Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: Wrzesień 2020
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Monaco – Nantes

Zapowiedź i typ na Monaco - Nantes dotyczacy Ligue 1, który rozgrywany będzie 13-09-2020. Jak typować Monaco - Nantes? Poznaj analizę.

Analizujemy typy i zapowiedzi z serwisu bukmacherskiego eFortuna - polskiego legalnego bukmachera z licencją MF. Użytkownicy z Polski powyżej 18 lat mogą jedynie korzystać z serwisów bukmacherów online, a bukmacher zobowiązany jest sprawdzać wiek uczestników zakładów bukmacherskich przez sprawdzanie dowodu tożsamości. eFortuna oferuje konta tymczasowe bez konieczności skanowania dowodu podczas rejestracji. Nie masz konta w eFortuna? Powyzej 18 lat można dokonać rejestracji online by uzyskać dostęp do zakładów w internecie. Oferty i kursy na mecz można sprawdzić na stronie bukmachera eFortuna (+18 lat)

PRZEDŁUŻYĆ PASSĘ. Zespół Niko Kovaca ma w tym sezonie ambicje walki o miejsce w europejskich pucharach. Początek sezonu jest całkiem obiecujący, gdyż sięgnęli po cztery punkty w dwóch pierwszych meczach. Dla kibiców Monaco starcie z Nantes to wielka szansa na kolejne zwycięstwo, gdyż w ostatnich ośmiu latach ani razu nie przegrali z tym rywalem. Co więcej Monaco wygrało u siebie w lidze sześć kolejnych spotkań z Nantes. Czy i tym razem będzie podobnie?

Monaco – u szkoleniowca Monaco Niko Kovaca potwierdzono koronawirusa: Czuję się dobrze i dobrze. Nie mam żadnych objawów, ale ponieważ jestem w kwarantannie, praca jest wykonywana przez mojego brata Roberta i asystentów. Wspólnie ustalamy, jakie będą treści treningu i są one w całości filmowane, dzięki czemu mogę je oglądać z pokoju hotelowego. Monaco zdobywając cztery punkty w dwóch pierwszych meczach pokazało, że zmiany, które są czynione w ostatnich tygodniach idą w dobrą stronę: Do obrony sprowadziliśmy Axela Disasi z Reims. Pierwszym krokiem było zabezpieczenie obrony. Chcemy też grać atrakcyjnie i atakować. Musimy zrestrukturyzować drużynę, a to wymaga czasu. Wiemy o tym, ale w tym okresie musimy również uzyskiwać dobre wyniki. Pietro Pellegri i Aleksandr Golovin leczą urazy, a za kartki będzie pauzował Youssouf Fofana.

Nantes – tylko trzynaste miejsce w ostatnim sezonie nie było szczytem marzeń. Ich wielkim kłopotem był brak skutecznych graczy w ataku, gdyż w tym przedwcześnie zakończonym sezonie strzelili tylko 28 bramek! W obecnej kampanii ligowej z pewnością mają nadzieję na wyższe miejsce, ale nie powinni włączyć się do walki o europejskie puchary. Fabio oraz Imran Louza nie zagrają za nadmiar kartek.

Prognoza: Monaco wygrało 11 z 13 poprzednich spotkań z Nantes w Ligue 1. Zespół z Księstwa u siebie sześć razy z rzędu potrafił pokonać najbliższego rywala. Ogólnie Nantes przegrało z Monaco aż 45% spotkań w historii, co jest najgorszym wynikiem w starciach z drużynami z najwyższej klasy rozgrywkowej. W pierwszych dwóch meczach Monaco zdobyło cztery punkty, czyli podobnie jak ich niedzielni rywale. Nantes w poprzednim sezonie wygrało w delegacjach 5 z 14 starć. Proponowane typy na to spotkanie: podwójna szansa 1-1 (kurs 1,63)/ zwycięstwo – Monaco (kurs 1,97).

PRZEDŁUŻYĆ PASSĘ. Zespół Niko Kovaca ma w tym sezonie ambicje walki o miejsce w europejskich pucharach. Początek sezonu jest całkiem obiecujący, gdyż sięgnęli po cztery punkty w dwóch pierwszych...

PRZEDŁUŻYĆ PASSĘ. Zespół Niko Kovaca ma w tym sezonie ambicje walki o miejsce w europejskich pucharach. Początek sezonu jest całkiem obiecujący, gdyż sięgnęli po cztery punkty w dwóch pierwszych...

Klient za rejestrację zgarnia bonusy, a nawet zakład 20 zł bez depozytu!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY» (ważny do 12-09-2020 23:59:59)


Dzięki informacji na Bukmacherzy.com odebrałem zakład 20 zł bez depozytu, który dał mi frajdę podczas oglądania Ligi Mistrzów. Reszta bonusów też była dostępna i mam jeszcze zakład bez ryzyka 120 zł oraz 1000 zł od depozytu - fajna opcja. Dzięki! Mariusz z Radomia

Kursy fortuna: 1: 1.97 X: 3.55 2: 4.05

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść