Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: Październik 2020
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Milan – Cagliari

Zapowiedź i typ na AC Milan - Cagliari dotyczacy Serie A, który rozgrywany będzie 01-08-2020. Jak typować AC Milan - Cagliari? Poznaj analizę.

Fortuna to legalny bukmacher prezentujący w serwisie prognozy i typy bukmacherskie, które analizujemy i przedstawiamy także naszym czytelnikom. Ta sugestia typu na mecz AC Milan - Cagliari pochodzi z eFortuna i nie odpowiadamy za sugerowanie się tą prognozą. Przeczytaj i pomyśl czy warto to obstawiać? Zawsze mimo wszystko osoby lubiące sport dowiedzą się czegoś wartościowego przed meczem.

U kogo można typować mecz?
Polscy legalni bukmacherzy przyjmują zakłady bukmacherskie online. Fortuna posiada licencję na zakłady w internecie i możesz grać tutaj legalnie. Więcej na eFortuna.

NADAL NA FALI. Nadal ekipa z Mediolanu nie zwalnia tempa. Z pewnością wszyscy kibice tego klubu żałują, że sezon ligowy się już kończy. Mimo tego efektownego zrywu Milan zakończy sezon na szóstym miejscu, przez co będzie musiał rywalizować w kwalifikacjach do Ligi Europy. Milan wygrał czternaście kolejnych spotkań z Cagliari w Serie A na własnym stadionie. Czy w sobotni wieczór ta passa zostanie podtrzymana?

NADAL NA FALI. Nadal ekipa z Mediolanu nie zwalnia tempa. Z pewnością wszyscy kibice tego klubu żałują, że sezon ligowy się już kończy. Mimo tego efektownego zrywu Milan zakończy sezon na szóstym...

Cagliari – wygrana nad Juventusem (2:0) to była miła odmiana w ostatnich występach tego zespołu. Cagliari wygrało właśnie tylko to jedno spotkanie z ostatnich dziesięciu rozegranych. Po bardzo dobrym początku sezonu, kiedy to nawet Cagliari ocierało się o pierwszą czwórkę przyszedł dużo słabszy okres, stąd też obecnie trzynaste miejsce. Leonardo Pavoletti, Luca Cigarini, Luca Pellegrini oraz Radja Nainggolan leczą kontuzja, a Marko Rog pauzuje za nadmiar kartek.

Prognoza: patrząc tylko na formę obu zespołów faworyt tej rywalizacji może być tylko jeden. Milan w 8 poprzednich meczach sięgnął po 20 punktów i ogólnie nie dał się pokonać w żadnym meczu po wznowieniu sezonu. Cagliari natomiast w 8 ostatnich potyczkach sięgnęło tylko po 6 „oczek”. Jak wspomniałem na wstępie Milan wygrał 14 kolejnych spotkań domowych z ekipą z Sardynii. Cagliari w delegacjach w poprzednich 14 meczach we wszystkich rozgrywkach potrafiło odnieść tylko jedno zwycięstwo. Po restarcie Milan w 11 meczach zdobył aż 32 bramki i trudno sobie wyobrazić, aby zwolnili tempo w tym ostatnim spotkaniu. Proponowane typy na to spotkanie: Milan strzeli gola w obu połowach - TAK (kurs 1,7)/ 1. połowa/spotkanie – 1/1 (kurs 1,79).

NADAL NA FALI. Nadal ekipa z Mediolanu nie zwalnia tempa. Z pewnością wszyscy kibice tego klubu żałują, że sezon ligowy się już kończy. Mimo tego efektownego zrywu Milan zakończy sezon na szóstym...

Klient za rejestrację zgarnia bonusy, a nawet zakład 20 zł bez depozytu!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY» (ważny do 31-07-2020 23:59:59)


Dzięki informacji na Bukmacherzy.com odebrałem zakład 20 zł bez depozytu, który dał mi frajdę podczas oglądania Ligi Mistrzów. Reszta bonusów też była dostępna i mam jeszcze zakład bez ryzyka 120 zł oraz 1000 zł od depozytu - fajna opcja. Dzięki! Mariusz z Radomia

Kursy Fortuna: 1: 1.31 X: 6.20 2: 9.40

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść