Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: Październik 2020
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Huesca – Betis

Typ na SD Huesca - Real Betis w lidze: Primera Division, który odbędzie się 11-01-2021 pochodzi od polskiego bukmachera Fortuna. Weryfikujemy prognozy bukmacherskie od bukmachera. Poznaj ofertę, typ na mecz i kursy już t

Analizujemy typy i zapowiedzi z serwisu bukmacherskiego eFortuna - polskiego legalnego bukmachera z licencją MF. Użytkownicy z Polski powyżej 18 lat mogą jedynie korzystać z serwisów bukmacherów online, a bukmacher zobowiązany jest sprawdzać wiek uczestników zakładów bukmacherskich przez sprawdzanie dowodu tożsamości. eFortuna oferuje konta tymczasowe bez konieczności skanowania dowodu podczas rejestracji. Nie masz konta w eFortuna? Powyzej 18 lat można dokonać rejestracji online by uzyskać dostęp do zakładów w internecie. Oferty i kursy na mecz można sprawdzić na stronie bukmachera eFortuna (+18 lat)

TRUDNY CZAS BENIAMINKA. Huesca w poprzednim sezonie wygrała zmagania na drugim poziomie rozgrywkowym, ale zmagania w najwyższej klasie rozgrywkowej to całkiem inna historia. W siedemnastu meczach beniaminek potrafił wygrać tylko jedno spotkanie! W tych potyczkach potrafili strzelić tylko czternaście goli. Czy w starciu z Betisem gospodarze poprawią swój dotychczasowy dorobek?

Huesca – w siedemnastu meczach beniaminek zanotował aż dziewięć remisów, co jest zdecydowanie pierwszym wynikiem w całej lidze. Te remisy sprawiają, że mimo ostatniego miejsca w ligowej tabeli i tylko jednego zwycięstwa nie mają wielkiej straty do bezpiecznej strefy, gdyż tylko cztery punkty. Pablo Maffeo jest kontuzjowany.

Betis - Manuel Pellegrini i jego podopieczni w tym sezonie spisują się w kratkę. Mają bardzo duży potencjał, ale nie potrafią go w pełni wykorzystać. Przed poniedziałkowym spotkaniem trener gości stwierdził: Huesca jako zespół jest bardzo spójny. Ich trener ma jasne pojęcie o piłce nożnej i nie wydaje się słuszne, że jest kwestionowany. Dokonał wielu remisów, na które zasłużył. Matematyka nas nie porywa, Huesca nie będzie łatwym rywalem nawet, jeśli jest na ostatnim miejscu. Martin Montoya, Andres Guardado i Joaquin nie zagrają z powodu koronawirusa, a kontuzjowani są: Dani Martín, Marc Bartra, William Carvalho i Cristian Tello. Za kartki będzie pauzował Guido Rodríguez.

Prognoza: w 7 z 8 spotkań ekipy gospodarzy w tym sezonie u siebie padało poniżej 2,5 gola. Również w 6 z 7 ostatnich potyczek Betisu w lidze widzieliśmy mniej niż trzy gole. Ogólnie Betis w delegacjach strzelił tylko 10 goli w 9 meczach. Dodatkowo goście zmagają się z dużą ilością absencji, co z pewnością nie będzie sprzyjało płynności ich gry. Z kolei Huesca na własnym obiekcie potrafiła zdobyć tylko pięć goli w ośmiu potyczkach. Proponowane typy na to spotkanie: poniżej 2,5 gola (kurs 1,8).

TRUDNY CZAS BENIAMINKA. Huesca w poprzednim sezonie wygrała zmagania na drugim poziomie rozgrywkowym, ale zmagania w najwyższej klasie rozgrywkowej to całkiem inna historia. W siedemnastu meczach...

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają 2230 zł!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY»


Tak - po rejestracji otrzymałem punkty od Fortuna, które zamieniłem na 20 zł zakład. Oprócz tego dostałem fajne bonusy powitalne korzystając z Bukmacherzy,com i kodu: 2000 zł za pierwszy depozyt i aż 210 zł jako zakład bez ryzyka.

Bukmacher fajny i odwiedzam typy w Bukmacherzy.com - nie zawsze wygrywam, ale typuję mecze moich faworytów na żywo. Oglądam mecz, którego nie mam u siebie w telewizji i czasem zagram za 5 czy 10 zł. Życze powodzenia.
Kuba z Warszawy

Kursy Fortuna: 1: 3.00 X: 3.32 2: 2.52

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść