Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: Październik 2020
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Lille – Nantes

Typy bukmacherskie w Ligue 1. Jak typuje bukmacher Fortuna mecz Lille - Nantes w eFortuna - typ na 25-09-2020 godz. 21:00. Sprawdź ofertę i kursy na dzisiaj.

Fortuna to legalny bukmacher prezentujący w serwisie prognozy i typy bukmacherskie, które analizujemy i przedstawiamy także naszym czytelnikom. Ta sugestia typu na mecz Lille - Nantes pochodzi z eFortuna i nie odpowiadamy za sugerowanie się tą prognozą. Przeczytaj i pomyśl czy warto to obstawiać? Zawsze mimo wszystko osoby lubiące sport dowiedzą się czegoś wartościowego przed meczem.

U kogo można typować mecz?
Polscy legalni bukmacherzy przyjmują zakłady bukmacherskie online. Fortuna posiada licencję na zakłady w internecie i możesz grać tutaj legalnie. Więcej na eFortuna.

LILLE NADAL W CZOŁÓWCE. Po siedemnastym miejscu w sezonie 2017/18 Lille ponownie wskoczyło do ligowej czołówki. Dwa ostatnie sezony to drugie i czwarte miejsce. Natomiast obecny start jest dla Lille najlepszym początkiem zmagań w Ligue 1 od kampanii 2014/15! W pierwszych czterech meczach podopieczni trenera Galtiera odnieśli dwa zwycięstwa oraz zanotowali dwa remisy. Lille wygrało 8 z 10 ostatnich starć z Nantes w meczach o stawkę. Czy gospodarze podtrzymają tą pozytywną serię w piątkowy wieczór?

Lille – z pewnością mogą być źli gracze Lille po ostatnim meczu w Marsylii. Przez większą część tego spotkania to Lille prowadziło to spotkanie, ale moment nieuwagi w ostatnich minutach zakończył się dla niech bardzo kiepsko, gdyż stratą bramki i zarazem stratą dwóch punktów (1:1). Christophe Galtier po tym meczu powiedział: Cała nasz drużyna jest gotowa stawić czoła Nantes. Gorąco było w szatni po meczu w Marsylii. Było dużo frustracji, którą próbowaliśmy szybko uwolnić. Szybko zanurzyliśmy się w przygotowaniach do meczu z Nantes.

Nantes – pięć punktów w pierwszych czterech kolejkach to chyba właśnie pułap możliwości Nantes w tym sezonie. Zespół Waldemara Kity raczej nie może liczyć w tym sezonie na zbyt wiele, ale raczej maksymalnie na środek tabeli. W ostatnim sezonie ich wielkim problemem była skuteczność, gdyż strzelili tylko 28 bramek w 28 meczach, co było czwartym najsłabszym wynikiem w całej lidze.

Prognoza: ostatnia porażka Lille z Nantes miała miejsce we wrześniu 2015 roku. Od tego czasu Lille nie dało się pokonać w dziesięciu kolejnych meczach (liga i krajowy puchar) z tym rywalem. Lille wygrało pięć ostatnich spotkań u siebie w lidze i krajowych pucharach z Nantes. W zeszłym sezonie podopieczni trenera Galtiera byli drugą siłą pod względem punktowania u siebie, wygrywając 11 z 15 starć ponosząc tylko dwie porażki oraz tracąc tylko 9 bramek. W tym sezonie w czterech meczach Lille straciło również niewiele goli, gdyż tylko dwa. Spodziewam się, że gospodarze po piątkowym spotkaniu nadal pozostaną niepokonani. Proponowane typy na to spotkanie: zwycięstwo - Lille (kurs 1,78)/ zwycięstwo Lille i poniżej 3,5 bramki (kurs 2,17).

Bukmacherzy: typy bukmacherskie: typy ligue1 , fortuna strefa typera

LILLE NADAL W CZOŁÓWCE. Po siedemnastym miejscu w sezonie 2017/18 Lille ponownie wskoczyło do ligowej czołówki. Dwa ostatnie sezony to drugie i czwarte miejsce. Natomiast obecny start jest dla Lille...

LILLE NADAL W CZOŁÓWCE. Po siedemnastym miejscu w sezonie 2017/18 Lille ponownie wskoczyło do ligowej czołówki. Dwa ostatnie sezony to drugie i czwarte miejsce. Natomiast obecny start jest dla Lille...

Punkty zamieniają na zakład bez depozytu - wystarczy rejestracja i kod.
Tutaj sprawdź kod do Fortuny» (ważny do 24-09-2020 23:59:59)


Nie chciałem uwierzyć, ale sprawdziło się. Po rejestracji są punkty, które zamienia się na zakład 20 zł. Dalsze bonusy wymagają już wpłaty depozytu, ale też świetna opcja z zakładem bez ryzyka do 120 zł. Godny bukmacher zaufania i legalny. Polecam. Zbyszek z Krakowa

Kursy Fortuna: 1: 1.78 X: 3.60 2: 4.95

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Liga francuska 2020/21 - wyniki, tabele, typy

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

BetFan - zakłady bukmacherskie w Polsce (LEGALNY BUKMACHER). Uwaga: Tylko dla +18 lat !!!

-> Kod ważny: wrzesień 2020 r.
+ Polski legalny bukmacher
+ Pakiet Pudziana 3000 zł
+ Zakład bez ryzyka 100 zł
+ GRY BEZ PODATKU +14%!!!
+ BLIK i Przelewy24 do wpłat


. -> Oferta dnia ->

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść