Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: DZISIAJ do 23:59
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Jagiellonia - Cracovia

Zapowiedź i typ na Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków dotyczacy Ekstraklasa, który rozgrywany będzie 09-04-2021. Jak typować Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków? Poznaj analizę.

Fortuna to legalny bukmacher prezentujący w serwisie prognozy i typy bukmacherskie, które analizujemy i przedstawiamy także naszym czytelnikom. Ta sugestia typu na mecz Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków pochodzi z eFortuna i nie odpowiadamy za sugerowanie się tą prognozą. Przeczytaj i pomyśl czy warto to obstawiać? Zawsze mimo wszystko osoby lubiące sport dowiedzą się czegoś wartościowego przed meczem.

U kogo można typować mecz?
Polscy legalni bukmacherzy przyjmują zakłady bukmacherskie online. Fortuna posiada licencję na zakłady w internecie i możesz grać tutaj legalnie. Więcej na eFortuna.

W KOŃCU SIĘ UDAŁO Cracovii przełamać wielką niemoc w Ekstraklasie i wygrać po raz pierwszy od 12 grudnia ubiegłego roku. Michał Probierz i jego podopieczni musieli czekać na komplet punktów aż dziewięć kolejnych spotkań! Jednak wygrana nad Lechem (2:1) sprawiła, że „Pasy” złapały mały oddech w walce u uniknięcie spadku. Z kolei Jagiellonia, która również niedawno ograła Lecha w kolejnym meczu pokazała już gorsze oblicze przegrywając u siebie ze Śląskiem (0:1).

Jagiellonia – wydawało się, że Rafał Grzyb i jego podopieczni po wygranej w Poznaniu (3:2) w dramatycznych okolicznościach idą właściwą droga, ale rzeczywistość po raz kolejny okazał się brutalna. Jagiellonia u siebie przegrał trzy kolejne mecze, o czym wspomniał nowy szkoleniowiec: Sytuacja naprawdę nie jest najlepsza i wiemy o tym. Tylko dobrą grą i zwycięstwem jesteśmy w stanie odbudować swoją siłę i dać też nadzieję kibicom, którzy cały czas wierzą w ten zespół. Trener Grzyb odniósł się również do najbliższego rywala i ich szkoleniowca: Spodziewam się ciężkiego spotkania i tego, że trener Michał Probierz będzie chciał wykorzystać wygraną Cracovii z Lechem Poznań i pociągnąć swój zespół dalej do góry. Pod wodzą trenera Probierza dorastałem jako piłkarz i miałem możliwość grania, za co mu serdecznie dziękuję. Bardzo miło będzie się z nim spotkać w innej roli, niż wcześniej, ale my będziemy poza linią, a najważniejsze będzie się działo na boisku i tutaj już żadnych sentymentów nie będzie. Ivan Runje nie zagra w starciu z "Pasami" z powodu nadmiaru kartek. Kontuzje leczą Bojan Nastic oraz Paweł Olszewski.

Cracovia – moi piłkarze solidnie trenowali, więc nie wpadaliśmy w panikę. Wiedzieliśmy, że ta praca przyniesie efekty - stwierdził po wygranej na Lechem Michał Probierz. Z pewnością wygrana ta była bardzo potrzebna temu zespołowi. Jednak dalej w tym zespole są problemy, jak choćby gra w delegacjach, gdzie potrafili wygrać tylko 2 z 11 spotkań, strzelając w nich zaledwie 8 goli. Trener „Pasów” dodał także o swoim najbliższym przeciwniku z ławki trenerskiej: Fajnie, że Rafał ułożył sobie tak karierę. To profesjonalista i fantastyczny człowiek. Wielką przyjemnością było dla mnie prowadzenie jego jako zawodnika. Luis Rocha pauzuje za kartki.

Prognoza: w ośmiu poprzednich meczach Cracovii w delegacjach w Ekstraklasie padało poniżej 2,5 gola. Dodatkowo ekipa trenera Michała Probierza nie potrafiła strzelić choćby jednej bramki w pięciu wyjazdowych meczach w lidze w tym roku kalendarzowym. Jagiellonia również nie błyszczy w swoich meczach domowych. W 2021 roku gracze z Białegostoku strzelili u siebie tylko jednego gola w 4 meczach i to na inaugurację w meczu z Legią (4. minuta meczu), czyli na własnym stadionie podopieczni Rafała Grzyba nie zdobyli gola od 356 minut! W pięciu ostatnich meczach „Jagi" u siebie padało poniżej 2,5 gola. Proponowane typy na to spotkanie: poniżej 2,5 gola (kurs 1,78).

W KOŃCU SIĘ UDAŁO Cracovii przełamać wielką niemoc w Ekstraklasie i wygrać po raz pierwszy od 12 grudnia ubiegłego roku. Michał Probierz i jego podopieczni musieli czekać na komplet punktów aż...

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają 2230 zł!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY»


Tak - po rejestracji otrzymałem punkty od Fortuna, które zamieniłem na 20 zł zakład. Oprócz tego dostałem fajne bonusy powitalne korzystając z Bukmacherzy,com i kodu: 2000 zł za pierwszy depozyt i aż 210 zł jako zakład bez ryzyka.

Bukmacher fajny i odwiedzam typy w Bukmacherzy.com - nie zawsze wygrywam, ale typuję mecze moich faworytów na żywo. Oglądam mecz, którego nie mam u siebie w telewizji i czasem zagram za 5 czy 10 zł. Życze powodzenia.
Kuba z Warszawy

Kursy Fortuna: 1: 2.85 X: 3.15 2: 2.60

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść