Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: DZISIAJ do 23:59
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Lechia – Górnik

Typy bukmacherskie w Ekstraklasa. Jak typuje bukmacher Fortuna mecz Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze w eFortuna - typ na 23-10-2021 godz. 15:00. Sprawdź ofertę i kursy na dzisiaj.

Poniżej prezentujemy zapowiedź ligi: Ekstraklasa. Zapoznaj się z typem na mecz: Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze, który odbędzie się 23-10-2021 15:00. Autorem treści są redaktorzy od bukmachera Fortuna, a my jedynie przedstawiamy i weryfikujemy te typy bukmacherskie prezentowane na stronie eFortuna.pl. Każdy typ oczywiście jest jedynie propozycją, a nasz zespół nie daje żadnych gwarancji sukcesu grając i używając tych prognoz.

Typ w lidze: Ekstraklasa Mecz: Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze Data: 23-10-2021 Skad brane sa kursy: Fortuna

Co to jest Fortuna? Fortuna to legalny polski bukmacher, który umożliwia zawieranie zakładów przez internet (komputer, tablet i smartfon) dla osób z Polski powyżej 18 lat. Więcej informacji znajdziesz bezpośrednio u bukmachera: eFortuna.

Co to jest konto tymczasowe w Fortuna? Bukmacher z Polski oferuje opcje rejestracji konta bez skanowania dowodu osobistego i większych formalności - zobacz.

CHWILO TRWAJ. Lechia po objęciu jej przez Tomasza Kaczmarka zadziwia cała Ekstraklasę zdobywając 13 punktów w pięciu meczach, grając bardzo efektownie, co za poprzednika (Piotr Stokowiec) rzadko miało miejsce. To świetna seria sprawiła, że zespół z Gdańska wskoczył na pozycję wicelidera tabeli. Przed rozpędzonymi gospodarzami starcie z Górnikiem, z którym przegrali tylko jedno z 17 poprzednich konfrontacji we wszystkich rozgrywkach! Jak będzie tym razem?

Lechia – jak wiele może dać zmiana trenera widać doskonale na przykładzie Lechii. W klubie są ci sami zawodnicy, co u poprzednika, ale po meczach pod wodzą trenera Kaczmarka widać jakby poczyniono kilka i to bardzo znaczących transferów. Tomasz Kaczmarek od początku ujął swoimi metodami graczy Lechii, którym one bardzo się spodobały, co widać po wynikach i sposobie gry: Wiedziałem w jakim kierunku chcę iść z tym zespołem od pierwszego dnia. Powiem szczerze, że nie wiedziałem jak szybko uda mi się przekonać zawodników, jak szybko uda mi się też podjąć dobre decyzje, które w dany dzień będą funkcjonować. Zdaję sobie też z tego sprawę, że każdy pozytywny mecz to wszystko napędza, dodaje zaufania, dodaje pewności siebie, dodaje pewności w to, co robimy. Moje podejście jest tak naprawdę co tydzień identyczne i polega na tym, że myślimy o naszej formie, o tym, żeby naprawdę dobrze trenować, dobrze pracować nad detalami, żeby robić wszystko krok po kroku. Jarosław Kubicki będzie pauzował za nadmiar kartek.

Górnik - zespół ten w dalszym ciągu jest mocno niestabilny, co widać praktycznie w każdej kolejce i każdym meczu. Górnik balansuje na granicy i tak naprawdę nikogo by nie zdziwiła ich seria zwycięstw lub porażek. Jan Urban w dalszym ciągu nie potrafi sobie wytłumaczyć jakim cudem nie zdobyli punktów w ostatnim ligowym starciu z Wisła Kraków (0:1): W życiu nie powinniśmy przegrać tego spotkania. Owszem, Wisła na początku przez 15, może 20 minut nieźle operowała piłką, choć nic groźnego z tego nie wynikało. Byliśmy trochę za daleko od rywali, kiedy skróciliśmy dystans, byliśmy bardziej agresywni, to my przejęliśmy całkowicie inicjatywę. Jeśli nic się nie strzela z takich sytuacji, jakie stworzyliśmy, to piłka jest okrutna.

Prognoza: jak wspomniałem powyżej Lechia jest w świetniej formie wygrywając 5 z 6 poprzednich starć po wodzą Tomasza Kaczmarka prezentując piłkę ofensywną, na którą bardzo dobrze się patrzy. Dodatkowo Lechia ma wyraźny patent na Górnika. W meczach u siebie w lidze przegrali tylko jedno z jedenastu starć, a ogólnie przegrali tylko 1 z 17 poprzednich konfrontacji z tym rywalem we wszystkich rozgrywkach. Górnik natomiast w delegacjach już od dłuższego czasu mocno zawodzi potrafiąc wygrać tylko 1 z 13 ostatnich wyjazdowych spotkań. Proponowane typy na to spotkanie: podwójna szansa 1-1 (kurs 1,7)/ zwycięstwo Lechia (kurs 2,12).

CHWILO TRWAJ. Lechia po objęciu jej przez Tomasza Kaczmarka zadziwia cała Ekstraklasę zdobywając 13 punktów w pięciu meczach, grając bardzo efektownie, co za poprzednika (Piotr Stokowiec) rzadko...

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają 2230 zł!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY»


Tak - po rejestracji otrzymałem punkty od Fortuna, które zamieniłem na 20 zł zakład. Oprócz tego dostałem fajne bonusy powitalne korzystając z Bukmacherzy,com i kodu: 2000 zł za pierwszy depozyt i aż 210 zł jako zakład bez ryzyka.

Bukmacher fajny i odwiedzam typy w Bukmacherzy.com - nie zawsze wygrywam, ale typuję mecze moich faworytów na żywo. Oglądam mecz, którego nie mam u siebie w telewizji i czasem zagram za 5 czy 10 zł. Życze powodzenia.
Kuba z Warszawy

Kursy Fortuna: 1: 2.05 X: 3.40 2: 3.70

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść