Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: Październik 2020
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Isloch Mińsk - Witebsk

Typy bukmacherskie w Liga białoruska. Jak typuje bukmacher Fortuna mecz Isloch - FK Vitebsk w eFortuna - typ na 26-04-2020 godz. 17:00. Sprawdź ofertę i kursy na dzisiaj.

Fortuna to legalny bukmacher prezentujący w serwisie prognozy i typy bukmacherskie, które analizujemy i przedstawiamy także naszym czytelnikom. Ta sugestia typu na mecz Isloch - FK Vitebsk pochodzi z eFortuna i nie odpowiadamy za sugerowanie się tą prognozą. Przeczytaj i pomyśl czy warto to obstawiać? Zawsze mimo wszystko osoby lubiące sport dowiedzą się czegoś wartościowego przed meczem.

U kogo można typować mecz?
Polscy legalni bukmacherzy przyjmują zakłady bukmacherskie online. Fortuna posiada licencję na zakłady w internecie i możesz grać tutaj legalnie. Więcej na eFortuna.

OBIECUJĄCY POCZĄTEK sezonu notują gracze obu niedzielnych rywali. W pierwszych pięciu ligowych kolejkach odnieśli po trzy zwycięstwa i jak na razie znajdują się w ścisłej ligowej czołówce. Jeszcze może postawa klubu z Mińska nie może do końca dziwić, gdyż jest to zespół, który w poprzednim sezonie zajął piąte miejsce. Natomiast taka dobra dyspozycja Witebska może być wielkim zaskoczeniem patrząc przez pryzmat ich ostatniego sezonu, w którym zajęli trzynaste miejsce będąc tylko o punkt przed strefą barażowo-spadkową.

Isloch Mińsk – w tym sezonie u siebie wygrali 3 z 4 spotkań i są obecnie najlepiej punktującą drużyną grającą przed własną publicznością. To tylko potwierdza, że wyniki z poprzedniego sezonu nie są przypadkiem. Isloch pod względem punktowania u siebie był czwartą drużyną w całej lidze przegrywając tylko 2 z 15 spotkań. Odnieśli w tym czasie osiem zwycięstw tracąc tylko dziewięć bramek, co było zdecydowanie najlepszym wynikiem spośród wszystkich drużyn w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Witebsk – jak do tej pory zespół ten zanotował tylko jedną porażkę w pięciu pierwszych meczach. Można stwierdzić, że taką przysłowiową wisienką na torcie w tych pierwszych ligowych potyczkach był ich ostatni wygrany mecz z mistrzem kraju Dynamem Brześć 1:0. Zobaczymy jak długo Witebsk będzie w stanie kontynuować taką dobrą serię szczególnie pamiętając o bardzo słabym poprzednim sezonie.

Prognoza: co ciekawe w siedmiu ostatnich bezpośrednich konfrontacjach ligowych pomiędzy tymi drużynami, ani razu nie zdarzyło się, aby oba zespoły trafiły w jednym meczu do bramki! Również w 6 z 7 wspomnianych starć padało poniżej 2,5 bramki. W ostatnich ośmiu meczach wyjazdowych w lidze w wykonaniu Witebska padało poniżej 2,5 bramki. Dodatkowo obie drużyny strzelały gole w ich meczach tylko jeden raz na czternaście ostatnich wyjazdowych potyczek! Spodziewam się, że po raz kolejny w rywalizacji tych drużyn nie padną bramki z obu stron. Proponowane typy na to spotkanie: obie drużyny strzelą gola - NIE (kurs 1,66).

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają 20 zł zakład za rejestrację!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY» (ważny do 26-04-2020 23:59:59)


Tak - po rejestracji otrzymałem punkty od Fortuna, które zamieniłem na 20 zł zakład. Oprócz tego dostałem fajne bonusy powitalne korzystając z Bukmacherzy,com i kodu: 1000 zł za pierwszy depozyt i aż 120 zł zakład bez ryzyka. Waldek z Warszawy

Kursy Fortuna: 1: 2.15 X: 3.00 2: 3.45

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść