Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: DZISIAJ do 23:59
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Paragwaj – Brazylia

Typ na Paragwaj - Brazylia w lidze: Mistrzostwa Świata, który odbędzie się 09-06-2021 pochodzi od polskiego bukmachera Fortuna. Weryfikujemy prognozy bukmacherskie od bukmachera. Poznaj ofertę, typ na mecz i kursy już te

Analizujemy typy i zapowiedzi z serwisu bukmacherskiego eFortuna - polskiego legalnego bukmachera z licencją MF. Użytkownicy z Polski powyżej 18 lat mogą jedynie korzystać z serwisów bukmacherów online, a bukmacher zobowiązany jest sprawdzać wiek uczestników zakładów bukmacherskich przez sprawdzanie dowodu tożsamości. eFortuna oferuje konta tymczasowe bez konieczności skanowania dowodu podczas rejestracji. Nie masz konta w eFortuna? Powyzej 18 lat można dokonać rejestracji online by uzyskać dostęp do zakładów w internecie. Oferty i kursy na mecz można sprawdzić na stronie bukmachera eFortuna (+18 lat)

PERFEKCYJNA BRAZYLIA. Jak do tej pory podopieczni Tite wygrali wszystkie pięć spotkań w ramach kwalifikacji do Mundialu w Katarze w strefie Ameryki Południowej i pewnie przewodzą w tabeli. Jednak ich rywale mimo, że zdobyli do tej pory tylko siedem punktów to nie zaznali goryczy porażki. Co więcej Paragwaj nie przegrał poprzednich ośmiu starć we wszystkich rozgrywkach. Czy po tej konfrontacji Brazylia nadal będzie miała na swoim koncie komplet zwycięstw?

Paragwaj – dużą solidnością i przede wszystkim powtarzalnością odznaczają się gracze Paragwaju. W ośmiu poprzednich kolejnych meczach nie doznali porażki, ale trzeba zaznaczyć, że aż sześć z tych wspomnianych starć zremisowali. Jednak było to również remisy z bardzo mocnymi rywalami, jak Argentyna (1:1) czy Urugwaj (0:0).

Brazylia – selekcjoner Brazylii Tite zdaje sobie sprawę, że to najbliższe spotkanie będzie bardzo trudnym i wymagającym testem dla jego podopiecznych: To będzie bardzo wysoki stopień trudności. Jakość drużyny Paragwaju jest jeszcze większa, kiedy grają u siebie. Przy obecnym wyrównanym poziomie kwalifikacji, więc jest to wyzwanie. Dodał również: Posiadamy grupę sportowców na najwyższym poziomie. Wystawienie jednego lub drugiego zawodnika będzie zależało od strategii czy momentu danego meczu. To w efekcie generuje duże możliwości zmian, ale zawsze na najwyższym poziomie.

Prognoza: jak groźny jest Paragwaj nie świadczy fakt, że Brazylia wygrała tylko 1 z 6 poprzednich starć z tym rywalem (pozostałe pięć to remisy). Przed dwoma lata w finałach Copa America rozgrywanym w Brazylii Paragwaj dopiero po rzutach karnych w ćwierćfinale był gorszy do gospodarzy. W 5 z 6 poprzednich spotkań Brazylia zachowywała czyste konto. Ogólnie w 5 meczach tych kwalifikacji dali sobie strzelić tylko 2 gole. Z kolei Paragwaj może się pochwalić trzecią najlepszą defensywą tracąc 5 bramek w 5 meczach. W ostatnich 11 z 14 potyczek Paragwaju padało mniej niż trzy gole. Natomiast w 7 z 10 poprzednich spotkań Brazylii również zanotowano poniżej 2,5 gola. Proponowane typy na to spotkanie: poniżej 2,5 gola (kurs 1,77).

PERFEKCYJNA BRAZYLIA. Jak do tej pory podopieczni Tite wygrali wszystkie pięć spotkań w ramach kwalifikacji do Mundialu w Katarze w strefie Ameryki Południowej i pewnie przewodzą w tabeli. Jednak ich...

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają 2230 zł!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY»


Tak - po rejestracji otrzymałem punkty od Fortuna, które zamieniłem na 20 zł zakład. Oprócz tego dostałem fajne bonusy powitalne korzystając z Bukmacherzy,com i kodu: 2000 zł za pierwszy depozyt i aż 210 zł jako zakład bez ryzyka.

Bukmacher fajny i odwiedzam typy w Bukmacherzy.com - nie zawsze wygrywam, ale typuję mecze moich faworytów na żywo. Oglądam mecz, którego nie mam u siebie w telewizji i czasem zagram za 5 czy 10 zł. Życze powodzenia.
Kuba z Warszawy

Kursy Fortuna: 1: 6.70 X: 3.85 2: 1.58

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść