Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: Październik 2020
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Europa różnych COVID-owych prędkości

Typy bukmacherskie w Liga białoruska. Jak typuje bukmacher Fortuna mecz Neman Grodno - Energetik-BGU w eFortuna - typ na 24-04-2020 godz. 19:00. Sprawdź ofertę i kursy na dzisiaj.

Analizujemy typy i zapowiedzi z serwisu bukmacherskiego eFortuna - polskiego legalnego bukmachera z licencją MF. Użytkownicy z Polski powyżej 18 lat mogą jedynie korzystać z serwisów bukmacherów online, a bukmacher zobowiązany jest sprawdzać wiek uczestników zakładów bukmacherskich przez sprawdzanie dowodu tożsamości. eFortuna oferuje konta tymczasowe bez konieczności skanowania dowodu podczas rejestracji. Nie masz konta w eFortuna? Powyzej 18 lat można dokonać rejestracji online by uzyskać dostęp do zakładów w internecie. Oferty i kursy na mecz można sprawdzić na stronie bukmachera eFortuna (+18 lat)

Kiedy najwięksi w Europie z ostrożnością sapera próbują wznowić rozgrywki, a Holandia całkowicie ich zakazuje, w Polsce do restartu szykują się aż trzy najwyższe klasy rozgrywkowe. Najbliżsi powrotu wciąż są Niemcy.

Premie Holandii Mark Rutte wyraził się dość jasno: zakaz organizowania wydarzeń sportowych przynajmniej do 1 września. Oznacza to, że mimo rekomendacji UEFA, by nie kończyć sezonu 2019/2020 i próbować go rozegrać w możliwie najdalszym terminie, Eredivisie nie będzie miała mistrza, mimo dość ciekawej rywalizacji między Ajaksem Amsterdam i AZ Alkmaar. Powodem tak drastycznych rozwiązań jest sytuacja epidemiczna, przede wszystkim w Północnej Brabancji (m.in. Eindhoven), która stała się epicentrum koronawirusa w Holandii. W całym kraju, który liczy około 17 mln ludzi, odnotowano blisko 35 tys. zakażonych i ponad 4 tys. zgonów.

Wcześniej o końcu rozgrywek mówiono w Belgii, ale tam UEFA interweniowała od razu, grożąc nawet wykluczeniem klubów z tego kraju z europejskich pucharów. Mimo to władze Pro League i belgijskiej federacji wydały oświadczenie, że nie mają zamiaru zmuszać swoich piłkarzy do gry, kiedy ci nie mają na to ochoty.

Tylko te dwa przykłady pokazują, że nie ma rozwiązania, które można by zastosować systemowo dla całej Europy. Po pierwsze - wszystko zależy od sytuacji epidemicznej, po drugie – obowiązującego ustawodawstwa (trudno o uniwersalne rozwiązania w krajach związkowych, np. w Niemczech, Austrii czy Szwajcarii), po trzecie – tak naprawdę wszystko determinuje sposób rozliczeń między nadawcami telewizyjnymi a strukturami zarządzającymi danymi rozgrywkami. I tak we wspomnianej Holandii telewizja wypłaci ostatnią transzę, mimo że nie będzie transmitować już żadnego spotkania. W większości pozostałych państw telewizje uzależniają przelewy od tego, czy spotkania się odbędą.

I to jest tak naprawdę największa determinacja polskiego futbolu ligowego. Wprawdzie rządzący piłką z prezesem Zbigniewem Bońkiem na czele podkreślają, że chodzi o to, by nie zapadały rozstrzygnięcia przy zielonym stoliku, a ligi nie zostały zdemolowane poprzez brak spadków, to i tak wiadomo, że bez kasy z telewizji kilka klubów już teraz mogłoby ogłaszać bankructwo. Łatwo więc zrozumieć, dlaczego mimo niejasnych prognoz dotyczących koronawirusa kluby rozpoczęły przygotowania, a plan wznowienia rozgrywek dotyczy nie tylko PKO Ekstraklasy, ale także Fortuna I ligi oraz II ligi, co stawia Polskę w sytuacji mocno awangardowej. Nie ma bowiem kraju w Europie, który zdecydowałby się przywrócić do życia aż trzy poziomy rozgrywkowe. I choć ryzyko jest wielkie, bo przecież im niżej, tym mniej pieniędzy na właściwe zabezpieczenie, to jednak plan PZPN brzmi dość realistycznie. Do tego trzeba pamiętać o Pucharze Polski, gdzie zostały jeszcze dwa ćwierćfinały, półfinały i finał. Powrót polskiej piłki klubowej rozpocznie się zresztą od PP i starcia Miedzi Legnica z Legią oraz Stali Mielec z Lechem Poznań 27 maja.

Najlepiej przygotowane do wznowienia rozgrywek są oczywiście Niemcy. Ostateczna decyzja o przyjęciu terminu 9 maja zapadła przedwczoraj, kiedy zgodę na organizację meczów pod specjalnym rygorem wydali ostatni premierzy poszczególnych landów – Bawarii oraz Nadrenii Północnej Westfalii. Długo się wahano, ponieważ te dwa regiony dotknięte są koronawirusem najbardziej, ale DFL (zrzeszająca 36 klubów 1. i 2. Bundesligi) wzięła na siebie odpowiedzialność za testy wśród piłkarzy i pozostałych uczestników poszczególnych spotkań. Niemcom pozostało do rozegrania dziewięć kolejek oraz dwa baraże.

Z pozostałych lig TOP5 w Europie w najgorszej sytuacji jest włoska Serie A, która najwcześniej przerwała rozgrywki, bo już 9 marca. We wtorek władze ligi połączyło się poprzez wideokonferencję ze wszystkimi klubami, które solidarnie i jednogłośnie zapowiedziały chęć powrotu. Niekoniecznie ochoczo mogą podejść do tego przywódcy Włoch, w końcu to ten kraj jest najbardziej dotknięty koronawirusem w Europie (ponad 24 tys. zmarłych). Do końca sezonu pozostało 12 kolejek i cztery mecze z nierozegranej 26. kolejki. Do tego półfinały Pucharu Włoch i finał tych rozgrywek. Plan jest taki, by wznowić treningi 4 maja, czyli dzień po terminie restrykcji rządowych w sprawie przemieszczania się obywateli, a ligę wznowić na początku czerwca.

Podobne terminy padają w innych ligach, najbardziej zdeterminowana jest Hiszpania, która ma wrócić 6 czerwca do rywalizacji, a 4 maja do treningów. Angielska Premier League chce grać od 13 czerwca, a francuska Ligue1 najpóźniej ze wszystkich, czyli 17 czerwca.

Autorem tekstu jest Przemysław Iwańczyk

Kursy na to spotkanie dostarcza Fortuna - LEGALNY BUKMACHER

Klient za rejestrację zgarnia bonusy, a nawet zakład 20 zł bez depozytu!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY» (ważny do 24-04-2020 23:59:59)


Dzięki informacji na Bukmacherzy.com odebrałem zakład 20 zł bez depozytu, który dał mi frajdę podczas oglądania Ligi Mistrzów. Reszta bonusów też była dostępna i mam jeszcze zakład bez ryzyka 120 zł oraz 1000 zł od depozytu - fajna opcja. Dzięki! Mariusz z Radomia

Kursy Fortuna: 1: 2.45 X: 3.00 2: 2.90

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść