Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: Wrzesień 2020
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Sassuolo – Udinese

Typ na Sassuolo - Udinese w lidze: Serie A, który odbędzie się 02-08-2020 pochodzi od polskiego bukmachera Fortuna. Weryfikujemy prognozy bukmacherskie od bukmachera. Poznaj ofertę, typ na mecz i kursy już teraz

Analizujemy typy i zapowiedzi z serwisu bukmacherskiego eFortuna - polskiego legalnego bukmachera z licencją MF. Użytkownicy z Polski powyżej 18 lat mogą jedynie korzystać z serwisów bukmacherów online, a bukmacher zobowiązany jest sprawdzać wiek uczestników zakładów bukmacherskich przez sprawdzanie dowodu tożsamości. eFortuna oferuje konta tymczasowe bez konieczności skanowania dowodu podczas rejestracji. Nie masz konta w eFortuna? Powyzej 18 lat można dokonać rejestracji online by uzyskać dostęp do zakładów w internecie. Oferty i kursy na mecz można sprawdzić na stronie bukmachera eFortuna (+18 lat)

OCZAROWANIE. Z pewnością Roberto De Zerbi i jego podopieczni w tym sezonie pokazali całe piękno piłki nożnej. Sassuolo jest szóstą siłą ofensywną w całej lidze strzelając 69 bramek. Ogólnie w ich domowych meczach padało aż 4,22 bramki na mecz! Przez dużą część sezonu walczyli oni nawet o europejskie puchary, ale na finiszu rozgrywek zabrakło im troszkę sił. Czy w niedzielny wieczór ponownie zobaczymy efektowne Sassuolo?

Sassuolo - dyrektor generalny Sassuolo Giovanni Carnevali chce, aby jego drużyna nadal prezentowała się dobrze zachowując kręgosłup drużyny na następny sezon: Polityka klubu polega na zachowaniu wielkich nazwisk. Sassuolo zawsze starało się jak najlepiej wykorzystać dużą sprzedaż, zachowując jednocześnie nienaruszony kręgosłup. Chcemy się doskonalić, a naszym celem jest, aby chłopcy zostali tutaj i kupili nasz projekt. Filippo Romagna, Gregoire Defrel, Jeremie Boga, Vlad Chiriches oraz Mert Muldur zmagają się z urazami, a Pedro Obiang pauzuje za nadmiar kartek.

Udinese – Seko Fofany potwierdził, że starcie z Sassuolo będzie jego ostatnim w barwach Udinese: Nadszedł czas, aby pomyśleć o sobie i nowym miejscu przeznaczenia. 25-letni reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej został zakupiony latem 2016 roku i miał bardzo dobry sezon okraszony trzema bramkami i siedmioma asystami w 31 występach w Serie A. Gracz ten odniósł się również do swojego szkoleniowca (Luca Gotti): Trener zmienił nasz sezon. Dał nam pewność siebie, myślał o ulepszeniu zespołu i każdego z nas. Zdaliśmy sobie sprawę, że musimy grać razem i z większym charakterem. Rolando Mandragora, Mato Jajalo oraz Bram Nuytinck są kontuzjowani.

Prognoza: powyżej 1,5 bramki w pierwszej połowie padało w aż 61% starć Sassuolo u siebie, co jest najlepszym wynikiem w całej lidze. Co ciekawe Udinese połowę ze swoich bramek (14 z 28) stracili w meczach wyjazdowych pomiędzy 31 a 45 minutą. Udinese przegrało 6 z 7 spotkań z drużynami z czołówki w delegacjach tracąc w nich 19 bramek. W 5 z 6 poprzednich spotkań Sassuolo u siebie zespół ten strzelał rywalom przynajmniej trzy bramki. Proponowane typy na to spotkanie: Sassuolo strzeli gola w obu połowach - TAK (kurs 2,25).

OCZAROWANIE. Z pewnością Roberto De Zerbi i jego podopieczni w tym sezonie pokazali całe piękno piłki nożnej. Sassuolo jest szóstą siłą ofensywną w całej lidze strzelając 69 bramek. Ogólnie w ich...

Punkty zamieniają na zakład bez depozytu - wystarczy rejestracja i kod.
Tutaj sprawdź kod do Fortuny» (ważny do 01-08-2020 23:59:59)


Nie chciałem uwierzyć, ale sprawdziło się. Po rejestracji są punkty, które zamienia się na zakład 20 zł. Dalsze bonusy wymagają już wpłaty depozytu, ale też świetna opcja z zakładem bez ryzyka do 120 zł. Godny bukmacher zaufania i legalny. Polecam. Zbyszek z Krakowa

Kursy fortuna: 1: 1.92 X: 4.15 2: 3.55

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Więcej typów bukmachera Fortuna na stronie - Fortuna typy na dziś

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść