Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: DZISIAJ do 23:59
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Nantes – Toulouse

Typ na Nantes - Toulouse w lidze: Francja awans/spadek 1, który odbędzie się 30-05-2021 pochodzi od polskiego bukmachera Fortuna. Weryfikujemy prognozy bukmacherskie od bukmachera. Poznaj ofertę, typ na mecz i kursy już

Fortuna to legalny bukmacher prezentujący w serwisie prognozy i typy bukmacherskie, które analizujemy i przedstawiamy także naszym czytelnikom. Ta sugestia typu na mecz Nantes - Toulouse pochodzi z eFortuna i nie odpowiadamy za sugerowanie się tą prognozą. Przeczytaj i pomyśl czy warto to obstawiać? Zawsze mimo wszystko osoby lubiące sport dowiedzą się czegoś wartościowego przed meczem.

U kogo można typować mecz?
Polscy legalni bukmacherzy przyjmują zakłady bukmacherskie online. Fortuna posiada licencję na zakłady w internecie i możesz grać tutaj legalnie. Więcej na eFortuna.

POTWIERDZENIE. Ekipa Nantes zgodnie ze słowami swojego szkoleniowca Antoine Kombouare potwierdziła rolę faworyta, wygrywając pierwsze spotkanie na boisku rywala 2:1. Popularne „Kanarki” w ostatnich tygodniach prezentowały się bardzo dobrze wygrywając 5 z 6 ostatnich potyczek. Z drugiej strony zespół z Tuluzy nie ma w tym rewanżowym spotkaniu nic do stracenia, dlatego też czeka nas bardzo ciekawe widowisko.

Nantes – gdyby nie dziwna domowa porażka w ostatnim spotkaniu z Montpellier (1:2) to gracze Antoine Kombouare spokojnie już byliby na wakacjach. Jednak ta wpadka spowodowała, ze sezon wydłużył się o tydzień. O tej pierwszej konfrontacji szkoleniowiec Nantes powiedział: Naprawdę dobrze rozpoczęliśmy mecz. Prowadziliśmy, ale pogorszyliśmy sytuację, ale na szczęście bardzo szybko powróciliśmy na prowadzanie i dobrze nam to zrobiło. Potem mieliśmy sytuacje, ale w drugiej połowie straciliśmy grunt pod nogami i to było bardziej skomplikowane. Szkoleniowiec Nantes dodał także: Powiedziałem, że jesteśmy faworytami. Przyjęcie tego statusu wymaga zdecydowanych działań. Musieliśmy podjąć grę na własną rękę i grać, aby strzelić bramki. U siebie zagramy, żeby być solidnym, ale też żeby strzelać gole.

Toulouse – mimo kilku niezłych okazji gracze Tuluzy nie potrafili wywalczyć w tym pierwszym domowym spotkaniu nawet remisu. W związku z tym Patrice Garande będzie musiał próbować wymyślić coś skuteczniejszego na starcie rewanżowe: Oczywiście przegraliśmy 1:2, ale jest to rozgrywane w dwóch meczach. Nadal mam nadzieję, że coś się wydarzy, jeśli zagramy na naszym poziomie. W piłce nożnej wszystko jest możliwe. Powiedziałem graczom, że musimy mieć nadzieję. Przygotujemy się do meczu rewanżowego. Ciągle stwarzaliśmy sobie sytuacje, dlatego mam nadzieję. Nic nie jest skończone, jesteśmy w stanie wygrać w Nantes, jestem pewien.

Prognoza: w siedmiu poprzednich meczach Nantes padały przynajmniej trzy gole. Podobna statystyka miała miejsce w ostatnich pięciu meczach Tuluzy. Również ich bezpośrednia ligowa rywalizacja jest owocna w gole, gdyż w 4 z 6 ostatnich takich potyczek zanotowano powyżej 2,5 gola. Tuluza to najskuteczniejsza drużyna na drugim poziomie rozgrywkowym strzelając 71 bramek w 38 meczach. Nantes natomiast w kilku poprzednich meczach pokazywało dobrą skuteczność zdobywając 16 goli w ostatnich 6 meczach. Proponowane typy na to spotkanie: powyżej 2,5 gola (kurs (2,21).

POTWIERDZENIE. Ekipa Nantes zgodnie ze słowami swojego szkoleniowca Antoine Kombouare potwierdziła rolę faworyta, wygrywając pierwsze spotkanie na boisku rywala 2:1. Popularne „Kanarki” w ostatnich...

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają 2230 zł!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY»


Tak - po rejestracji otrzymałem punkty od Fortuna, które zamieniłem na 20 zł zakład. Oprócz tego dostałem fajne bonusy powitalne korzystając z Bukmacherzy,com i kodu: 2000 zł za pierwszy depozyt i aż 210 zł jako zakład bez ryzyka.

Bukmacher fajny i odwiedzam typy w Bukmacherzy.com - nie zawsze wygrywam, ale typuję mecze moich faworytów na żywo. Oglądam mecz, którego nie mam u siebie w telewizji i czasem zagram za 5 czy 10 zł. Życze powodzenia.
Kuba z Warszawy

Kursy Fortuna: 1: 2.00 X: 3.35 2: 4.00

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść