ODBIERZ TERAZ>> Kupon ważny: DZISIAJ do 23:59
Zakład bez ryzyka do 600 zł
+ Bonus do drugiej wpłaty
BONUS 50% do 1000 zł
+ Freebety 20 zł - weryfikacja
+ Freebet 10 zł po wpłacie


c
Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Lechia – Śląsk

Zapowiedź i typ na Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław dotyczacy Ekstraklasa, który rozgrywany będzie 01-04-2023. Jak typować Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław? Poznaj analizę.

Analizujemy typy i zapowiedzi z serwisu bukmacherskiego eFortuna - polskiego legalnego bukmachera z licencją MF. Użytkownicy z Polski powyżej 18 lat mogą jedynie korzystać z serwisów bukmacherów online, a bukmacher zobowiązany jest sprawdzać wiek uczestników zakładów bukmacherskich przez sprawdzanie dowodu tożsamości. eFortuna oferuje konta tymczasowe bez konieczności skanowania dowodu podczas rejestracji. Nie masz konta w eFortuna? Powyzej 18 lat można dokonać rejestracji online by uzyskać dostęp do zakładów w internecie. Oferty i kursy na mecz można sprawdzić na stronie bukmachera eFortuna (+18 lat)

DZIWNE DECYZJE. Po Górniku Zabrze, Lechia to kolejny klub za którym bardzo trudno nadążyć. David Badia to tak naprawę nieznany szkoleniowiec z Hiszpanii, który zastąpił Marcina Kaczmarka. Czym kierowały się władze klubu przy tym wyborze? Na to pytanie odpowiedział Łukasz Smolarow, czyli dyrektor do spraw sportu w klubie z Gdańska: Biorąc pod uwagę naszą pozycję, każda decyzja albo jej brak jest obarczona ryzykiem. Oczekując zupełnie innych efektów, musieliśmy podjąć ryzyko takiej zmiany. To wszystko wiąże się z diagnozą aktualnej sytuacji. Poszliśmy w nowe spojrzenie. Postawiliśmy na mocną zmianę, bo wzięliśmy cały nowy sztab. Nie chcieliśmy kontynuować tego, co było, tylko nowego otwarcia.

Lechia – tak naprawdę dla hiszpańskiego szkoleniowca praca w Gdańsku to wielka szansa na zaistnienie w poważnej piłce. David Badia w ostatnim czasie prowadził zespoły na Cyprze, z marnymi wynikami. Przed swoim debiutem powiedział: To będzie dla nas trudny i ważny mecz. Znamy mocne strony Śląska, ale jesteśmy skoncentrowani na sobie. To rywal trudny i wymagający, który jest blisko w tabeli, bo dzieli nas pięć punktów. Myślimy głównie o tym, co my chcemy zagrać w tym meczu, a jeśli wypełnimy sto procent planu, to zdobędziemy trzy punkty. Lechia zagra w tym starciu bez kontuzjowanych Michała Nalepy i Davida Steca oraz zawieszonego Jakub Bartkowskiego.

Śląsk - Ivan Djurdjević ma nie lada problem przed potyczką w Gdańsku, gdyż z powodu kartek nie zagra jego siła ofensywna, czyli John Yeboah i Erik Exposito. Obaj w tym sezonie zdobyli po 6 bramek oraz zanotowali po jednej asyście. Patrząc przez pryzmat ich kiepskiej skuteczności w delegacjach, gdzie strzelili tylko 9 goli w 12 meczach, to nieobecność wspomnianej dwójki nie wróży zbyt dobrze. Było nam ciężko się przygotowywać, bo Lechia Gdańsk zmieniła szkoleniowca i poprzednie analizy na temat jej gry nie są do końca aktualne. Nie chcieliśmy przekazywać zawodnikom fałszywych informacji, bo oni wierzą w to, co mówimy. Na pewno dla nas było ważne, żeby być gotowym pod względem fizycznym – dodał szkoleniowiec Śląska.

Prognoza: co ciekawe Lechia jest niepokonana w ostatnich 7 meczach u siebie ze Śląskiem we wszystkich rozgrywkach, odnosząc w tym czasie 5 wygranych oraz notując 2 remisy. Jednak przed tym najbliższym starciem nie wiadomo, czego można się spodziewać po zespole gospodarzy i jego nowym szkoleniowcu. W 3 z 4 poprzednich bezpośrednich starć Lechii ze Śląskiem padało poniżej 2,5 gola. Jak wspomniałem powyżej w ekipie gości zabraknie dwóch najważniejszych ludzi decydujących o postawie w ofensywie. John Yeboah i Erik Exposito będą pauzować za kartki. Śląsk to zespół, który w tym sezonie strzelił najmniej bramek w meczach wyjazdowych (tylko 9 trafień w 12 meczach!). W domowych meczach Lechii pada średnio 2,3 gola na mecz, a wyjazdowych potyczkach Śląska – 2,1. Nie oczekuje po tym meczu wielu fajerwerków w ofensywie, ale bardzo wyrównanego starcia, w którym jeden gol może przesadzić o wygranej. Proponowane typy: poniżej 2,5 gola (kurs 1,8).

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają bonusy!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY»


Atrakcyjna oferta zakładu bez ryzyka do 600 zł i opcja zgarnięcia kasy bez ryzyka to świetna opcja w Fortuna. Za weryfikację konta 20 zł, które otrzymałem jako punkty. Po drugiej wpłacie następne bonusy - do 1000 zł i następne 10 zł jako darmowy zakład. Całkiem ciekawie na początek.

Bukmacher interesujący i można grać na żywo. Jak ktoś lubi adrenalinę przy oglądaniu swoich faworytów w sporcie to sprawdzony buk, ale niech każdy ryzykuje i stawia za siebie. Ja traktuję to jako rozrywkę i nie gram za duże stawki.
Marcin z Warszawy

Kursy Fortuna: 1: 2.20 X: 3.30 2: 3.20

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

LEGALNY BUKMACHER w POLSCE !!!

+ 200% bonus do 300 zł
+ Wpłacasz 150zł, Grasz za 450zł
+ Przelewy24, Blik, Karta
+ Tylko dla osób pełnoletnich +18. Betfan z licenjcą: PS4.6831.3.2018
+ Gra u bukmacherów może uzależniać i wiąże się z ryzykiem! Granie u nielegalnych bukmacherów zagranicznych w Polsce jest niedozwolone. Graj odpowiedzialnie!
TOPBONUS
Odbierz bonus
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść