Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: Wrzesień 2020
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Dynamo Kijów – Alkmaar

Typ na PAOK Thessaloniki FC - Benfica w lidze: Liga Mistrzów, który odbędzie się 15-09-2020 pochodzi od polskiego bukmachera Fortuna. Weryfikujemy prognozy bukmacherskie od bukmachera. Poznaj ofertę, typ na mecz i kursy

Fortuna to legalny bukmacher prezentujący w serwisie prognozy i typy bukmacherskie, które analizujemy i przedstawiamy także naszym czytelnikom. Ta sugestia typu na mecz PAOK Thessaloniki FC - Benfica pochodzi z eFortuna i nie odpowiadamy za sugerowanie się tą prognozą. Przeczytaj i pomyśl czy warto to obstawiać? Zawsze mimo wszystko osoby lubiące sport dowiedzą się czegoś wartościowego przed meczem.

U kogo można typować mecz?
Polscy legalni bukmacherzy przyjmują zakłady bukmacherskie online. Fortuna posiada licencję na zakłady w internecie i możesz grać tutaj legalnie. Więcej na eFortuna.

BRAK OGRANIA. Z pewnością dla holenderskiego zespołu wielkim problemem przed rywalizacją z Dynamem Kijów będzie brak należytego ogrania w meczach o stawkę. Tak naprawę pod koniec sierpnia rozegrali oni spotkanie z Pilznem we wcześniejszej rundzie kwalifikacji i tylko dzięki bramce z rzutu karnego w piątej minucie doliczonego czasu gry doprowadzili do dogrywki, w której okazali się lepsi (3:1). Jednak przed tym spotkaniem ostatnich ich mecz o punkty miał miejsce w marcu. Czy Dynamo będzie potrafiło wykorzystać ten aspekt?

Dynamo Kijów - Mircea Lucescu i jego gracze mają w tym sezonie ambicje gry w fazie grupowej Ligi Mistrzów i skuteczniejszą walkę z Szachtarem w rodzimej lidze. W ostatnim sezonie stracili do zespołu z Doniecka aż 23 punkty. Szkoleniowiec Dynama przed tym wtorkowym spotkaniem powiedział: AZ większość meczów kontrolnych rozegrała u siebie, więc wyjazd do Kijowa będzie dla nich trudny, ponieważ jesteśmy bardzo zmotywowani i chcemy wygrać. Znamy cały skład AZ, przyjrzeliśmy się im i przestudiowaliśmy. AZ ma wielu zdolnych młodych graczy, wychowanków klubu, którzy grają razem od dawna. Jednocześnie zwracamy uwagę na ich słabości, które warto wykorzystać w grze.

Alkmaar - Arne Slot, czyli szkoleniowiec Alkmaar ma nad czym myśleć przed rywalizacją z Dynamem. Brak rozegrania choćby jednego meczu ligowego to jest problem, bo żaden mecz towarzyski nie jest w wstanie zastąpić gry o stawkę. Przed tą zbliżającą się konfrontacją ten szkoleniowiec stwierdził: Wiedzieliśmy, że na tym etapie kwalifikacji Ligi Mistrzów zmierzymy się z dobrym zespołem. Część naszej kadry pamięta mecz Ligi Europy z Dynamem Kijów w 2010 roku (2:1 i 2:0 na korzyść Dynama Kijów). To była jedna z pierwszych rzeczy, które się pojawiły. Wiemy, że to będzie tylko jeden wyjazdowy mecz i to oczywiście korzyść dla Dynama Kijów, chociaż na stadionie nie ma kibiców. Jednak zawsze jest lepiej grać na własnym stadionie i oni też będą mieli ten atut.

Prognoza: Dynamo nie przegrało u siebie spotkania w kwalifikacjach lub fazie grupowej Ligi Mistrzów od października 2016 roku, na co składa się pięć kolejnych starć. Również w ostatniej edycji fazy grupowej Ligi Europy Dynamo wprawdzie nie awansowało ze swojej grupy, ale u siebie nie doznało porażki. Nie tylko brak ciągłości gry będzie przewagą Dynama, ale również doświadczenie starć o najwyższą stawkę. Ostatni raz w rozgrywkach Ligi Mistrzów Alkmaar grało w sezonie 2009/10. Proponowane typy na to spotkanie: spotkanie bez remisu - Dynamo Kijów (kurs 1,67)/ awans – Dynamo Kijów (kurs 1,75)/ podwójna szansa 1-1 (kurs 1,93).

Więcej typów Fortuny na stronie: Fortuna typy na dziś | typy bukmacherskie ekspertów na stronie: bukmacherzy typy

BRAK OGRANIA. Z pewnością dla holenderskiego zespołu wielkim problemem przed rywalizacją z Dynamem Kijów będzie brak należytego ogrania w meczach o stawkę. Tak naprawę pod koniec sierpnia rozegrali...

BRAK OGRANIA. Z pewnością dla holenderskiego zespołu wielkim problemem przed rywalizacją z Dynamem Kijów będzie brak należytego ogrania w meczach o stawkę. Tak naprawę pod koniec sierpnia rozegrali...

BRAK OGRANIA. Z pewnością dla holenderskiego zespołu wielkim problemem przed rywalizacją z Dynamem Kijów będzie brak należytego ogrania w meczach o stawkę. Tak naprawę pod koniec sierpnia rozegrali...

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają 20 zł zakład za rejestrację!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY» (ważny do 15-09-2020 23:59:59)


Tak - po rejestracji otrzymałem punkty od Fortuna, które zamieniłem na 20 zł zakład. Oprócz tego dostałem fajne bonusy powitalne korzystając z Bukmacherzy,com i kodu: 1000 zł za pierwszy depozyt i aż 120 zł zakład bez ryzyka. Waldek z Warszawy

Kursy fortuna: 1: 4.20 X: 3.68 2: 1.88

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść