Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: DZISIAJ do 23:59
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Monaco – Sociedad

Typy bukmacherskie w Liga Europy. Jak typuje bukmacher Fortuna mecz Monaco - Real Sociedad w eFortuna - typ na 25-11-2021 godz. 21:00. Sprawdź ofertę i kursy na dzisiaj.

Analizujemy typy i zapowiedzi z serwisu bukmacherskiego eFortuna - polskiego legalnego bukmachera z licencją MF. Użytkownicy z Polski powyżej 18 lat mogą jedynie korzystać z serwisów bukmacherów online, a bukmacher zobowiązany jest sprawdzać wiek uczestników zakładów bukmacherskich przez sprawdzanie dowodu tożsamości. eFortuna oferuje konta tymczasowe bez konieczności skanowania dowodu podczas rejestracji. Nie masz konta w eFortuna? Powyzej 18 lat można dokonać rejestracji online by uzyskać dostęp do zakładów w internecie. Oferty i kursy na mecz można sprawdzić na stronie bukmachera eFortuna (+18 lat)

NIEPOKONANI. Zarówno Monaco, jak i Sociedad nie dali się pokonać w zmaganiach w grupie B Ligi Europy. Zespół z Księstwa zdobył w pierwszych czterech meczach osiem punktów, a Baskowie sześć (1 wygrana i 3 remisy). Na trzeciej pozycji jest holenderski PSV, który traci tylko jeden punkt do Sociedad. W pierwszym spotkaniu tych drużyn padł wynik remisowy 1:1. Baskowie ostatni raz przegrali spotkanie o stawkę w połowie sierpnia z Barceloną (2:4). Od tego czasu podopieczni Imanola Alguacila nie dali się pokonać w kolejnych siedemnastu meczach!

Monaco – w trzech ostatnich spotkaniach o stawkę na wszystkich frontach zespół Niko Kovaca zanotował trzy kolejne remisy. W ligowych zmaganiach są dopiero na ósmym miejscu tracąc sześć punktów do podium. Lewy defensor Monaco Caio Henrique przed tym starciem powiedział: Pamiętamy pierwszy mecz z tą drużyną Realu Sociedad. Wiedzieliśmy, że będzie to bardzo trudny mecz przeciwko świetnej drużynie, która jest na szczycie La Liga i lubi trzymać piłkę. Więc ten najbliższy mecz też nie będzie łatwy, ale gramy u siebie i musimy im narzucić nasz styl, żeby przypieczętować nasz awans, więc wyraźnie będziemy grać o zwycięstwo. Benoît Badiashile, Cesc Fabregas i Eliot Matazo leczą urazy.

Sociedad – z pewnością w tym sezonie ekipa Imanola Alguacila jest bardzo trudna do pokonania. Nie przegranie siedemnastu starć w lidze hiszpańskiej i Lidze Europy to wynik zaiste znakomity. W dziesięciu z tych spotkań potrafili zachować czyste konto. Przed spotkaniem z Monaco trener Basków stwierdził: Nasza drużyna jest bardzo dobra i bardzo podekscytowana, przed wspaniałym meczem. Podchodzimy do tego z pokorą, ale z taką samą ambicją jak zawsze. Tak lub tak, musimy wygrać i spróbujemy to zrobić.

Prognoza: w 10 z 12 poprzednich spotkań Monaco w Lidze Europy kończyło się wynikami, w których padało poniżej 2,5 gola. Natomiast w 9 z 12 ostatnich potyczek Basków w tych rozgrywkach również nie zanotowano więcej niż trzech bramek. Sociedad nie dał się pokonać w kolejnych siedemnastu meczach na wszystkich frontach. Zarówno w meczach Monaco i Sociedad w tej grupie padało poniżej 2,5 gola w 3 z 4 starć. To będzie bardzo ważne spotkanie dla obu stron, gdyż trzeci PSV traci do Monaco trzy punkty, a do Basków zaledwie jeden. Oczekuję spotkania, w którym zdecydowanie większą uwagę oba zespoły będą przywiązywały do skutecznej gry defensywnej. Proponowane typy na to spotkanie: poniżej 2,5 gola (kurs 1,8).

NIEPOKONANI. Zarówno Monaco, jak i Sociedad nie dali się pokonać w zmaganiach w grupie B Ligi Europy. Zespół z Księstwa zdobył w pierwszych czterech meczach osiem punktów, a Baskowie sześć (1 wygrana...

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają 2230 zł!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY»


Tak - po rejestracji otrzymałem punkty od Fortuna, które zamieniłem na 20 zł zakład. Oprócz tego dostałem fajne bonusy powitalne korzystając z Bukmacherzy,com i kodu: 2000 zł za pierwszy depozyt i aż 210 zł jako zakład bez ryzyka.

Bukmacher fajny i odwiedzam typy w Bukmacherzy.com - nie zawsze wygrywam, ale typuję mecze moich faworytów na żywo. Oglądam mecz, którego nie mam u siebie w telewizji i czasem zagram za 5 czy 10 zł. Życze powodzenia.
Kuba z Warszawy

Kursy Fortuna: 1: 2.55 X: 3.30 2: 2.84

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść