Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: DZISIAJ do 23:59
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Hiszpania – Portugalia

Zapowiedź i typ na Hiszpania - Portugalia dotyczacy Mecze towarzyskie Reprezentacje, który rozgrywany będzie 04-06-2021. Jak typować Hiszpania - Portugalia? Poznaj analizę.

Poniżej prezentujemy zapowiedź ligi: Mecze towarzyskie Reprezentacje. Zapoznaj się z typem na mecz: Hiszpania - Portugalia, który odbędzie się 04-06-2021 19:30. Autorem treści są redaktorzy od bukmachera Fortuna, a my jedynie przedstawiamy i weryfikujemy te typy bukmacherskie prezentowane na stronie eFortuna.pl. Każdy typ oczywiście jest jedynie propozycją, a nasz zespół nie daje żadnych gwarancji sukcesu grając i używając tych prognoz.

Typ w lidze: Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecz: Hiszpania - Portugalia Data: 04-06-2021 Skad brane sa kursy: Fortuna

Co to jest Fortuna? Fortuna to legalny polski bukmacher, który umożliwia zawieranie zakładów przez internet (komputer, tablet i smartfon) dla osób z Polski powyżej 18 lat. Więcej informacji znajdziesz bezpośrednio u bukmachera: eFortuna.

Co to jest konto tymczasowe w Fortuna? Bukmacher z Polski oferuje opcje rejestracji konta bez skanowania dowodu osobistego i większych formalności - zobacz.

IBERYJSKI KLASYK. Starcia Hiszpanii i Portugalii to zawsze bardzo prestiżowe konfrontacje dla obu stron. W ostatnich dniach reprezentacje te zmierzyły się w ramach półfinału Mistrzostw Europy do lat 21 i lepszy okazał się zespół Portugalii (1:0). Czy w tej towarzyskiej rywalizacji dorosłych kadr rozgrywanej w Madrycie również lepsi okażą się Portugalczycy?

Hiszpania – wiele niespodzianek jest w kadrze Luisa Enrique na zbliżający się turniej Mistrzostw Europy. Po pierwsze nie powołał on żadnego gracza Realu Madryt, co jest z pewnością wielkim zaskoczeniem. Druga ciekawostka jest taka, że Hiszpanie będą jedyna reprezentacją, która będzie miała tylko 24-osobową kadrę, a każdy inny zespół miał możliwość zgłosić po 26 zawodników, ale selekcjoner Hiszpanii stwierdził: Nie zabieramy na turniej więcej piłkarzy, ponieważ chcemy, aby każdy miał szansę zagrać. A wiemy, że w rzeczywistości wystąpi tylko około 18-19 z nich. Hiszpanie wszystkie mecze fazy grupowej Euro rozegrają w Sewilli.

Portugalia - Fernando Santos zdaje sobie sprawę z trudności dzisiejszego starcia, ale w swojej drużynie z pewnością ma graczy, którzy są w stanie rywalizować z Hiszpanią: Jesteśmy w stanie grać jak równy z równym z Hiszpanią. Zobaczmy, jak to wyjdzie. Wiemy, czego chcemy, a gra powie, co się wydarzy. Chcemy wygrać. Są to dwa zespoły o najbardziej indywidualnej jakości technicznej. Portugalczycy nie dali się pokonać reprezentacji Hiszpanii w czterech kolejnych meczach.

Prognoza: Hiszpanie przegrali tylko 1 z 22 poprzednich spotkań we wszystkich rozgrywkach. Z drugiej strony ekipa Fernando Santosa doznał jednej wpadki w ostatnich trzynastu meczach. Portugalia strzelała przynajmniej dwa gole w 9 z 12 poprzednich spotkań wyjazdowych. Z kolei w 5 z 6 poprzednich starć Hiszpanii obie drużyny strzelały gole, a podobna statystyka miała miejsce w 3 z 4 ostatnich spotkań Portugalii. Dla obu drużyn będzie to sprawdzian przed Euro, więc możliwe są różne warianty ustawienia i taktyki, co może sprzyjać błędom w defensywie. Proponowane typy na to spotkanie: obie drużyny strzelą gola – TAK (kurs 1,77).

IBERYJSKI KLASYK. Starcia Hiszpanii i Portugalii to zawsze bardzo prestiżowe konfrontacje dla obu stron. W ostatnich dniach reprezentacje te zmierzyły się w ramach półfinału Mistrzostw Europy do lat...

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają 2230 zł!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY»


Tak - po rejestracji otrzymałem punkty od Fortuna, które zamieniłem na 20 zł zakład. Oprócz tego dostałem fajne bonusy powitalne korzystając z Bukmacherzy,com i kodu: 2000 zł za pierwszy depozyt i aż 210 zł jako zakład bez ryzyka.

Bukmacher fajny i odwiedzam typy w Bukmacherzy.com - nie zawsze wygrywam, ale typuję mecze moich faworytów na żywo. Oglądam mecz, którego nie mam u siebie w telewizji i czasem zagram za 5 czy 10 zł. Życze powodzenia.
Kuba z Warszawy

Kursy Fortuna: 1: 2.28 X: 3.33 2: 3.20

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść