Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: CZERWIEC
Zakład bez ryzyka 120 zł
+ Bonus 100% do 1000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...
Fortuna legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Śląsk – Lech

Typy bukmacherskie w Ekstraklasa. Jak typuje bukmacher fortuna mecz Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk w eFortuna - typ na 28-06-2020 godz. 15:00. Sprawdź ofertę i kursy na dzisiaj.

Analizujemy typy i zapowiedzi z serwisu bukmacherskiego eFortuna - polskiego legalnego bukmachera z licencją MF. Użytkownicy z Polski powyżej 18 lat mogą jedynie korzystać z serwisów bukmacherów online, a bukmacher zobowiązany jest sprawdzać wiek uczestników zakładów bukmacherskich przez sprawdzanie dowodu tożsamości. eFortuna oferuje konta tymczasowe bez konieczności skanowania dowodu podczas rejestracji. Nie masz konta w eFortuna? Powyzej 18 lat można dokonać rejestracji online by uzyskać dostęp do zakładów w internecie. Oferty i kursy na mecz można sprawdzić na stronie bukmachera eFortuna (+18 lat)

BEZPOŚREDNIE STARCIE. Śląsk po wygranej nad Cracovią (3:2) na dobre włączył się do walki o ligowe podium. Ich strata do drugiego Piasta i trzeciego Lecha wynosi tylko jeden punkt. Śląsk to z pewnością jedno z małych objawień tego sezonu, a ich postawa w tym sezonie musi budzić szacunek. Z kolei Lech po słabym początku sezonu wyraźnie odzyskał wigor, dzięki czemu walczy o podium i miejsce w europejskich pucharach.

Śląsk – w tym sezonie u siebie podopieczni Vitezslava Lavicki przegrali tylko jedno spotkanie (podobnie jak Górnik) i pod tym względem są najlepsi w całej lidze. Ogólnie Śląsk to trzeci siła pod względem punktowania na własnym stadionie. Po ostatnim ważnym triumfie nad Cracovią czeski szkoleniowiec powiedział: Moi piłkarze pokazali charakter. Po straconej bramce dążyli do wyrównania i strzelenia kolejnego gola. Zrobili to. Dla nas to ważne trzy punkty. Jestem zadowolony z reakcji zespołu na porażkę na Legii. Była wtedy krytyka za grę ofensywną, natomiast dzisiaj trzy bramki są najlepszą oceną naszej pracy.

Lech – tylko bezbramkowy remis w starciu z Pogonią był małym rozczarowaniem dla wszystkich sympatyków Lecha. Wydawało się, że po wcześniejszym laniu (4:0) jakie sprawił im Lech to kolejna potyczka również będzie przebiegała pod ich dyktando, ale w rzeczywistości było na odwrót. Dariusz Żuraw dodał: Zawsze po meczu, który można było wygrać, a tego się nie zrobiło, pozostaje pewien niedosyt. Jesteśmy dzisiaj na trzecim miejscu i mamy tyle samo punktów co Piast. Jeszcze niedawno patrzyliśmy na te zespoły z dołu i chcieliśmy być w tym miejscu w tabeli, jednak najbardziej liczy się to, gdzie będziemy na końcu, a nie gdzie jesteśmy teraz.

Prognoza: 63% swoich wszystkich punktów zdobytych w tym sezonie Śląsk zdobywa u siebie. Podobnie jest ze strzelonymi bramki, gdyż aż 71% wszystkich goli padło na własnym obiekcie. Średnia bramek, które w tym sezonie padają w domowych meczach Śląsk to 3,38 gola na mecz. W wyjazdowych potyczkach Lecha średnia ta wynosi – 2,75. Obie drużyny strzelały gole w 88% starć Ślaska przed własną publicznością oraz w 75% starć w delegacjach Lecha. W tym sezonie w konfrontacjach tych drużyn padły następujące wyniki: 1:1 i 1:3. Proponowane typy na to spotkanie: obie drużyny strzelą gola - TAK (kurs 1,65)/ gol w obu połowach – TAK (kurs 1,71).

BEZPOŚREDNIE STARCIE. Śląsk po wygranej nad Cracovią (3:2) na dobre włączył się do walki o ligowe podium. Ich strata do drugiego Piasta i trzeciego Lecha wynosi tylko jeden punkt. Śląsk to z...

BEZPOŚREDNIE STARCIE. Śląsk po wygranej nad Cracovią (3:2) na dobre włączył się do walki o ligowe podium. Ich strata do drugiego Piasta i trzeciego Lecha wynosi tylko jeden punkt. Śląsk to z...

Punkty zamieniają na zakład bez depozytu - wystarczy rejestracja i kod.
Tutaj sprawdź kod do Fortuny» (ważny do 27-06-2020 23:59:59)


Nie chciałem uwierzyć, ale sprawdziło się. Po rejestracji są punkty, które zamienia się na zakład 20 zł. Dalsze bonusy wymagają już wpłaty depozytu, ale też świetna opcja z zakładem bez ryzyka do 120 zł. Godny bukmacher zaufania i legalny. Polecam. Zbyszek z Krakowa

Kursy fortuna: 1: 2.08 X: 3.45 2: 3.55

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść