ODBIERZ TERAZ>> Kupon ważny: DZISIAJ do 23:59
Zakład bez ryzyka do 600 zł
+ Bonus do drugiej wpłaty
BONUS 50% do 1000 zł
+ Freebety 20 zł - weryfikacja
+ Freebet 10 zł po wpłacie


c
Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Śląsk – Legia

Zapowiedź i typ na Śląsk Wrocław - Legia Warszawa dotyczacy Ekstraklasa, który rozgrywany będzie 13-11-2022. Jak typować Śląsk Wrocław - Legia Warszawa? Poznaj analizę.

Poniżej prezentujemy zapowiedź ligi: Ekstraklasa. Zapoznaj się z typem na mecz: Śląsk Wrocław - Legia Warszawa, który odbędzie się 13-11-2022 17:30. Autorem treści są redaktorzy od bukmachera Fortuna, a my jedynie przedstawiamy i weryfikujemy te typy bukmacherskie prezentowane na stronie eFortuna.pl. Każdy typ oczywiście jest jedynie propozycją, a nasz zespół nie daje żadnych gwarancji sukcesu grając i używając tych prognoz.

Typ w lidze: Ekstraklasa Mecz: Śląsk Wrocław - Legia Warszawa Data: 13-11-2022 Skad brane sa kursy: Fortuna

Co to jest Fortuna? Fortuna to legalny polski bukmacher, który umożliwia zawieranie zakładów przez internet (komputer, tablet i smartfon) dla osób z Polski powyżej 18 lat. Więcej informacji znajdziesz bezpośrednio u bukmachera: eFortuna.

Co to jest konto tymczasowe w Fortuna? Bukmacher z Polski oferuje opcje rejestracji konta bez skanowania dowodu osobistego i większych formalności - zobacz.

POWOLNE ROZKRĘCENIE. Niby cały czas jest narzekanie na grę podopiecznych Kosty Runjaica, ale wyniki są zdecydowanie po jego stronie. Trzeba pamiętać, że Pogoń z nim na pokładzie również nie grała widowiskowej piłki, ale bardziej pragmatyczną nastawioną na wynik i podobnie jest obecnie w stolicy. Legia jest na drugiej pozycji i traci do liderującego Rakowa siedem punktów. Dodatkowo Legia jest niepokonana w 21 z ostatnich 23 meczów ze Śląskiem we wszystkich rozgrywkach! Jak będzie tym razem?

Śląsk - Ivan Djurdjevic odniósł się przed starciem z Legią do zarzutu, że jego zespół nie potrafi złapać pewnej stabilizacji: Jeżeli spojrzymy wstecz – wygrana z Lechem, remis z Jagiellonią, wygrana z Wisłą Płock, przegrana z Miedzią i teraz mecz pucharowy, który sportowo wygraliśmy. Nie wiem, czy to jest aż takie wielkie wahanie, o którym się mówi. Wiemy, że w Śląsku Wrocław – jak w każdym klubie – chcemy wygrywać zawsze. Nikt nie chce przegrywać, ale w takim momencie, w jakim jesteśmy, czyli budowania zespołu, uważam, że widać duży postęp. Być może postęp jest, ale moim zdaniem w zespole tym kompletnie brak stabilizacji wyników i formy. Śląsk potrafi zagrać bardzo dobrą jedną połowę, aby w kolejnych minutach praktycznie być niewidoczny. Przed potyczką z Legia trener gospodarzy dodał: Legia na pewno jest zespołem, który cały czas gra. Nawet w tych momentach, w których idzie im źle, umie sobie poradzić z trudnościami i te mecze wygrywać.

Legia – tak naprawdę już któryś raz w tym sezonie ekipa Kosty Runjaica pokazuje wielkich hart ducha i charakter. W dwóch kolejnych meczach z Lechią potrafili odwracać losy spotkania w ostatnich sekundach. Widać, że w tym zespole wszystko coraz lepiej działa i na wiosnę możemy zobaczyć naprawdę mocną Legię. Przed ostatnią potyczką w tym roku kalendarzowym szkoleniowiec Legi powiedział: Wiadomo, że w piłce nożnej liczy się ostatnie wrażenie. Jeśli ktoś wygra trzy mecze z rzędu, a potem przegra ostatni, to w pamięci zostanie ten ostatni. Dlatego mamy dużą motywację, by w ostatnim spotkaniu dać z siebie wszystko, pokazać dobrą grę – po to, by cała drużyna i kibice mogli mieć poczucie, że ten zespół dokonał wielu rzeczy w tej rundzie, więcej niż oczekiwano na początku.

Prognoza: Legia w ostatnich latach bardzo dobrze radzi sobie, kiedy przychodzi jej rywalizować z zespołem Śląska. Wystarczy wspomnieć, że klub ze stolicy jest niepokonana w 21 z 23 ostatnich meczów ze Śląskiem we wszystkich rozgrywkach. Dodatkowo Legia zachowała czyste konto w 7 z 9 ostatnich meczów z najbliższym rywalem na wszystkich frontach. Śląsk wygrał tylko 3 z 19 wcześniejszych potyczek z Legią w lidze czy też Pucharze Polski na własnym stadionie. Śląsk jest bardzo zmienny w tym sezonie i tak naprawdę nie wiadomo czego się można po nich spodziewać. Z drugiej strony Legia wskoczyła w ostatnich tygodniach na bardzo solidny poziom nie dając się pokonać w pięciu kolejnych meczach i nawet kiedy im nie idzie potrafią takie spotkania rozstrzygać na swoją korzyść. Proponowane typy: spotkanie bez remisu – Legia (kurs 1,56)/ podwójna szansa 2-2 (kurs 1,84).

POWOLNE ROZKRĘCENIE. Niby cały czas jest narzekanie na grę podopiecznych Kosty Runjaica, ale wyniki są zdecydowanie po jego stronie. Trzeba pamiętać, że Pogoń z nim na pokładzie również nie grała...

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają bonusy!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY»


Atrakcyjna oferta zakładu bez ryzyka do 600 zł i opcja zgarnięcia kasy bez ryzyka to świetna opcja w Fortuna. Za weryfikację konta 20 zł, które otrzymałem jako punkty. Po drugiej wpłacie następne bonusy - do 1000 zł i następne 10 zł jako darmowy zakład. Całkiem ciekawie na początek.

Bukmacher interesujący i można grać na żywo. Jak ktoś lubi adrenalinę przy oglądaniu swoich faworytów w sporcie to sprawdzony buk, ale niech każdy ryzykuje i stawia za siebie. Ja traktuję to jako rozrywkę i nie gram za duże stawki.
Marcin z Warszawy

Kursy Fortuna: 1: 3.20 X: 3.35 2: 2.17

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

LEGALNY BUKMACHER w POLSCE !!!

+ 200% bonus do 300 zł
+ Wpłacasz 150zł, Grasz za 450zł
+ Przelewy24, Blik, Karta
+ Tylko dla osób pełnoletnich +18. Betfan z licenjcą: PS4.6831.3.2018
+ Gra u bukmacherów może uzależniać i wiąże się z ryzykiem! Granie u nielegalnych bukmacherów zagranicznych w Polsce jest niedozwolone. Graj odpowiedzialnie!
TOPBONUS
Odbierz bonus
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść