Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: DZISIAJ do 23:59
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Neftchi Baku – Dinamo Tbilisi

Typ na FK Neftchi - Dinamo Tbilisi w lidze: Liga Mistrzów, który odbędzie się 14-07-2021 pochodzi od polskiego bukmachera Fortuna. Weryfikujemy prognozy bukmacherskie od bukmachera. Poznaj ofertę, typ na mecz i kursy już

Analizujemy typy i zapowiedzi z serwisu bukmacherskiego eFortuna - polskiego legalnego bukmachera z licencją MF. Użytkownicy z Polski powyżej 18 lat mogą jedynie korzystać z serwisów bukmacherów online, a bukmacher zobowiązany jest sprawdzać wiek uczestników zakładów bukmacherskich przez sprawdzanie dowodu tożsamości. eFortuna oferuje konta tymczasowe bez konieczności skanowania dowodu podczas rejestracji. Nie masz konta w eFortuna? Powyzej 18 lat można dokonać rejestracji online by uzyskać dostęp do zakładów w internecie. Oferty i kursy na mecz można sprawdzić na stronie bukmachera eFortuna (+18 lat)

PRZEŁAMALI HEGEMONIĘ. Z pewnością występ Neftchi w najważniejszych rozgrywkach piłkarskich w Europie jest małym zaskoczeniem i tak naprawdę nie ma się czemu dziwić. W ostatnich latach można się było przyzwyczaić do występów Qarabachu Agdam, który przez siedem kolejnych sezonów wygrywał rozgrywki ligowe w Azerbejdżanie. Jednak w ostatnim sezonie w ostatniej kolejce przegrali oni bezpośrednie starcie decydujące o tytule z Neftchi (1:0), przegrywając mistrzostwo różnicą dwóch punktów. W pierwszym meczu zespół z Azerbejdżanu okazał się lepszy wygrywając 2:1.

Neftchi Baku – szkoleniowiec gospodarzy tego zbliżającego się spotkania podobnie jak Czesław Michniewicz w Legii mógł liczyć tylko na mecze towarzyskie, gdyż rozgrywki ligowe jeszcze nie wystartowały. Jednak podobnie jak w przypadku mistrzów Polski nie przeszkodziło im to w odniesieniu wygranej w pierwszym meczu na boisku rywala. Szkoleniowiec Neftchi, Samir Abbasov stwierdził przed meczem: Trener przeciwnika narzeka na obfitość meczów, a ja, przeciwnie, mogę narzekać na brak meczów, ale nie rozwodzimy się nad tym. Postaramy się wykorzystać problemy przeciwnika. Są gracze, z którymi negocjujemy i czekamy na ich decyzję. Niestety nie udało nam się zrealizować pewnych ruchów transferowych. To są sprawy, które nie zależą tylko od nas jako klubu. Niemniej jednak dobrze się przygotowaliśmy z graczami, których mamy. W tej rywalizacji musimy pokazać swój charakter, bardziej niż jakość.

Dinamo Tbilisi – to pierwsze spotkanie była bardzo wyrównane, ale widać było, że więcej jakości jest po stronie rywali. Jednak Dinamo nie ma w tym rewanżowym starciu nic do stracenia, a wiele do zyskania. Ich trener stwierdził: Neftchi to bardzo dobrze obsadzony zespół, który również w tym roku dodał kilku dobrych graczy. Jeśli chodzi o szanse, mówienie o procentach nie będzie poważne. Najważniejsze jest, aby zneutralizować mocne i słabe strony przeciwnika podczas wyjścia na boisko i uzyskać korzystny wynik. Neftchi to bardzo poważna drużyna, ponieważ zakończyli wieloletnią hegemonię w Qarabachu, więc musimy z nimi grać bardzo uważnie.

Prognoza: już mecze towarzyskie przed tym sezonem pokazywały, że Neftchi będzie grało ofensywnie. W każdym z czterech starć przed sezonem obie drużyny strzelały gole, co miało również swoje odzwierciedlenie w pierwszym meczu w Gruzji, gdzie padł wynik 2:1 dla Neftchi. Również w 3 z 4 poprzednich potyczek Dinama zanotowano gole z obu stron. Spodziewam się, że i w tym rewanżowym starciu nie zabraknie emocji i bramek. Proponowane typy na to spotkanie: obie drużyny strzelą gola - TAK (kurs 1,9).

PRZEŁAMALI HEGEMONIĘ. Z pewnością występ Neftchi w najważniejszych rozgrywkach piłkarskich w Europie jest małym zaskoczeniem i tak naprawdę nie ma się czemu dziwić. W ostatnich latach można się było...

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają 2230 zł!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY»


Tak - po rejestracji otrzymałem punkty od Fortuna, które zamieniłem na 20 zł zakład. Oprócz tego dostałem fajne bonusy powitalne korzystając z Bukmacherzy,com i kodu: 2000 zł za pierwszy depozyt i aż 210 zł jako zakład bez ryzyka.

Bukmacher fajny i odwiedzam typy w Bukmacherzy.com - nie zawsze wygrywam, ale typuję mecze moich faworytów na żywo. Oglądam mecz, którego nie mam u siebie w telewizji i czasem zagram za 5 czy 10 zł. Życze powodzenia.
Kuba z Warszawy

Kursy Fortuna: 1: 1.98 X: 3.35 2: 3.95

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść