Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: Październik 2020
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Jagiellonia – Lech

Zapowiedź i typ na Jagiellonia Białystok - Lech Poznań dotyczacy Ekstraklasa, który rozgrywany będzie 17-10-2020. Jak typować Jagiellonia Białystok - Lech Poznań? Poznaj analizę.

Fortuna to legalny bukmacher prezentujący w serwisie prognozy i typy bukmacherskie, które analizujemy i przedstawiamy także naszym czytelnikom. Ta sugestia typu na mecz Jagiellonia Białystok - Lech Poznań pochodzi z eFortuna i nie odpowiadamy za sugerowanie się tą prognozą. Przeczytaj i pomyśl czy warto to obstawiać? Zawsze mimo wszystko osoby lubiące sport dowiedzą się czegoś wartościowego przed meczem.

U kogo można typować mecz?
Polscy legalni bukmacherzy przyjmują zakłady bukmacherskie online. Fortuna posiada licencję na zakłady w internecie i możesz grać tutaj legalnie. Więcej na eFortuna.

NIEGOŚCINNY BIAŁYSTOK. Z pewnością gracze Lecha nie przepadają za wyjazdowymi potyczkami z Jagiellonią. Dlaczego? Ostatni raz w ligowych zmaganiach gracze z Poznania wygrali na stadionie rywali w kwietniu 2013 roku! Następnie w kolejnych dziewięciu potyczkach nie potrafili odnieść zwycięstwa (5 remisów w ostatnich 5 meczach w Białymstoku oraz 4 porażki). Jednak jak słusznie zauważa szkoleniowiec „Jagi” Bogdan Zając Lech to obecnie inna drużyna: Ten zespół obecnie stanowi o sile naszej ligi, choć tabela może nie do końca to odzwierciedla w tej chwili. Czy poznańska młodzież odczaruje stadion Jagiellonii?

Jagiellonia – porażka z Zagłębiem Lubin (0:1) był pierwszą wpadką Bogdana Zająca i jego podopiecznych w tym sezonie. Ogólnie postawa tego szkoleniowca, jak na pierwszą swoją pracę na poziomie Ekstraklasy wygląda całkiem obiecująco. Trener Jagiellonii dodał przed starciem z Lechem: Przed każdym meczem robimy analizę, szukamy słabszych stron przeciwnika. Każdy zespół ma słabsze momenty i będziemy je próbowali wykorzystać. Przede wszystkim jednak chcemy skupić się na swojej grze, na tym, co potrafimy i co chcielibyśmy prezentować. Jeśli dołożymy skuteczność do tego, co potrafimy robić dobrze, to myślę, że jesteśmy w stanie walczyć o zwycięstwo. Taki też mamy cel na to spotkanie. Andreja Kadlec jest kontuzjowany.

Lech – przed Lechem, czyli jedyną drużyną z naszej ligi, która zagra w tym sezonie w fazie grupowej europejskich pucharów naprawdę bardzo napięty terminarz. Kluczową sprawą dla Dariusza Żurawia i jego sztabu to zdrowie jego podopiecznych: W czwartkowym treningu brali udział wszyscy zawodnicy poza Niką Kaczarawą, który ma za sobą długą podróż i dołączył do drużyny nieco później. Przekazał mi jednak, że nic mu nie dolega i jest gotowy do gry w najbliższym meczu z Jagiellonią Białystok. Podobnie wygląda sytuacja z innymi reprezentantami. Nadal uraz leczy Mickey van der Hart.

Prognoza: w sześciu poprzednich bezpośrednich potyczkach Jagiellonii i Lecha rozgrywanych w Białymstoku obie drużyny strzelały gola. Lech obecnie imponuje rozmachem i skutecznością. W siedmiu meczach wyjazdowych w tym sezonie w lidze i europejskich pucharach Lech strzelił rywalom aż 21 bramek, co daje średnio trzy strzelone bramki na mecz! Spodziewam się, że goście podtrzymają swoją dobrą serię i nadal pozostaną skuteczni. Proponowane typy na to spotkanie: Lech strzeli powyżej 1,5 bramki (kurs 1,9).

NIEGOŚCINNY BIAŁYSTOK. Z pewnością gracze Lecha nie przepadają za wyjazdowymi potyczkami z Jagiellonią. Dlaczego? Ostatni raz w ligowych zmaganiach gracze z Poznania wygrali na stadionie rywali w...

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają 210 zł zakład za rejestrację!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY»


Tak - po rejestracji otrzymałem punkty od Fortuna, które zamieniłem na 20 zł zakład. Oprócz tego dostałem fajne bonusy powitalne korzystając z Bukmacherzy,com i kodu: 1000 zł za pierwszy depozyt i aż 120 zł zakład bez ryzyka. Waldek z Warszawy

Kursy Fortuna: 1: 3.55 X: 3.40 2: 2.10

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.


(legalny bukmacher)
Zobacz KOD REJESTRACYJNY +
TUTAJ ODBIERZ PAKIET NA START!
Kupon ważny:
DZISIAJ g. 23:59
20 zł
BEZ DEPOZYTU

+ Zakład bez ryzyka 210 zł

+
Bonus 100% do 2000 zł
Fortuna legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść