Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: DZISIAJ do 23:59
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Piast – Podbeskidzie

Typy bukmacherskie w Ekstraklasa. Jak typuje bukmacher Fortuna mecz Piast Gliwice - Podbeskidzie w eFortuna - typ na 03-05-2021 godz. 15:00. Sprawdź ofertę i kursy na dzisiaj.

Analizujemy typy i zapowiedzi z serwisu bukmacherskiego eFortuna - polskiego legalnego bukmachera z licencją MF. Użytkownicy z Polski powyżej 18 lat mogą jedynie korzystać z serwisów bukmacherów online, a bukmacher zobowiązany jest sprawdzać wiek uczestników zakładów bukmacherskich przez sprawdzanie dowodu tożsamości. eFortuna oferuje konta tymczasowe bez konieczności skanowania dowodu podczas rejestracji. Nie masz konta w eFortuna? Powyzej 18 lat można dokonać rejestracji online by uzyskać dostęp do zakładów w internecie. Oferty i kursy na mecz można sprawdzić na stronie bukmachera eFortuna (+18 lat)

NIC DO STRACENIA mają gracze obu drużyn w tym najbliższym spotkaniu. Piast jest na siódmym miejscu, ale wygrywając to poniedziałkowe spotkanie wskoczy na upragnioną czwartą pozycję. Z kolei beniaminek z Bielska-Białej po wygranej Stali w Poznaniu z bardzo słabym Lechem (2:1) jest w trudnym położeniu, gdyż spadł na ostatnie miejsce i traci trzy „oczka” do zespołu z Mielca, więc również w Gliwicach musi zagrać o pełną pulę. Który z tych zespołów wyjdzie zwycięsko z tej ważnej batalii?

Piast – dla ekipy Waldemara Fornalika to może być kluczowe spotkanie, jeśli chcą zakończyć rozgrywki na czwartej pozycji. Wyniki drużyn, które są przed nimi w tabeli ułożyły się w miarę korzystnie, gdyż triumf w meczu z Podbeskidziem pozwoli wyprzedzić bezpośrednich rywali. Szkoleniowiec Piasta stwierdził: Gatunkowo będzie to trudny mecz, szczególnie dla nas, bo będziemy przystępować do niego w roli faworyta. Takie mecze nie są łatwe. W ostatnim swoim meczu Podbeskidzie zaprezentowało się z dobrej strony i widać, że mają jasno określony cel, czyli utrzymanie w Ekstraklasie. Dodał również: Na pewno jest to inny zespół od tego, z którym rywalizowaliśmy w poprzedniej rundzie. Chociaż jak pamiętamy, początek tamtego spotkania nie zwiastował tak wysokiej wygranej. Czeka nas trudne zadanie. Tomas Huk pauzuje za kartki.

Podbeskidzie – wydawało się, że wygrana z Lechem to moment, który sprawi, że zespół pod wodzą Roberta Kasperczyka wydobędzie się z dolnych rejonów tabeli, ale widać, że w tej chwili po prostu Lech jest mocno przeciętną drużyną. Przed spotkaniem w Gliwicach szkoleniowiec Podbeskidzia powiedział: Mamy taką sytuację w tabeli, że patrzymy przede wszystkim na siebie. Musimy walczyć w każdym spotkaniu. Nie chcę odsłaniać kulisów naszej taktyki, ale ja bym nie ubierał naszych potrzeb czy kwestii znajdujących uznanie nie tylko u mnie, ale i w sztabie w jeden mecz, ale i w ostatnich kilka spotkań. Zagraliśmy bardzo dobre zawody we Wrocławiu, z Pogonią sportowo byliśmy słabsi, osłabił nas „varowy” karny. To będzie agresywna ekipa wiedząca o co gra, nie trzeba tu niczego dodawać. Filip Modelski oraz Michał Rzuchowski nie zagrają z powodu nadmiaru kartek.

Prognoza: jak wspomniałem na wstępie Piast i Podbeskidzie mają o co walczyć i to poniedziałkowe starcie może być kluczowe dla obu zespołów w ostatecznej klasyfikacji w tym sezonie. W ostatnich latach, kiedy te drużyny rywalizowały ze sobą zawsze padało bardzo wiele goli. Wystarczy wspomnieć, że w poprzednich siedmiu bezpośrednich meczach na poziomie Ekstraklasy zawsze zanotowano przynajmniej trzy gole! Także pięć ostatnich starć tych zespołów w Gliwicach (liga i krajowy puchar) kończyło się wysokimi rezultatami (powyżej 2,5 gola). Podbeskidzie w tym sezonie jako jedyny zespół nie wygrało w delegacjach żadnego spotkania, przegrywając aż 10 z 13 starć, tracąc w nich aż 34 gole. Proponowane typy na to spotkanie: powyżej 2,5 gola (kurs 1,99).

NIC DO STRACENIA mają gracze obu drużyn w tym najbliższym spotkaniu. Piast jest na siódmym miejscu, ale wygrywając to poniedziałkowe spotkanie wskoczy na upragnioną czwartą pozycję. Z kolei...

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają 2230 zł!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY»


Tak - po rejestracji otrzymałem punkty od Fortuna, które zamieniłem na 20 zł zakład. Oprócz tego dostałem fajne bonusy powitalne korzystając z Bukmacherzy,com i kodu: 2000 zł za pierwszy depozyt i aż 210 zł jako zakład bez ryzyka.

Bukmacher fajny i odwiedzam typy w Bukmacherzy.com - nie zawsze wygrywam, ale typuję mecze moich faworytów na żywo. Oglądam mecz, którego nie mam u siebie w telewizji i czasem zagram za 5 czy 10 zł. Życze powodzenia.
Kuba z Warszawy

Kursy Fortuna: 1: 1.83 X: 3.50 2: 4.55

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść