Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: DZISIAJ do 23:59
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Cracovia – Górnik

Typy bukmacherskie w Ekstraklasa. Jak typuje bukmacher Fortuna mecz Cracovia Kraków - Górnik Zabrze w eFortuna - typ na 03-05-2021 godz. 17:30. Sprawdź ofertę i kursy na dzisiaj.

Poniżej prezentujemy zapowiedź ligi: Ekstraklasa. Zapoznaj się z typem na mecz: Cracovia Kraków - Górnik Zabrze, który odbędzie się 03-05-2021 17:30. Autorem treści są redaktorzy od bukmachera Fortuna, a my jedynie przedstawiamy i weryfikujemy te typy bukmacherskie prezentowane na stronie eFortuna.pl. Każdy typ oczywiście jest jedynie propozycją, a nasz zespół nie daje żadnych gwarancji sukcesu grając i używając tych prognoz.

Typ w lidze: Ekstraklasa Mecz: Cracovia Kraków - Górnik Zabrze Data: 03-05-2021 Skad brane sa kursy: Fortuna

Co to jest Fortuna? Fortuna to legalny polski bukmacher, który umożliwia zawieranie zakładów przez internet (komputer, tablet i smartfon) dla osób z Polski powyżej 18 lat. Więcej informacji znajdziesz bezpośrednio u bukmachera: eFortuna.

Co to jest konto tymczasowe w Fortuna? Bukmacher z Polski oferuje opcje rejestracji konta bez skanowania dowodu osobistego i większych formalności - zobacz.

PIECZĘĆ CRACOVII. Dla zespołu z Krakowa to poniedziałkowe spotkanie może dać wyczekiwany spokój przed dwoma ostatnim kolejkami. Cracovia nadal jest zaangażowana w walce o utrzymanie, ale wygrana w starciu z Górnikiem da im już pełne bezpieczeństwo. Z kolei Górnik już od pewnego czasu mocno spuścił z tonu nie potrafiąc wygrać w kolejnych sześciu meczach. Czy gospodarze zdobędą komplet punktów i zapewnią sobie spokojny koniec sezonu?

Cracovia – pięć punktów zdobytych w trzech ostatnich meczach wlały w zespół Michała Probierza troszkę potrzebnego spokoju. Jak wspomniałem powyżej Cracovia potrzebuje kompletu punktów w starciu z Górnikiem, aby już spokojnie planować nowy sezon. Trener Probierz wyjaśnia z czego wynikają problemy w tym sezonie: Nie tak to sobie planowaliśmy, ale przytrafił się nam splot niekorzystnych wydarzeń od kary pięciu minusowych punktów, poprzez kontuzje i sytuacje covidowe. Dopiero teraz, jak przeanalizowaliśmy sobie, kto i ile trenował, zdaję sobie sprawę, jak trudno było to wszystko poukładać, aby wszyscy zawodnicy byli w równej formie. Pod znakiem zapytani stoi występ takich graczy jak: Pelle van Amersfoort, Rivaldinho i Milan Dimun.

Górnik – mniej od obecnych wyników Górnika wałkowana jest kwestia dalszej pracy w Zabrzu Marcina Brosza, gdyż pojawiły się informacje o odejściu tego szkoleniowca po zakończeniu sezonu. Jednak prezes klubu Dariusz Czernik dość wyraźnie odpowiedział na te plotki: Kompletna bzdura, kolejna informacja, której celem jest tylko zaistnienie jej autora w mediach społecznościowych. W dodatku w żaden sposób nie weryfikowana w źródłach. Nic się w kwestii obsady trenerskiej nie zmieniło. Nie prowadzimy żadnych, podkreślam to z całą odpowiedzialnością, rozmów z innymi trenerami. Chcielibyśmy, aby Marcin Brosz pozostał w Zabrzu.

Prognoza: Górnik licząc rozgrywki ligowe i krajowego pucharu nie potrafił wygrać już w kolejnych ośmiu meczach, ponosząc w tym czasie sześć porażek. Dodatkowo ekipa z Zabrza nie wygrała sześciu ostatnich spotkań ligowych bez względu na gospodarza spotkania. „Pasy” wygrały dwa ostatnie mecze u siebie i w ostatnich tygodniach są w zdecydowanie lepszej formie od Górnika. Dodatkowo w dziewięciu kolejnych bezpośrednich potyczkach pomiędzy tymi zespołami tylko jeden raz się zdarzyło, aby komplet punktów trafił do Zabrza. Proponowane typy na to spotkanie: spotkanie bez remisu - Cracovia (kurs 1,57)/ podwójna szansa 1-1 (kurs 1,82)/ zwycięstwo - Cracovia (kurs 2,36).

PIECZĘĆ CRACOVII. Dla zespołu z Krakowa to poniedziałkowe spotkanie może dać wyczekiwany spokój przed dwoma ostatnim kolejkami. Cracovia nadal jest zaangażowana w walce o utrzymanie, ale wygrana w...

PIECZĘĆ CRACOVII. Dla zespołu z Krakowa to poniedziałkowe spotkanie może dać wyczekiwany spokój przed dwoma ostatnim kolejkami. Cracovia nadal jest zaangażowana w walce o utrzymanie, ale wygrana w...

PIECZĘĆ CRACOVII. Dla zespołu z Krakowa to poniedziałkowe spotkanie może dać wyczekiwany spokój przed dwoma ostatnim kolejkami. Cracovia nadal jest zaangażowana w walce o utrzymanie, ale wygrana w...

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają 2230 zł!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY»


Tak - po rejestracji otrzymałem punkty od Fortuna, które zamieniłem na 20 zł zakład. Oprócz tego dostałem fajne bonusy powitalne korzystając z Bukmacherzy,com i kodu: 2000 zł za pierwszy depozyt i aż 210 zł jako zakład bez ryzyka.

Bukmacher fajny i odwiedzam typy w Bukmacherzy.com - nie zawsze wygrywam, ale typuję mecze moich faworytów na żywo. Oglądam mecz, którego nie mam u siebie w telewizji i czasem zagram za 5 czy 10 zł. Życze powodzenia.
Kuba z Warszawy

Kursy Fortuna: 1: 2.22 X: 3.25 2: 3.40

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść