Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: DZISIAJ do 23:59
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Piast – Górnik

Typy bukmacherskie w Ekstraklasa. Jak typuje bukmacher Fortuna mecz Piast Gliwice - Górnik Zabrze w eFortuna - typ na 12-04-2021 godz. 18:00. Sprawdź ofertę i kursy na dzisiaj.

Analizujemy typy i zapowiedzi z serwisu bukmacherskiego eFortuna - polskiego legalnego bukmachera z licencją MF. Użytkownicy z Polski powyżej 18 lat mogą jedynie korzystać z serwisów bukmacherów online, a bukmacher zobowiązany jest sprawdzać wiek uczestników zakładów bukmacherskich przez sprawdzanie dowodu tożsamości. eFortuna oferuje konta tymczasowe bez konieczności skanowania dowodu podczas rejestracji. Nie masz konta w eFortuna? Powyzej 18 lat można dokonać rejestracji online by uzyskać dostęp do zakładów w internecie. Oferty i kursy na mecz można sprawdzić na stronie bukmachera eFortuna (+18 lat)

DERBY Z EUROPEJSKĄ NADZIEJĄ. Wielkie rozczarowanie panuje w Gliwicach po ostatnim spotkaniu Pucharu Polki. Mianowicie Piast przegrał półfinałową konfrontację z pierwszoligową Arka po rzutach karnych i nie zagra w wielkim finale tych rozgrywek. Teraz ewentualna droga do Europy wiedzie tylko i wyłącznie przez rozgrywki ligowe. Piast traci do trzeciego Rakowa sześć punktów. Czy uda się gospodarzom przechylić derbową rywalizację z Górnikiem na swoja korzyść?

Piast – gdyby nie trudny początek sezonu to podopieczni Waldemara Fornalika z pewnością obecnie skupieni byliby na walce o medale. Jednak mimo kapitalnej drugiej części sezonu, gracze z Gliwic tracą sześć „oczek” do ligowego podium i może zabraknąć czasu na zniwelowanie tej straty (siedem kolejek). Po wpadce w Pucharze Polski były selekcjoner reprezentacji Polski Waldemar Fornalik stwierdził: Jesteśmy skupieni na wszystkich kolejnych meczach, teraz staramy się jak najlepiej przygotować do meczu z Górnikiem. To jest bardzo intensywny czas i musimy bardzo szybko reagować na przyszłość. Szkoleniowiec Piasta dodał również o najbliższym spotkaniu: Z całą pewnością oba zespoły będą chciały wygrać ten mecz, co sprawi, że będzie to zacięte starcie derbowe, podobnie jak nasza ostatnia wygrana w Zabrzu, gdzie panowała bardzo energetyczna atmosfera na boisku. Na taki mecz czekamy również teraz.

Górnik – porażka z Wartą (1:2) była w pełni zasłużona. Górnik zagrał bardzo przeciętne i słabe spotkanie, w którym tak naprawdę powinien przegrać dużo wyżej: Po ostatnim przegranym meczu z Wartą nastroje nie były najlepsze, bo przegraliśmy w niefajnym stylu, ale teraz przed nami spotkanie derbowe z Piastem i wychodzimy z nastawieniem, że chcemy w Gliwicach wygrać – powiedział pomocnik Górnika, Daniel Ściślak. Gracz ten dodał o najbliższym rywalu: Piast gra w tym roku bardzo dobrze, choć ostatnio potknęli się w Pucharze Polski. Nie zmienia to jednak faktu, że to bardzo dobry zespół. My patrzymy jednak przede wszystkim na siebie, jakie mamy założenia, co chcemy grać. Wyjdziemy z nastawieniem, żeby zwyciężyć. Do każdego meczu podchodzimy z nastawieniem na wygraną i tak jest też teraz. W Gliwicach w poniedziałek chcemy wygrać!

Prognoza: Piast tak naprawdę nie dał się pokonać na zielonej murawie w meczu z Górnikiem w sześciu kolejnych meczach (jedno przegrał walkowerem, ale na boisku prowadził 1:0). Z pewnością forma Piasta jest bardzo dobra mimo wpadki w krajowym pucharze. Podopieczni Waldemara Fornalika w regulaminowym czasie gry przegrali tylko 1 z 20 ostatnich spotkań! Górnik w delegacjach nie dał sobie strzelić gola w obu połowach, a Piast w meczach domowych tylko w 9% starć doznał takiej straty. Z kolei jedni (Piast u siebie) i drudzy (Górnik na wyjeździe) sami potrafili zdobywać gole w obu częściach gry w jednym meczu tylko w 18% spotkań. W starciach Piasta u siebie pada 2,1 gola na mecz (poniżej 2,5 gola zanotowano w 8 z 11 spotkań). Z kolei w potyczkach Górnika w delegacjach widzieliśmy średnio najmniejszą ilość goli z wszystkich drużyn - 1,5 (poniżej 2,5 gola padło w 9 z 11 konfrontacji). Również w 6 z 7 ich poprzednich bezpośrednich ligowych starciach zanotowano poniżej 2,5 gola (licząc również starcie z 3 marca 2018 wynikiem z murawy 1:0). Proponowane typy na to spotkanie: poniżej 2,5 gola (kurs 1,67)/ gol w obu połowach - NIE (kurs 1,79).

DERBY Z EUROPEJSKĄ NADZIEJĄ. Wielkie rozczarowanie panuje w Gliwicach po ostatnim spotkaniu Pucharu Polki. Mianowicie Piast przegrał półfinałową konfrontację z pierwszoligową Arka po rzutach karnych...

DERBY Z EUROPEJSKĄ NADZIEJĄ. Wielkie rozczarowanie panuje w Gliwicach po ostatnim spotkaniu Pucharu Polki. Mianowicie Piast przegrał półfinałową konfrontację z pierwszoligową Arka po rzutach karnych...

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają 2230 zł!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY»


Tak - po rejestracji otrzymałem punkty od Fortuna, które zamieniłem na 20 zł zakład. Oprócz tego dostałem fajne bonusy powitalne korzystając z Bukmacherzy,com i kodu: 2000 zł za pierwszy depozyt i aż 210 zł jako zakład bez ryzyka.

Bukmacher fajny i odwiedzam typy w Bukmacherzy.com - nie zawsze wygrywam, ale typuję mecze moich faworytów na żywo. Oglądam mecz, którego nie mam u siebie w telewizji i czasem zagram za 5 czy 10 zł. Życze powodzenia.
Kuba z Warszawy

Kursy Fortuna: 1: 2.10 X: 3.30 2: 3.65

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść