Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: Październik 2020
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Lech – Śląsk

Typy bukmacherskie w Ekstraklasa. Jak typuje bukmacher Fortuna mecz Lech Poznań - Śląsk Wrocław w eFortuna - typ na 21-02-2021 godz. 17:30. Sprawdź ofertę i kursy na dzisiaj.

Fortuna to legalny bukmacher prezentujący w serwisie prognozy i typy bukmacherskie, które analizujemy i przedstawiamy także naszym czytelnikom. Ta sugestia typu na mecz Lech Poznań - Śląsk Wrocław pochodzi z eFortuna i nie odpowiadamy za sugerowanie się tą prognozą. Przeczytaj i pomyśl czy warto to obstawiać? Zawsze mimo wszystko osoby lubiące sport dowiedzą się czegoś wartościowego przed meczem.

U kogo można typować mecz?
Polscy legalni bukmacherzy przyjmują zakłady bukmacherskie online. Fortuna posiada licencję na zakłady w internecie i możesz grać tutaj legalnie. Więcej na eFortuna.

TRUDNY OKRES. Lech cały czas zmaga się z wieloma problemami. W związku z urazami podstawowych graczy oraz wielkiej intensywności w końcówce zeszłego roku podopieczni Dariusza Żurawia kompletnie nie potrafią odnaleźć właściwego rytmu. Lech nie wygrał spotkania o stawkę od 6 grudnia 2020 roku. W kolejnych siedmiu meczach w lidze czy też krajowym pucharze Lech nie potrafił wygrać w regulaminowym czasie gry. Z kolei Śląsk ma również za sobą wyboisty start nowego roku nie potrafiąc wygrać w żadnym z trzech spotkań. Co ciekawe w trzech ostatnich meczach pomiędzy tymi zespołami padał remis. Jak będzie tym razem?

Lech - Dariusz Żuraw ma nad czym myśleć, gdyż jego zespół całkowicie zatracił jakość z poprzednich miesięcy. W związku z wieloma urazami władze klubu sprowadziły do klubu Arona Johannssona, który ma dać nową jakość w ataku. Szkoleniowiec Lecha przed starciem ze Śląskiem stwierdził: Spodziewam się po moim zespole, że po słabym meczu w Płocku, zareaguje dobrze. Ostatnie dni wykorzystaliśmy na pracę i te rzeczy pozaboiskowe, więc liczę, że to przyniesie efekt. Skupiamy się na tym, co my możemy zrobić dobrze, lepiej niż w tych ostatnich spotkaniach. Nika Kaczarawa i Mikael Ishak zmagają się z urazami. Natomiast nie w pełni sił są jeszcze obrońcy, Bartosz Salamon i Lubomir Satka.

Śląsk – mimo tylko jednej wygranej w pięciu ostatnich meczach ligowych Śląsk nadal jest w ścisłej czołówce ligi. Przed tą serią spotkań w Ekstraklasie podopieczni Vitezslava Lavicki tracą tylko trzy punkty do ligowego podium. Czeski szkoleniowiec przed najbliższą konfrontacją powiedział: Lech ma swoją jakość. Obecnie są niżej w tabeli, ale mają dobrych zawodników, rozwiniętą akademię i graczy ze sporymi umiejętnościami. W tym sezonie mieli nieco trudniej, bo grali w europejskich pucharach. Wiem, że to nie jest łatwe, by dzielić mecze w pucharach i lidze. To może być jeden z powodów, że teraz brakuje im punktów w tabeli Ekstraklasy. Przed nami jeszcze jednak sporo kolejek i wiem, że ambicje Lecha są takie, żeby iść w górę. Krzysztof Mączyński jest nadal kontuzjowany, a Marcel Zylla pauzuje za kartki.

Prognoza: w 38% spotkań Lecha u siebie do przerwy padał wynik bezbramkowy. Natomiast w 44% spotkań wyjazdowych Śląska również widzieliśmy identyczny rezultat. W trzech ostatnich bezpośrednich konfrontacjach pomiędzy Lechem i Śląskiem padał remis. Oba zespoły nie zachwycają swoją formą i tak naprawdę są dalekie od optymalnej dyspozycji. Lech zmaga się z wieloma problemami i nie będzie łatwo szybko się z nimi uporać. Proponowane typy na to spotkanie: podwójna szansa 0-0 (kurs 1,88)/ remis (kurs 4,42).

TRUDNY OKRES. Lech cały czas zmaga się z wieloma problemami. W związku z urazami podstawowych graczy oraz wielkiej intensywności w końcówce zeszłego roku podopieczni Dariusza Żurawia kompletnie nie...

TRUDNY OKRES. Lech cały czas zmaga się z wieloma problemami. W związku z urazami podstawowych graczy oraz wielkiej intensywności w końcówce zeszłego roku podopieczni Dariusza Żurawia kompletnie nie...

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają 2230 zł!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY»


Tak - po rejestracji otrzymałem punkty od Fortuna, które zamieniłem na 20 zł zakład. Oprócz tego dostałem fajne bonusy powitalne korzystając z Bukmacherzy,com i kodu: 2000 zł za pierwszy depozyt i aż 210 zł jako zakład bez ryzyka.

Bukmacher fajny i odwiedzam typy w Bukmacherzy.com - nie zawsze wygrywam, ale typuję mecze moich faworytów na żywo. Oglądam mecz, którego nie mam u siebie w telewizji i czasem zagram za 5 czy 10 zł. Życze powodzenia.
Kuba z Warszawy

Kursy Fortuna: 1: 1.57 X: 4.10 2: 5.80

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść