Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: Wrzesień 2020
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Hammarby – Lech

Zapowiedź i typ na Hammarby - Lech Poznań dotyczacy Liga Europy, który rozgrywany będzie 16-09-2020. Jak typować Hammarby - Lech Poznań? Poznaj analizę.

Analizujemy typy i zapowiedzi z serwisu bukmacherskiego eFortuna - polskiego legalnego bukmachera z licencją MF. Użytkownicy z Polski powyżej 18 lat mogą jedynie korzystać z serwisów bukmacherów online, a bukmacher zobowiązany jest sprawdzać wiek uczestników zakładów bukmacherskich przez sprawdzanie dowodu tożsamości. eFortuna oferuje konta tymczasowe bez konieczności skanowania dowodu podczas rejestracji. Nie masz konta w eFortuna? Powyzej 18 lat można dokonać rejestracji online by uzyskać dostęp do zakładów w internecie. Oferty i kursy na mecz można sprawdzić na stronie bukmachera eFortuna (+18 lat)

WYRÓWNANY BÓJ zapowiada się w środowy wieczór. Hammarby w ostatnich dwóch sezonach wskoczyło do ligowej czołówki w Szwecji i dla ekipy trenera Dariusza Żurawia będzie to trudne wyzwanie. Z zespołem Lecha pożegna się najprawdopodobniej w już w najbliższych godzinach Kamil Jóźwiak, który przejdzie do Championship i zespołu Derby. Czy Lech będzie w stanie sprostać zespołowi ze Szwecji?

Hammarby - Stefan Billborn sprawił, że potencjał graczy Hammarby został wydobyty w należyty sposób. W 2017 roku jeszcze bez tego szkoleniowca klub zajął dziewiąte miejsce ze stratą piętnastu punktów do trzeciego miejsca. Od sezonu 2018 i jego zatrudnienie dało Hammarby nowy impuls. Pierwszy sezon pod jego wodzą to już czwarte miejsce z taką samą ilością punktów, jak trzecie Malmo. Kolejne rozgrywki 2019 roku to już trzecie miejsce i tylko jeden punkt straty do mistrza Djurgarden. Dzięki temu wynikowi grają w tym sezonie w europejskich pucharach. W obecnej kampanii ligowej zajmują siódme miejsce, ale do miejsca na podium tracą tylko cztery punkty.

Lech – w Europie Lech pokazał się z dobrej strony w meczu z łotewską Valmierą (3:0), ale potyczki w Ekstraklasie to już całkiem inna bajka. W trzech meczach Lech stracił siedem bramek i wszystkie po stałych fragmentach gry! To z pewnością element nad którym trener Żuraw ze swoim sztabem muszą szybko popracować. Trafiliśmy na solidny zespół ligi szwedzkiej, ale nie jest to przeciwnik, którego nie można ograć. Dobrze operują piłką, jest mocny w ofensywnie, dlatego na pewno będziemy musieli zwrócić szczególną uwagę na naszą grę w obronie. Mamy odpowiedni potencjał, żeby takie mecze wygrywać. A czy losowanie było dla nas udane? To okaże się po spotkaniu – dodał szkoleniowiec Lecha. Do zespołu z Poznania dołączyli Nika Kacharava i Vasyl Kravets, ale nie zagrają oni w tym zbliżającym się spotkaniu.

Prognoza: Hammarby stara się grać ofensywnie, o czym świadczą ich ostatnie wyniki. W sześciu ich ostatnich potyczkach we wszystkich rozgrywkach padło aż 25 bramek. Natomiast w każdym z pięciu starć Lecha w tym sezonie czy to w lidze, czy to w krajowym pucharze, czy też kwalifikacjach Ligi Europy widzieliśmy przynajmniej trzy bramki. Oba zespoły są nastawione ofensywnie i nie inaczej powinno być w ich bezpośredniej konfrontacji. Proponowane typy na to spotkanie: powyżej 2,5 bramki (kurs 1,77).

WYRÓWNANY BÓJ zapowiada się w środowy wieczór. Hammarby w ostatnich dwóch sezonach wskoczyło do ligowej czołówki w Szwecji i dla ekipy trenera Dariusza Żurawia będzie to trudne wyzwanie. Z zespołem...

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają 20 zł zakład za rejestrację!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY» (ważny do 15-09-2020 23:59:59)


Tak - po rejestracji otrzymałem punkty od Fortuna, które zamieniłem na 20 zł zakład. Oprócz tego dostałem fajne bonusy powitalne korzystając z Bukmacherzy,com i kodu: 1000 zł za pierwszy depozyt i aż 120 zł zakład bez ryzyka. Waldek z Warszawy

Kursy fortuna: 1: 2.45 X: 3.45 2: 2.73

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść