadionach. Czy na inaugurację Neymar i spółka rozprawią się ze zdziesiątkowaną wirusem Wenezuelą?

Brazylia - pięć razy w historii reprezentacja Brazylii grała turniej Copa Amercia na własnej ziemi i za każdym razem odnosiła końcowy sukces. W rozpoczynających się w niedzielę mistrzostwach również będą głównymi faworytami do wygranej i jednoczesnej obrony tytułu. Ekipa pod wodzą Tite wygrała siedem poprzednich spotkań we wszystkich rozgrywkach tracąc w nich tylko dwa gole.

Wenezuela – kilka dni temu reprezentacja Wenezueli potrafiła zatrzymać w ramach kwalifikacji do Mundialu Urugwaj (0:0), ale to niedzielne spotkanie z Brazylią wydaje się misją niemożliwą do zrealizowania, czyli wywalczenia w tej rywalizacji choćby jednego punktu. Ważnym aspektem będzie fakt, że jak informują media w Ameryce Południowej kilkanaście osób z kadry tej reprezentacji (zawodnicy i sztab szkoleniowy) otrzymało pozytywne wyniki testu na obecność koronawirusa i zostali odizolowani od reszty drużyny.

Prognoza: praktycznie wszystkie argumenty w tej inauguracyjnej rywalizacji jest po stronie gospodarzy. Brazylia wygrała siedem ostatnich spotkań i w aż sześciu z nich zachowała czyste konto. Z kolei Wenezuela przegrała 4 z 6 poprzednich konfrontacji i co ważne przystąpi do tej rywalizacji mocno osłabiona przez koronawirusa. Dodatkowo Brazylia nie dała sobie strzelić gola w trzech poprzednich bezpośrednich konfrontacji z Wenezuelą. W listopadzie 2020 w ramach kwalifikacji do Mundialu 2022 Brazylia wygrała u siebie 1:0. Proponowane typy na to spotkanie: zwycięstwo Brazylia i poniżej 3,5 gola (kurs 1,87).

PERTURBACJE. Już od samego początku było i nadal jest wiele problemów z organizacją tego turnieju. Poczałkowo Copa Amercia miał odbyć się w Argentynie i Kolumbii, ale z uwagi na pandemię koronawirusa...

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają 2230 zł!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY»


Tak - po rejestracji otrzymałem punkty od Fortuna, które zamieniłem na 20 zł zakład. Oprócz tego dostałem fajne bonusy powitalne korzystając z Bukmacherzy,com i kodu: 2000 zł za pierwszy depozyt i aż 210 zł jako zakład bez ryzyka.

Bukmacher fajny i odwiedzam typy w Bukmacherzy.com - nie zawsze wygrywam, ale typuję mecze moich faworytów na żywo. Oglądam mecz, którego nie mam u siebie w telewizji i czasem zagram za 5 czy 10 zł. Życze powodzenia.
Kuba z Warszawy

Kursy Fortuna: 1: 1.08 X: 12.00 2: 31.00

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść