Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: DZISIAJ do 23:59
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Kasimpasa - Antalyaspor

Typy bukmacherskie w Liga turecka. Jak typuje bukmacher Fortuna mecz Kasimpasa - Antalyaspor w eFortuna - typ na 15-05-2022 godz. 18:00. Sprawdź ofertę i kursy na dzisiaj.

Analizujemy typy i zapowiedzi z serwisu bukmacherskiego eFortuna - polskiego legalnego bukmachera z licencją MF. Użytkownicy z Polski powyżej 18 lat mogą jedynie korzystać z serwisów bukmacherów online, a bukmacher zobowiązany jest sprawdzać wiek uczestników zakładów bukmacherskich przez sprawdzanie dowodu tożsamości. eFortuna oferuje konta tymczasowe bez konieczności skanowania dowodu podczas rejestracji. Nie masz konta w eFortuna? Powyzej 18 lat można dokonać rejestracji online by uzyskać dostęp do zakładów w internecie. Oferty i kursy na mecz można sprawdzić na stronie bukmachera eFortuna (+18 lat)

W przedostatnim meczu 37. kolejki tureckiej Super Ligi Kasimpasa spotka się z Antalyasporem w Stambule.

Kasimpasa jest na 10. miejscu w tabeli, co oznacza, że w tym meczu nie ma imperatywu wynikowego: nie może ani pojechać do Europy, ani ryzykować relagacji , jedynym motywem jest pożegnanie się z kibicami zwycięstwem na koniec sezonu.

Antalyaspor jest na 8. pozycji, ma 5 punktów więcej niż gospodarze, a mimo to możliwość zakwalifikowania się do Eurocups i dla gości ten mecz jest o wiele ważniejsza.OSTATNIE 10 MECZÓW: Kasimpasa 7 zwycięstw, 0 remisów, 3 porażki. Antalyaspor 7 zwycięstw, 3 remisy, 0 porażek.

CIEKAWOSTKA: Wszystkie 3 ostatnie mecze tych rywali zakończyły się remisami: w tym sezonie było to 1:1 w Antalyi, a w poprzednim sezonie 2:2 i 1:1. Czy ci sami rywale zremisują po raz czwarty w serii?

NAJLEPSI STRZELCY: Kasimpasa: Umut Bozok 16 goli, Jackson Muleka 12 goli. Antalyaspor: Hayi Wright 13 goli, Fredy 6 goli.

ŻÓŁTE I CZERWONE KARTKI: Kasimpasa: 80 żółtych kartek, 4 czerwone. Antalyaspor: 65 żółtych kartek, 1 czerwona kartka.

ZALECENIA DOTYCZĄCE ZAKŁADÓW: Obie strzelą TAK. Ponad 2,5 gola.

W przedostatnim meczu 37. kolejki tureckiej Super Ligi Kasimpasa spotka się z Antalyasporem w Stambule.

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają 2230 zł!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY»


Tak - po rejestracji otrzymałem punkty od Fortuna, które zamieniłem na 20 zł zakład. Oprócz tego dostałem fajne bonusy powitalne korzystając z Bukmacherzy,com i kodu: 2000 zł za pierwszy depozyt i aż 210 zł jako zakład bez ryzyka.

Bukmacher fajny i odwiedzam typy w Bukmacherzy.com - nie zawsze wygrywam, ale typuję mecze moich faworytów na żywo. Oglądam mecz, którego nie mam u siebie w telewizji i czasem zagram za 5 czy 10 zł. Życze powodzenia.
Kuba z Warszawy

Kursy Fortuna: 1: 2.00 X: 3.70 2: 3.40

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

LEGALNY BUKMACHER w POLSCE !!!

+ CashBack 600 zł
+ 60 zł DARMOWY ZAKŁAD
+ Przelewy24, Blik, Karta
+ Tylko dla osób pełnoletnich +18. Betfan z licenjcą: PS4.6831.3.2018
+ Gra u bukmacherów może uzależniać i wiąże się z ryzykiem! Granie u nielegalnych bukmacherów zagranicznych w Polsce jest niedozwolone. Graj odpowiedzialnie!
TOPBONUS
Odbierz bonus
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść