Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: DZISIAJ do 23:59
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Jagiellonia – Śląsk

Typ na Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław w lidze: Ekstraklasa, który odbędzie się 05-04-2021 pochodzi od polskiego bukmachera Fortuna. Weryfikujemy prognozy bukmacherskie od bukmachera. Poznaj ofertę, typ na mecz i k

Fortuna to legalny bukmacher prezentujący w serwisie prognozy i typy bukmacherskie, które analizujemy i przedstawiamy także naszym czytelnikom. Ta sugestia typu na mecz Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław pochodzi z eFortuna i nie odpowiadamy za sugerowanie się tą prognozą. Przeczytaj i pomyśl czy warto to obstawiać? Zawsze mimo wszystko osoby lubiące sport dowiedzą się czegoś wartościowego przed meczem.

U kogo można typować mecz?
Polscy legalni bukmacherzy przyjmują zakłady bukmacherskie online. Fortuna posiada licencję na zakłady w internecie i możesz grać tutaj legalnie. Więcej na eFortuna.

POWRÓT TRENERA MAGIERY. Jacek Magiera po zwolnieniu z Legii (wrzesień 2017) nie pracował w Ekstraklasie. Pracował w PZPN jako selekcjoner drużyn młodzieżowych. Jako przerwa na pracę w lidze była dość długa, ale zdecydował się na pracę we Wrocławiu. Śląsk pod wodzą Vítezslava Lavicki spisywał się bardzo solidnie, ale władze klubu postanowiły coś zmienić. To zmianą jest właśnie Jacek Magiera. Jak ta roszada wpłynie na miejsce Śląska w ligowej tabeli?

Jagiellonia – z pewnością wygrana w Poznaniu z Lechem (3:2) i to grając prawie druga połowę w osłabieniu musiała dać wiele dobrego tej drużynie. Jagiellonia tym zwycięstwem przełamała serię sześciu kolejnych spotkań ligowych bez zwycięstwa. W tym czasie zanotowali aż cztery zwycięstwa. Rafał Grzyb jak na razie triumfuje jako pierwszy szkoleniowiec „Jagi”: Nie ma łatwych meczów. W Śląsku jest nowy trener, który wprowadza swoje pomysły. My analizowaliśmy ostatnie mecze tego zespołu, ale do końca nie wiemy, ile Jacek Magiera zmieni w ustawieniu czy sposobie gry. Na pewno Śląsk będzie nabuzowany, ale my tak samo. Błażej Augustyn pauzuje za kartki.

Śląsk – czy trener Jacek Magiera będzie potrafił wydobyć z zespołu Śląska coś więcej, aniżeli poprzedni szkoleniowiec? To pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy sympatycy zespołu z Wrocławia. Jacek Magiera chce, aby jego nowi podopieczni grali ofensywnie, ale zobaczymy jak ta filozofia przełoży się na ligową murawę: Cele na mecz z Jagiellonią są jasne - walka o zwycięstwo. Chcemy zagrać dobre spotkanie, by w naszej grze była powtarzalność, by to, co ćwiczymy na treningach przenieść na mecze o stawkę, bo to jest najważniejsze. Będziemy korygować, dokładać nowe rzeczy, ale już teraz chcemy zagrać dobrze. Maciej Wilusz i Wojciech Golla leczą urazy.

Prognoza: na czternaście poprzednich bezpośrednich starć pomiędzy tymi zespołami tylko dwa razy zdarzyło się, aby triumfował zespół gości. Śląsk tak naprawdę jest wielką niewiadomą pod wodzą nowego szkoleniowca. Śląsk w tym sezonie w delegacjach spisuje się bardzo słabo wygrywając tylko 2 z 11 spotkań i strzelając w nich zaledwie 10 goli. Z kolei wielkim atutem Jagi i paliwem na najbliższe mecze powinien być wygrany mecz z Lechem (3:2). Jagiellonia wygrała u siebie 4 z 6 ostatnich potyczek z zespołem z Wrocławia. Proponowane typy na to spotkanie: spotkanie bez remisu – Jagiellonia (kurs 1,9)/ podwójna szansa 1-1 (kurs 2,06).

POWRÓT TRENERA MAGIERY. Jacek Magiera po zwolnieniu z Legii (wrzesień 2017) nie pracował w Ekstraklasie. Pracował w PZPN jako selekcjoner drużyn młodzieżowych. Jako przerwa na pracę w lidze była dość...

POWRÓT TRENERA MAGIERY. Jacek Magiera po zwolnieniu z Legii (wrzesień 2017) nie pracował w Ekstraklasie. Pracował w PZPN jako selekcjoner drużyn młodzieżowych. Jako przerwa na pracę w lidze była dość...

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają 2230 zł!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY»


Tak - po rejestracji otrzymałem punkty od Fortuna, które zamieniłem na 20 zł zakład. Oprócz tego dostałem fajne bonusy powitalne korzystając z Bukmacherzy,com i kodu: 2000 zł za pierwszy depozyt i aż 210 zł jako zakład bez ryzyka.

Bukmacher fajny i odwiedzam typy w Bukmacherzy.com - nie zawsze wygrywam, ale typuję mecze moich faworytów na żywo. Oglądam mecz, którego nie mam u siebie w telewizji i czasem zagram za 5 czy 10 zł. Życze powodzenia.
Kuba z Warszawy

Kursy Fortuna: 1: 2.47 X: 3.30 2: 2.90

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść