Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: DZISIAJ do 23:59
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Polska – Islandia

Typ na Polska - Islandia w lidze: Mecze towarzyskie Reprezentacje, który odbędzie się 08-06-2021 pochodzi od polskiego bukmachera Fortuna. Weryfikujemy prognozy bukmacherskie od bukmachera. Poznaj ofertę, typ na mecz i k

Fortuna to legalny bukmacher prezentujący w serwisie prognozy i typy bukmacherskie, które analizujemy i przedstawiamy także naszym czytelnikom. Ta sugestia typu na mecz Polska - Islandia pochodzi z eFortuna i nie odpowiadamy za sugerowanie się tą prognozą. Przeczytaj i pomyśl czy warto to obstawiać? Zawsze mimo wszystko osoby lubiące sport dowiedzą się czegoś wartościowego przed meczem.

U kogo można typować mecz?
Polscy legalni bukmacherzy przyjmują zakłady bukmacherskie online. Fortuna posiada licencję na zakłady w internecie i możesz grać tutaj legalnie. Więcej na eFortuna.

SPARING W CIENIU KONTUZJI. Niestety mimo usilnych prób lekarzy i samego Arkadiusza Milka decyzja o jego grze na EURO została podjęta na NIE. To z pewnością duży problem dla selekcjonera Paulo Sousy, gdyż Milik w ostatnich miesiącach w Marsylii był w bardzo dobrej formie. Komunikat PZPN w tej sprawie brzmi następująco: Po konsultacji z selekcjonerem Paulo Sousą, lekarzem kadry doktorem Jackiem Jaroszewskim oraz samym zawodnikiem, podjęto decyzję, że Milik opuści zgrupowanie. Jak przyznał sam zawodnik, mimo podjętej rehabilitacji, nie czuł się w 100 proc. gotowy, aby móc z pełnym zaangażowaniem rywalizować w turnieju UEFA EURO 2020.

Polska – widać, że atmosfera w kadrze, mimo wielu urazów w tym ostatnim Arkadiusza Milika jest bardzo dobra, co w dużej mierze jest podstawą dobrych przyszłych wyników. Oczywiście musi się to przełożyć na grę i osiągane wyniki, ale to moim zdaniem jest pierwszy sukces portugalskiego selekcjonera, który w ostatnich dniach stwierdził: Do tej pory zrealizowaliśmy wszystko, co sobie założyliśmy. Zarówno jeśli chodzi o koncept, jak i ich objętość, z dobrą intensywnością. W pierwszym tygodniu pracowaliśmy nad konceptami w dobrej intensywności i z meczem z Rosją, który połączył te wszystkie aspekty. Nie wszystko działało tak, jakbym chciał, ale to część procesu. Zawodnikom trudno wyzbyć się starych nawyków, ale pracujemy nad tym.

Islandia – selekcjoner Arnar Vidarsson na to spotkanie z Polską skorzysta z wielu młodych i niedoświadczonych graczy, aby sprawić bezpośrednie zaplecze swojej reprezentacji: Jesteśmy podekscytowani przed meczem. Wiemy, że to będzie dla was ostatni sprawdzian przed Euro 2020. Takie spotkania zawsze są trudne. Z różnych względów nie przyjechaliśmy do Polski w najmocniejszym składzie. Nie ma z nami kilku doświadczonych piłkarzy. Cieszę się, że będę mógł dać szansę młodym zawodnikom, którzy grali w młodzieżowej reprezentacji. Dla niektórych to może być duży przeskok. Zobaczymy jak spisze się młoda ekipa Islandii na tle naszej kadry.

Prognoza: dla naszej reprezentacji do ostatni sprawdzian przed rywalizacją na EURO, który rozstanie rozegrany w Poznaniu. W meczu z Rosją były już zalążki lepszej gry, dlatego też spodziewam się po naszych zawodnikach dużo dobrego. Islandia w tym starciu zagra mocno odmłodzonym składem, co powinno tylko sprzyjać grze naszej reprezentacji. Z drugiej strony nawet jeśli we wcześniejszych miesiącach grał pierwszy garnitur kadry Islandii to wyniki i tak były mocno przeciętne (8 porażek w 10 ostatnich meczach i w każdym przegranych spotkań tracili przynajmniej dwa gole). Dodatkowo wygraliśmy dwa ostatnie mecze towarzyskie z nimi w stosunku 4:2 i 3:2, co też pokazuje jakiego meczu może się spodziewać. Proponowane typy na to spotkanie: zwycięstwo Polska i powyżej 1,5 gola (kurs 1,61)/ Polska strzeli gola w obu połowach – TAK (kurs 2,15).

SPARING W CIENIU KONTUZJI. Niestety mimo usilnych prób lekarzy i samego Arkadiusza Milka decyzja o jego grze na EURO została podjęta na NIE. To z pewnością duży problem dla selekcjonera Paulo Sousy,...

SPARING W CIENIU KONTUZJI. Niestety mimo usilnych prób lekarzy i samego Arkadiusza Milka decyzja o jego grze na EURO została podjęta na NIE. To z pewnością duży problem dla selekcjonera Paulo Sousy,...

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają 2230 zł!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY»


Tak - po rejestracji otrzymałem punkty od Fortuna, które zamieniłem na 20 zł zakład. Oprócz tego dostałem fajne bonusy powitalne korzystając z Bukmacherzy,com i kodu: 2000 zł za pierwszy depozyt i aż 210 zł jako zakład bez ryzyka.

Bukmacher fajny i odwiedzam typy w Bukmacherzy.com - nie zawsze wygrywam, ale typuję mecze moich faworytów na żywo. Oglądam mecz, którego nie mam u siebie w telewizji i czasem zagram za 5 czy 10 zł. Życze powodzenia.
Kuba z Warszawy

Kursy Fortuna: 1: 1.43 X: 4.50 2: 7.60

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść