Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: MARZEC
Zakład bez ryzyka 120 zł
Bonus 100% do 1000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...
Fortuna legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Isloch Mińsk - Slavia Mozyr

Typ na Isloch - Slavia Mozyr w lidze: Liga białoruska, który odbędzie się 18-04-2020 pochodzi od polskiego bukmachera Fortuna. Weryfikujemy prognozy bukmacherskie od bukmachera. Poznaj ofertę, typ na mecz i kursy już ter

Analizujemy typy i zapowiedzi z serwisu bukmacherskiego eFortuna - polskiego legalnego bukmachera z licencją MF. Użytkownicy z Polski powyżej 18 lat mogą jedynie korzystać z serwisów bukmacherów online, a bukmacher zobowiązany jest sprawdzać wiek uczestników zakładów bukmacherskich przez sprawdzanie dowodu tożsamości. eFortuna oferuje konta tymczasowe bez konieczności skanowania dowodu podczas rejestracji. Nie masz konta w eFortuna? Powyzej 18 lat można dokonać rejestracji online by uzyskać dostęp do zakładów w internecie. Oferty i kursy na mecz można sprawdzić na stronie bukmachera eFortuna (+18 lat)

SILNA SLAVIA. Gdyby tylko udało się wygrać Slavii ostatnie ligowe spotkanie z Ruchem Brześć (0:0) to mieliby na swoim koncie dziewięć „oczek”, czyli tyle co liderujące Zhodino. Jednak mimo tego siedem zdobytych punktów w czterech pierwszych meczach to bardzo dobry wynik dla ósmego zespołu poprzedniego sezonu. Dodatkowo Slavia pokonała w pierwszym meczu półfinału krajowego pucharu renomowane BATE (1:0) i jest w bardzo korzystnej sytuacji przed zbliżającym się rewanżem. Czy goście podtrzymają swoją dobrą dyspozycję w najbliższym spotkaniu?

Isloch Mińsk – piąty zespół poprzedniej kampanii ligowej bez fajerwerków rozpoczął nowy sezon. W sześciu mecz o stawkę licząc rozgrywki ligowe i pucharowe potrafili odnieść tylko dwa zwycięstwa. Jednak poprzedni sezon i piąte miejsce na zakończenie rozgrywek to był najlepszy wynik tego klubu w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Slavia Mozyr – nowe rozgrywki to bardzo dobry czas dla tego zespołu, który sięgał po tytuł w sezonach 1996 i 2000. Pięć zwycięstw w siedmiu meczach w lidze i krajowym pucharze oraz awans do półfinału Pucharu Białorusi to z pewnością bardzo obiecujący start. Mierzyli się w tym sezonie dwukrotnie z dominatorem ligi z poprzednich sezonów BATE i ograli ich dwa razy. Wygrali również na stadionie obecnego mistrza kraju, czyli Dynama Brześć (2:1).

Prognoza: z dziesięciu poprzednich starć przed własną publicznością w lidze i krajowym pucharze Isloch wygrał tylko dwukrotnie. Co ciekawe w 4 z 7 ostatnich spotkań ligowych zespołu z Mińska u siebie padał wynik 1:1. Z kolei Slavia notuje obecnie całkiem dobrą passę, gdyż przegrali tylko jeden z ostatnich dziewięciu spotkań o stawkę, odnosząc w tym czasie aż siedem zwycięstw. Liczę, że zespół gości podtrzyma swoją dobrą formę z ostatnich tygodni i zdobędzie punkty kosztem zespołu z Mińska. Proponowane typy na to spotkanie: zwycięstwo lub remis – Slavia (kurs 1,63)/ spotkanie bez remisu – Slavia (kurs 2,37).

Punkty zamieniają na zakład bez depozytu - wystarczy rejestracja i kod.
Tutaj sprawdź kod do Fortuny» (ważny do 17-04-2020 23:59:59)


Nie chciałem uwierzyć, ale sprawdziło się. Po rejestracji są punkty, które zamienia się na zakład 20 zł. Dalsze bonusy wymagają już wpłaty depozytu, ale też świetna opcja z zakładem bez ryzyka do 120 zł. Godny bukmacher zaufania i legalny. Polecam. Zbyszek z Krakowa

Kursy fortuna: 1: 2.10 X: 3.10 2: 3.45

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: Marzec 2020
Zakład bez ryzyka 120 zł
Bonus 100% do 1000 zł
Fortuna legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść