Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: DZISIAJ do 23:59
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Huesca – Elche

Typ na SD Huesca - Elche w lidze: Primera Division, który odbędzie się 09-04-2021 pochodzi od polskiego bukmachera Fortuna. Weryfikujemy prognozy bukmacherskie od bukmachera. Poznaj ofertę, typ na mecz i kursy już teraz

Fortuna to legalny bukmacher prezentujący w serwisie prognozy i typy bukmacherskie, które analizujemy i przedstawiamy także naszym czytelnikom. Ta sugestia typu na mecz SD Huesca - Elche pochodzi z eFortuna i nie odpowiadamy za sugerowanie się tą prognozą. Przeczytaj i pomyśl czy warto to obstawiać? Zawsze mimo wszystko osoby lubiące sport dowiedzą się czegoś wartościowego przed meczem.

U kogo można typować mecz?
Polscy legalni bukmacherzy przyjmują zakłady bukmacherskie online. Fortuna posiada licencję na zakłady w internecie i możesz grać tutaj legalnie. Więcej na eFortuna.

KLUCZOWE STARCIE. Na dziewięć kolejek przed zakończeniem sezonu Huesca traci już tylko dwa punkty do bezpiecznej strefy. Jeszcze kilka tygodni temu taki scenariusz wydawał się bardzo mało realny. Jednak jeśli w piątkowy wieczór pokonają bezpośredniego rywala w walce o utrzymanie, czyli Elche do którego tracą tylko dwa punkty wydostaną się z niebezpiecznej strefy. Czy ta sztuka powiedzie się drużynie gospodarzy?

Huesca – wygrana w ostatniej kolejce nad Levante (2:0) to wielki krok w stronę utrzymania. Po fatalnej serii na przełomie grudnia i stycznia, kiedy w ośmiu meczach we wszystkich rozgrywkach potrafili wywalczyć zaledwie dwa remisy, zaczęli grać znacznie lepiej. W kolejnych dziewięciu meczach ligowych sięgnęli po jedenaście punktów. We wcześniejszych dwudziestu meczach w LaLiga zdobyli trzynaście „oczek”, co tylko potwierdza, że ich dyspozycja idzie do góry. Javier Ontiveros, Pablo Maffeo oraz Gaston Silva leczą urazy.

Elche – w ostatnich 24 meczach ligowych zespół ten potrafił odnieść tylko dwa zwycięstwa, stąd też na dobre „włączył” się do walki o utrzymanie. Elche w ostatnich meczach zaczęło bardzo solidnie punktować u siebie, gdzie zdobyli osiem punktów w czterech poprzednich meczach. Jednak jeśli przychodzi to spotkania wyjazdowego to zaczynają się problemy. W trzynastu poprzednich meczach wyjazdowych ponieśli aż dziewięć porażek.

Prognoza: w czterech poprzednich bezpośrednich meczach pomiędzy tymi zespołami padło poniżej 2,5 gola. W 19 z 29 starć Huesci w tym sezonie padało mniej niż trzy bramki. W ich domowych meczach również nie można zobaczyć za wiele goli, gdyż średnia w ich starciach to tylko 2,1. W tych wspomnianych czternastu meczach u siebie zdobyli zaledwie 12 goli. Elche w delegacjach również zdobyło tylko 12 bramek, tylko w piętnastu potyczkach. Huesca strzeliła tylko dwa gole w meczach u siebie w pierwszych dwóch kwadransach. Identyczny bilans mają ich rywale w tym samym okresie grając w delegacjach. Proponowane typy na to spotkanie: poniżej 2,5 gola (kurs 1,62)/ 1. gol – 28+ (kurs 2,0).

KLUCZOWE STARCIE. Na dziewięć kolejek przed zakończeniem sezonu Huesca traci już tylko dwa punkty do bezpiecznej strefy. Jeszcze kilka tygodni temu taki scenariusz wydawał się bardzo mało realny....

KLUCZOWE STARCIE. Na dziewięć kolejek przed zakończeniem sezonu Huesca traci już tylko dwa punkty do bezpiecznej strefy. Jeszcze kilka tygodni temu taki scenariusz wydawał się bardzo mało realny....

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają 2230 zł!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY»


Tak - po rejestracji otrzymałem punkty od Fortuna, które zamieniłem na 20 zł zakład. Oprócz tego dostałem fajne bonusy powitalne korzystając z Bukmacherzy,com i kodu: 2000 zł za pierwszy depozyt i aż 210 zł jako zakład bez ryzyka.

Bukmacher fajny i odwiedzam typy w Bukmacherzy.com - nie zawsze wygrywam, ale typuję mecze moich faworytów na żywo. Oglądam mecz, którego nie mam u siebie w telewizji i czasem zagram za 5 czy 10 zł. Życze powodzenia.
Kuba z Warszawy

Kursy Fortuna: 1: 2.10 X: 3.30 2: 3.95

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść