Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: MARZEC
Zakład bez ryzyka 120 zł
Bonus 100% do 1000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...
Fortuna legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Niemcy zaciskają pasa jeszcze mocniej

Typ na Belshina Bobruisk - Smolevichy w lidze: Liga białoruska, który odbędzie się 17-04-2020 pochodzi od polskiego bukmachera Fortuna. Weryfikujemy prognozy bukmacherskie od bukmachera. Poznaj ofertę, typ na mecz i kurs

Poniżej prezentujemy zapowiedź ligi: Liga białoruska. Zapoznaj się z typem na mecz: Belshina Bobruisk - Smolevichy, który odbędzie się 17-04-2020 16:30. Autorem treści są redaktorzy od bukmachera Fortuna, a my jedynie przedstawiamy i weryfikujemy te typy bukmacherskie prezentowane na stronie eFortuna.pl. Każdy typ oczywiście jest jedynie propozycją, a nasz zespół nie daje żadnych gwarancji sukcesu grając i używając tych prognoz.

Typ w lidze: Liga białoruska Mecz: Belshina Bobruisk - Smolevichy Data: 17-04-2020 Skad brane sa kursy: fortuna

Co to jest Fortuna? Fortuna to legalny polski bukmacher, który umożliwia zawieranie zakładów przez internet (komputer, tablet i smartfon) dla osób z Polski powyżej 18 lat. Więcej informacji znajdziesz bezpośrednio u bukmachera: eFortuna.

Co to jest konto tymczasowe w Fortuna? Bukmacher z Polski oferuje opcje rejestracji konta bez skanowania dowodu osobistego i większych formalności - zobacz.

Środowa decyzja kanclerz Angeli Merkel o zakazie imprez masowych przynajmniej do 31 sierpnia postawiła kluby Bundesligi w jeszcze trudniejszej sytuacji. W lidze, w której bardzo istotną częścią klubowych budżetów jest dochód z tzw. dnia meczowego, oznacza to albo kłopoty, albo konieczność wprowadzenia kolejnych cięć.

Wczorajsza konferencja między kanclerz Merkel a szesnastoma premierami krajów związkowych dotyczyła nie tylko aspektów gospodarczych i socjalnych, ale również sportowych. Bundesliga, cały biznes z nią związany, wart jest kilka miliardów euro i daje zatrudnienie setkom tysięcy ludzi. Piłkarze to tak naprawdę pretekst do wielkiego biznesu, który za naszą zachodnią granicą jest zorganizowany w sposób wręcz wzorcowy. Mimo to koronawirusowa pauza dotyka nawet najlepiej poukładane struktury. Choć wydaje się to nieprawdopodobne, aż 13 klubów stoi na krawędzi bankructwa, które może stać się faktem, jeśli kluby nie dostaną ostatniej transzy za prawa telewizyjne o łącznej wartości 304 mln euro.

By pieniądze zostały przelane, kluby muszą dokończyć rozgrywki, albo przynajmniej je wznowić. To dlatego DFL (Deutsche Fussball Liga) ma w sobie tyle determinacji, by jak najszybciej doszło do rozegrania kolejnych meczów. Niemcy najbardziej precyzyjnie ze wszystkich lig wskazują termin powrotu do rywalizacji (9 maja), choć wiadomo, że decyzja ta może wzbudzać wiele kontrowersji. W sytuacji, w której testy na koronowirusa są niezwykle potrzebne pracownikom służby zdrowa oraz po prostu społeczeństwu (Niemcy akurat są w czołówce pod względem testowania), środowisko piłkarskie miałoby zabezpieczyć kilkadziesiąt tysięcy sztuk, by móc sprawnie przeprowadzić rozgrywki.

Powrót do gry to jedno, istotne są też warunki, w jakich to nastąpi. Wiadomo już, że nie tylko obecny sezon, ale być może i kolejny trzeba będzie rozpocząć w warunkach szczególnej ostrożności. Podczas wczorajszego orędzia do narodu kanclerz Merkel zapowiedziała, że imprezy masowe, a więc także mecze piłkarskie z publicznością, nie wrócą do 31 sierpnia. Oczywiście decyzja należy od poszczególnych krajów związkowych, ale rekomendacja jest wyraźna, więc należy się spodziewać, że wszyscy się do niej dostosują.

Na tej dacie może się jednak nie skończyć, toteż kluby wpadłby w niemały popłoch. Oznaczałoby to pięć miesięcy z meczami bez widzów i perspektywę kolejnych z wielkimi ograniczeniami. Nawet jeśli kibice będą mogli wejść, to na pewno przez pewien czas będą rozproszeni na trybunach. Przy bardzo dużej frekwencji, jaką Bundesliga notuje od lat, oraz wysokim poziomie życia, co z kolei przekłada się na wydatki związane z rozrywką, oznacza to wielką dziurę budżetową.

Jak ją zasypać? Nie pomogą już akcje solidarnościowe, DFL może wprowadzić systemowe rozwiązania dotyczące kontraktów piłkarzy. Już teraz zostały one obniżone średnio o 20 proc. do czasu wznowienia ligi. Kolejne miesiące bez widzów mogą oznaczać drastyczne obniżki, nawet do 50 proc. I to stanie się przedmiotem kolejnych rozmów na poziomie wszystkich klubów.

W Niemczech kluby dopiero szacują straty wynikające z braku meczów, bądź ich rozgrywania bez widzów. W Anglii już je oszacowano. Gdyby sezon nie dobiegł końca, najwięcej straciłyby kluby z Manchesteru – United 16,3 mln funtów, City 12,7 mln. Dochodzą do tego straty z działalności komercyjnej (także sprzedażowej) – odpowiednio 55,2 mln i 46,4 mln. Generalnie, gdyby nie wznowiono ligi, tylko te dwa kluby (włączając to brak wypłaty za prawa telewizyjne) straciłyby w sumie 214,4 mln (!).

Autorem tekstu jest Przemysław Iwańczyk

Kursy na to spotkanie dostarcza fortuna - LEGALNY BUKMACHER

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają 20 zł zakład za rejestrację!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY» (ważny do 16-04-2020 23:59:59)


Tak - po rejestracji otrzymałem punkty od Fortuna, które zamieniłem na 20 zł zakład. Oprócz tego dostałem fajne bonusy powitalne korzystając z Bukmacherzy,com i kodu: 1000 zł za pierwszy depozyt i aż 120 zł zakład bez ryzyka. Waldek z Warszawy

Kursy fortuna: 1: 2.37 X: 2.95 2: 3.05

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: Marzec 2020
Zakład bez ryzyka 120 zł
Bonus 100% do 1000 zł
Fortuna legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść