Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: Październik 2020
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Sassuolo – SPAL

Zapowiedź i typ na Sassuolo - SPAL 2013 dotyczacy Puchar Włoch, który rozgrywany będzie 14-01-2021. Jak typować Sassuolo - SPAL 2013? Poznaj analizę.

Analizujemy typy i zapowiedzi z serwisu bukmacherskiego eFortuna - polskiego legalnego bukmachera z licencją MF. Użytkownicy z Polski powyżej 18 lat mogą jedynie korzystać z serwisów bukmacherów online, a bukmacher zobowiązany jest sprawdzać wiek uczestników zakładów bukmacherskich przez sprawdzanie dowodu tożsamości. eFortuna oferuje konta tymczasowe bez konieczności skanowania dowodu podczas rejestracji. Nie masz konta w eFortuna? Powyzej 18 lat można dokonać rejestracji online by uzyskać dostęp do zakładów w internecie. Oferty i kursy na mecz można sprawdzić na stronie bukmachera eFortuna (+18 lat)

WALKA O POWRÓT. Po spadku w zeszłym sezonie zespół SPAL całkiem nieźle radzi sobie w obecnej kampanii ligowej Serie B. Po siedemnastu spotkaniach zajmują piąte miejsce tracąc tylko dwa punkty do drugiej Salernitany, czyli do miejsca gwarantującego bezpośredni awans do Serie A. Natomiast Sassuolo po porażce w Turynie spadło na siódmą lokatę. Co ciekawe Sassuolo nie przegrało żadnego z sześciu poprzednich bezpośrednich spotkań ze SPAL.

Sassuolo – po bardzo dobrym początku sezonu i świetnych wynikach przyszedł troszkę gorszy okres dla tego klubu. W ostatnich dziewięciu meczach Sassuolo wygrało tylko cztery spotkania, stąd ich spadek na siódme miejsce, czyli poza strefą europejskich pucharów. W sześciu poprzednim meczach ligowych u siebie Sassuolo odniosło tylko dwa zwycięstwa.

SPAL – w poprzednim sezonie SPAL spadło z hukiem do Serie B. Do miejsca gwarantującego utrzymanie zespół ten stracił aż dziewiętnaście punktów. W całym poprzednim sezonie potrafili wygrać tylko pięć spotkań. Obecny sezon to całkiem niezłe rezultaty i piąte miejsce. W piętnastu kolejnych meczach we wszystkich rozgrywkach zespół SPAL doznał tylko trzech porażek. Co ciekawe w trzech wcześniejszych rundach Coppa Italia nie dali sobie strzelić gola.

Prognoza: gdy te zespoły mierzyły się ze sobą w ostatnich sezonach na poziomie Serie A to zdecydowanie lepiej prezentował się zespół Sassuolo wygrywając 4 z 6 starć. Jednak u siebie z tym rywalem wygrali tylko 1 z 3 potyczek. W 38% spotkań w lidze u siebie Sassuolo notował bezbramkowy remis do przerwy. Taki sam wynik zanotowaliśmy w 44% potyczek wyjazdowych w Serie B SPAL. W lidze Sassuolo w domowych meczach aż 83% zdobywa w drugich połowach. SPAL z kolei w Serie B 69% swoich goli traci w drugich połowach. Proponowane typy na to spotkanie: połowa z większą ilością goli – 2. połowa (kurs 1,96).

WALKA O POWRÓT. Po spadku w zeszłym sezonie zespół SPAL całkiem nieźle radzi sobie w obecnej kampanii ligowej Serie B. Po siedemnastu spotkaniach zajmują piąte miejsce tracąc tylko dwa punkty do...

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają 2230 zł!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY»


Tak - po rejestracji otrzymałem punkty od Fortuna, które zamieniłem na 20 zł zakład. Oprócz tego dostałem fajne bonusy powitalne korzystając z Bukmacherzy,com i kodu: 2000 zł za pierwszy depozyt i aż 210 zł jako zakład bez ryzyka.

Bukmacher fajny i odwiedzam typy w Bukmacherzy.com - nie zawsze wygrywam, ale typuję mecze moich faworytów na żywo. Oglądam mecz, którego nie mam u siebie w telewizji i czasem zagram za 5 czy 10 zł. Życze powodzenia.
Kuba z Warszawy

Kursy Fortuna: 1: 1.53 X: 4.25 2: 5.70

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść