Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: Październik 2020
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Midtjylland – YB Berno

Typ na FC Midtjylland - Young Boys w lidze: Liga Mistrzów, który odbędzie się 16-09-2020 pochodzi od polskiego bukmachera Fortuna. Weryfikujemy prognozy bukmacherskie od bukmachera. Poznaj ofertę, typ na mecz i kursy już

Analizujemy typy i zapowiedzi z serwisu bukmacherskiego eFortuna - polskiego legalnego bukmachera z licencją MF. Użytkownicy z Polski powyżej 18 lat mogą jedynie korzystać z serwisów bukmacherów online, a bukmacher zobowiązany jest sprawdzać wiek uczestników zakładów bukmacherskich przez sprawdzanie dowodu tożsamości. eFortuna oferuje konta tymczasowe bez konieczności skanowania dowodu podczas rejestracji. Nie masz konta w eFortuna? Powyzej 18 lat można dokonać rejestracji online by uzyskać dostęp do zakładów w internecie. Oferty i kursy na mecz można sprawdzić na stronie bukmachera eFortuna (+18 lat)

STARCIE MISTRZÓW. Midtjylland, jak i Young Boys Berno będzie starciem mistrzów swoich krajów. Midtjylland w pełni zdominował swoje rozgrywki i z przewagą czternastu punktów zasiadł na tronie mistrzowskim. Natomiast zespół z Berna osiągnął osiem punktów przewagi nad drugim zespołem. W poprzedniej rundzie Midtjylland mierzyło się z dużo trudniejszym rywalem, aniżeli Young Boys (Klaksvik – Wyspy Owcze 3:1) gdyż był to bułgarski Ludogorets (1:0).

Midtjylland – pierwsze spotkanie ligowe nie było zbyt udane w wykonaniu mistrza Danii. Porażka na inaugurację sezonu z Sonderjyske (0:2), czyli zespołem, który w poprzednich sezonie po fazie zasadniczej był dopiero jedenasty na czternaście zespołów. Defensor Midtjylland Erik Sviatchenko powiedział przed tym spotkaniem o rywalach: To drużyna z dużym doświadczeniem zarówno z własnej ligi, w której zdobyli trzy mistrzostwa z rzędu, jak i ze sceny europejskiej, więc to trudny przeciwnik. Dodał również: Podobnie jak w przypadku Ludogorets, musimy być odważni i odważyć się iść do góry i ich zestresować. Plan gry w ostatniej rundzie zadziałał dobrze, więc musimy wyjść i zrobić to jeszcze raz, gdzie mamy dużą intensywność i tempo w grze.

YB Berno – z pewnością może imponować dyspozycja klubu z Berna w meczach domowych. W poprzednim sezonie ligowym wygrali oni u siebie 16 z 18 spotkań notując tylko dwa remisy i legitymując się świetnym wynikiem bramkowym 51:15. Nie może też dziwić ich awans do trzeciej rundy kwalifikacji, gdyż dość pewnie ograli zespół z Wysp Owczych, Klaksvik.

Prognoza: Young Boys Berno to z pewnością drużyna bardziej doświadczona i ograna w europejskich pucharach. Co ciekawe potrafili wygrać w 2012 roku w kwalifikacjach do Ligi Europy 3:0 właśnie na obiekcie Midtjylland. Po wznowieniu sezonu w czerwcu Young Boys Berno rozegrało 17 spotkań z czego aż 13 wygrali. Z kolei Midtjylland nie zachwyca, wygrywając tylko 2 z 6 ostatnich starć na własnym stadionie. Goście z Berna dodatkowo nie dali się pokonać w dziesięciu ostatnich meczach o stawkę we wszystkich rozgrywkach. Proponowane typy na to spotkanie: spotkanie bez remisu – YB Berno (kurs 1,82)/ awans – YB Berno (kurs 1,88).

STARCIE MISTRZÓW. Midtjylland, jak i Young Boys Berno będzie starciem mistrzów swoich krajów. Midtjylland w pełni zdominował swoje rozgrywki i z przewagą czternastu punktów zasiadł na tronie...

STARCIE MISTRZÓW. Midtjylland, jak i Young Boys Berno będzie starciem mistrzów swoich krajów. Midtjylland w pełni zdominował swoje rozgrywki i z przewagą czternastu punktów zasiadł na tronie...

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają 20 zł zakład za rejestrację!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY» (ważny do 15-09-2020 23:59:59)


Tak - po rejestracji otrzymałem punkty od Fortuna, które zamieniłem na 20 zł zakład. Oprócz tego dostałem fajne bonusy powitalne korzystając z Bukmacherzy,com i kodu: 1000 zł za pierwszy depozyt i aż 120 zł zakład bez ryzyka. Waldek z Warszawy

Kursy Fortuna: 1: 2.76 X: 3.35 2: 2.63

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść