Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: MARZEC
Zakład bez ryzyka 120 zł
Bonus 100% do 1000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...
Fortuna legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Grodno - Energetik BGU

Typy bukmacherskie w Liga białoruska. Jak typuje bukmacher fortuna mecz Neman Grodno - Energetik-BGU w eFortuna - typ na 24-04-2020 godz. 19:00. Sprawdź ofertę i kursy na dzisiaj.

Analizujemy typy i zapowiedzi z serwisu bukmacherskiego eFortuna - polskiego legalnego bukmachera z licencją MF. Użytkownicy z Polski powyżej 18 lat mogą jedynie korzystać z serwisów bukmacherów online, a bukmacher zobowiązany jest sprawdzać wiek uczestników zakładów bukmacherskich przez sprawdzanie dowodu tożsamości. eFortuna oferuje konta tymczasowe bez konieczności skanowania dowodu podczas rejestracji. Nie masz konta w eFortuna? Powyzej 18 lat można dokonać rejestracji online by uzyskać dostęp do zakładów w internecie. Oferty i kursy na mecz można sprawdzić na stronie bukmachera eFortuna (+18 lat)

W GRODNIE BEZRADNI. Energetyk nigdy nie wygrał meczu ligowego w Grodnie, gościł tam pięć razy i tylko raz uniknął porażki. Po pięciu kolejkach Energetyk jest wyżej notowany od Niemena. Obie ekipy są ostatnio w odwrocie. Niemen Grodno nie wygrał żadnego z trzech ostatnich spotkań ligowych, Energetyk przegrał 2 ostatnie mecze, nie strzelił w nich gola. Czy Energetyk przełamie swoją niemoc na stadionie w Grodnie?

Niemen Grodno - po serii trzech meczów bez porażki, w ubiegłym tygodniu Niemen przegrał na wyjeździe z Dynamo Mińsk 0:2. Po tej porażce zespół z Grodna jest tuż nad strefą spadkową. Niemen to typowy zespół własnego boiska, w dwóch spotkaniach tego sezonu na swoim stadionie zdobył 4 punkty i stracił tylko jednego gola. Grodno przegrało przed własnymi fanami tylko 1 z 7 ostatnich meczów. Dużo gorzej radzi sobie na wyjeździe – przegrał 4 z pięciu ostatnich spotkań wyjazdowych. Kontuzjowany jest Aleksiej Legczilin. Niepewny jest udział w tym meczu Maksima Jablonskiego.

Energetyk BGU - po bardzo dobrym początku, Energetyk wpadł w lekki kryzys, przegrał 2 ostatnie spotkania i nie zdobył w nich bramki. Szczególnie bolesna była porażka z przed tygodnia, kiedy to Energetyk przegrał u siebie z Haradzieją 0:1. Przypomnijmy, że zespół ten miał perfekcyjny start do tego sezonu, po 3 kolejkach miał komplet punktów, pokonując kolejno BATE, Ruch Brześć i FC Mińsk. Energetyk powrócił do elity w ubiegłym sezonie, po 13 latach przerwy i uchronił się przed spadkiem z przewagą zaledwie 3 punktów nad strefą spadkową. Menadżer , Władymir Bielawski ma do dyspozycji wszystkich graczy.

Prognoza: Niemen bardzo dobrze radzi sobie na swoim stadionie, nie przegrał żadnego z pięciu ostatnich meczów domowych, wygrywając 3 z nich. W meczach pomiędzy tymi klubami na stadionie w Grodnie tylko raz padł remis, pozostałe spotkania kończyły się zwycięstwami gospodarzy, Niemen wszystkie te mecze wygrywał bez straty gola. Wszystkie 5 spotkań tych ekip w Grodnie kończyły się wynikami poniżej 2,5 gola. Atut własnego boiska i historia bezpośrednich spotkań skłania mnie, aby minimalnie większe szanse na zwycięstwo przyznać tu drużynie z Grodna. Mój typ: Niemen Grodno, spotkanie bez remisu – kurs 1,67.

Kursy na to spotkanie dostarcza fortuna - LEGALNY BUKMACHER

Punkty zamieniają na zakład bez depozytu - wystarczy rejestracja i kod.
Tutaj sprawdź kod do Fortuny» (ważny do 24-04-2020 23:59:59)


Nie chciałem uwierzyć, ale sprawdziło się. Po rejestracji są punkty, które zamienia się na zakład 20 zł. Dalsze bonusy wymagają już wpłaty depozytu, ale też świetna opcja z zakładem bez ryzyka do 120 zł. Godny bukmacher zaufania i legalny. Polecam. Zbyszek z Krakowa

Kursy fortuna: 1: 2.45 X: 3.00 2: 2.90

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: Marzec 2020
Zakład bez ryzyka 120 zł
Bonus 100% do 1000 zł
Fortuna legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść