Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: DZISIAJ do 23:59
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Lech - Legia

Typ na Lech Poznań - Legia Warszawa w lidze: Ekstraklasa, który odbędzie się 11-04-2021 pochodzi od polskiego bukmachera Fortuna. Weryfikujemy prognozy bukmacherskie od bukmachera. Poznaj ofertę, typ na mecz i kursy już

Fortuna to legalny bukmacher prezentujący w serwisie prognozy i typy bukmacherskie, które analizujemy i przedstawiamy także naszym czytelnikom. Ta sugestia typu na mecz Lech Poznań - Legia Warszawa pochodzi z eFortuna i nie odpowiadamy za sugerowanie się tą prognozą. Przeczytaj i pomyśl czy warto to obstawiać? Zawsze mimo wszystko osoby lubiące sport dowiedzą się czegoś wartościowego przed meczem.

U kogo można typować mecz?
Polscy legalni bukmacherzy przyjmują zakłady bukmacherskie online. Fortuna posiada licencję na zakłady w internecie i możesz grać tutaj legalnie. Więcej na eFortuna.

SŁOWA RZUCANE NA WIATR. Już po raz kolejny można się przekonać, że władze klubu z Poznania brną w nieznanym sobie kierunku. W ostatnich dniach kibicie Lecha wystosowali pismo, w którym oczekują zmian w pionie sportowym klubu, ale zmiany te powinny rozpocząć się tak naprawdę od właściciela i prezesa Piotra Rutkowskiego, który po raz kolejny tak naprawdę gubi się w swoich decyzjach i to on odpowiada za strategię tego klubu. Jeszcze jakiś czas temu nie było nawet tematu zwolnienie Dariusza Żurawia, tylko podsumowanie jego pracy po sezonie. Co stało się kilkanaście dni później...

Lech - znajdujemy się w trudnym momencie, nasza drużyna gra od dłuższego czasu zdecydowanie poniżej oczekiwań i poniżej swoich dużych możliwości, które prezentowaliśmy wiosną i wczesną jesienią - oto podsumowanie Pana Rutkowskiego. Co jest nowym pomysłem władz Lecha? Maciej Skorża, czyli szkoleniowiec, który po raz ostatni sięgnął z Lechem po tytuł w 2015 roku, ale nie zasiądzie on na ławce w stolicy, tylko zacznie swoją pracę od najbliższego poniedziałku. W starciu z Legią zespół z Poznania poprowadzi dotychczasowy drugi trener, Janusz Góra: Mecz z Legią jest wielkim wydarzeniem nie tylko dla mnie, ale także dla całego klubu. Na pewno jest to duże wyzwanie i spotkanie, przed którym trzeba robić swoje i jak najlepiej przygotować zespół, żeby dobrze zagrał. Drużyna przez cały tydzień dobrze pracuje na treningach i jest odpowiednio zmotywowana przed tym spotkaniem.

Legia – trudno sobie wyobrazić inny scenariusz, niże pewny triumf w tym sezonie w ligowych zmaganiach ekipy Legii. Czesław Michniewicz oczywiście podkreśla, że do tego celu jeszcze kilka spotkań, ale patrząc przez pryzmat formy mistrzów kraju oraz osiąganych wyników Legia obroni tytuł. Musimy być przygotowani na to, że Lech zagra zdecydowanie lepiej niż w ostatnich meczach, bo stać ich na to. Ale my też jesteśmy w dobrym momencie sezonu, strzelamy dużo goli, stwarzamy sporo sytuacji. Jedziemy do Poznania z optymizmem - dodał szkoleniowiec Legii.

Prognoza: patrząc przez pryzmat formy i ostatnich wyników faworyt tej prestiżowej rywalizacji może być tylko jeden - Legia. Podopieczni Czesława Michniewicza mają przed tą serią spotkań aż dwadzieścia dwa punkty przewagi nad rywalami. Nawet jeśli w tym sezonie Legia grała słabiej, jak np.: ze Śląskiem we Wrocławiu (1:0) potrafiła rozstrzygnąć losy spotkania na swoją korzyść. Zespół ze stolicy wygrał sześć kolejnych spotkań strzelając w nich dziewiętnaście bramek. Z kolei Lech zawodzi obecnie na całej linii zdobywając tylko jeden punkt w trzech ostatnich meczach w Ekstraklasie. Spodziewam się, że rozpędzona Legia potwierdzi swoją dominację w tym sezonie i zgarnie komplet punktów kosztem rozbitego Lecha. Proponowane typy na to spotkanie: spotkanie bez remisu – Legia (kurs 1,63).

SŁOWA RZUCANE NA WIATR. Już po raz kolejny można się przekonać, że władze klubu z Poznania brną w nieznanym sobie kierunku. W ostatnich dniach kibicie Lecha wystosowali pismo, w którym oczekują zmian...

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają 2230 zł!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY»


Tak - po rejestracji otrzymałem punkty od Fortuna, które zamieniłem na 20 zł zakład. Oprócz tego dostałem fajne bonusy powitalne korzystając z Bukmacherzy,com i kodu: 2000 zł za pierwszy depozyt i aż 210 zł jako zakład bez ryzyka.

Bukmacher fajny i odwiedzam typy w Bukmacherzy.com - nie zawsze wygrywam, ale typuję mecze moich faworytów na żywo. Oglądam mecz, którego nie mam u siebie w telewizji i czasem zagram za 5 czy 10 zł. Życze powodzenia.
Kuba z Warszawy

Kursy Fortuna: 1: 3.25 X: 3.30 2: 2.22

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść