Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: DZISIAJ do 23:59
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Portugalia – Czechy

Zapowiedź i typ na Portugalia - Czechy dotyczacy Liga Narodów Dywizja A, który rozgrywany będzie 09-06-2022. Jak typować Portugalia - Czechy? Poznaj analizę.

Analizujemy typy i zapowiedzi z serwisu bukmacherskiego eFortuna - polskiego legalnego bukmachera z licencją MF. Użytkownicy z Polski powyżej 18 lat mogą jedynie korzystać z serwisów bukmacherów online, a bukmacher zobowiązany jest sprawdzać wiek uczestników zakładów bukmacherskich przez sprawdzanie dowodu tożsamości. eFortuna oferuje konta tymczasowe bez konieczności skanowania dowodu podczas rejestracji. Nie masz konta w eFortuna? Powyzej 18 lat można dokonać rejestracji online by uzyskać dostęp do zakładów w internecie. Oferty i kursy na mecz można sprawdzić na stronie bukmachera eFortuna (+18 lat)

CZESKA NIESPODZIANKA. Po dwóch pierwszych meczach w grupie drugiej Czesi podobnie jak Portugalczycy mają na swoim koncie cztery punkty. Ten dorobek naszych południowych sąsiadów jest wielką sensacją, o czym wspomina ich selekcjoner Jaroslav Silhavy: Muszę powiedzieć, że nawet w moich snach nie wyobrażałem sobie, że będziemy mieli cztery punkty po dwóch meczach w tej grupie. Tomas Soucek powiedział, że jesteśmy rozczarowani po remisie z Hiszpanią. To mówi wszystko. Czy Czesi będą w stanie sprawić kolejną niespodziankę?

Portugalia – wygrana nad Szwajcarią 4:0 to był wielki pokaz siły reprezentacji Fernando Santosa: Jestem trenerem, który jest zadowolony, kiedy wygrywam i kiedy drużyna gra tak, jak na treningach. Mogliśmy strzelić jednego lub dwa gole więcej w pierwszej połowie. W drugiej połowie tempo spadło, zawodnicy nie są maszynami. Szwajcaria stwarzała pewne problemy, ale zawsze znajdowaliśmy właściwe rozwiązania. Portugalia wygrała 8 z 11 poprzednich spotkań we wszystkich rozgrywkach.

Czechy – cztery „oczka” po meczach ze Szwajcarią i Hiszpanią to kapitalny wynik, a czescy piłkarze są niezadowoleni, a to wiele mówi o ich sile i pewności siebie. Selekcjoner Czech dodał również: Zawodnicy ciężko pracowali, myślę, że nasza taktyka była słuszna. To było trochę defensywne, ale nie sądzę, żebyśmy mogli podejść do tego meczu inaczej i zawodnicy to odczuli. Czesi byli świetnie zorganizowani taktycznie, co wyraźnie podkreśla róneiż sam Luis Enrique: Nie powiem, czy to uczciwy wynik, czy nie. Myślę, że mieliśmy większe szanse. W pierwszej połowie mieliśmy problemy z przebiciem się do przeciwnika, który dobrze bronił i grał agresywnie sprawiając nam dużo problemów.

Prognoza: Portugalia wygrała osiem z jedenastu poprzednich spotkań na wszystkich frontach. Pytanie czy gospodarze będą w stanie po raz kolejny narzucić swój styl i efektownie wygrać u siebie? Moim zdaniem będą mieli z tym problemy, podobnie jak Hiszpanie w starciu z Czechami. Reprezentacja naszych południowych sąsiadów nie przegrała w regulaminowym czasie gry żadnego z dziewięciu poprzednich spotkań, a dwa ostatnie mecze ze Szwajcarią (2:1) i Hiszpanią (2:2) pokazały ich wielki potencjał zarówno ofensywny, jak i defensywny mocno ograniczając obu rywali. Spodziewam się, że i tym razem Czesi będą trudnym rywalem i nie przegrają tego spotkania zbyt wysoko. Proponowane typy: handicap Czechy + 1,5 (kurs 1,69).

CZESKA NIESPODZIANKA. Po dwóch pierwszych meczach w grupie drugiej Czesi podobnie jak Portugalczycy mają na swoim koncie cztery punkty. Ten dorobek naszych południowych sąsiadów jest wielką sensacją,...

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają 2230 zł!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY»


Tak - po rejestracji otrzymałem punkty od Fortuna, które zamieniłem na 20 zł zakład. Oprócz tego dostałem fajne bonusy powitalne korzystając z Bukmacherzy,com i kodu: 2000 zł za pierwszy depozyt i aż 210 zł jako zakład bez ryzyka.

Bukmacher fajny i odwiedzam typy w Bukmacherzy.com - nie zawsze wygrywam, ale typuję mecze moich faworytów na żywo. Oglądam mecz, którego nie mam u siebie w telewizji i czasem zagram za 5 czy 10 zł. Życze powodzenia.
Kuba z Warszawy

Kursy Fortuna: 1: 1.42 X: 4.60 2: 8.30

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

LEGALNY BUKMACHER w POLSCE !!!

+ CashBack 600 zł
+ 60 zł DARMOWY ZAKŁAD
+ Przelewy24, Blik, Karta
+ Tylko dla osób pełnoletnich +18. Betfan z licenjcą: PS4.6831.3.2018
+ Gra u bukmacherów może uzależniać i wiąże się z ryzykiem! Granie u nielegalnych bukmacherów zagranicznych w Polsce jest niedozwolone. Graj odpowiedzialnie!
TOPBONUS
Odbierz bonus
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść