Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: DZISIAJ do 23:59
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Śląsk – Widzew

Zapowiedź i typ na Śląsk Wrocław - Widzew Łódź dotyczacy Ekstraklasa, który rozgrywany będzie 06-08-2022. Jak typować Śląsk Wrocław - Widzew Łódź? Poznaj analizę.

Fortuna to legalny bukmacher prezentujący w serwisie prognozy i typy bukmacherskie, które analizujemy i przedstawiamy także naszym czytelnikom. Ta sugestia typu na mecz Śląsk Wrocław - Widzew Łódź pochodzi z eFortuna i nie odpowiadamy za sugerowanie się tą prognozą. Przeczytaj i pomyśl czy warto to obstawiać? Zawsze mimo wszystko osoby lubiące sport dowiedzą się czegoś wartościowego przed meczem.

U kogo można typować mecz?
Polscy legalni bukmacherzy przyjmują zakłady bukmacherskie online. Fortuna posiada licencję na zakłady w internecie i możesz grać tutaj legalnie. Więcej na eFortuna.

ŚWIEŻOŚĆ BENIAMINKA. Mimo tego, że Widzew w trzech pierwszych meczach wywalczył tylko trzy punkty za zwycięstwo z Jagiellonią (2:0) to ich postawa może imponować. Janusz Niedźwiedź jak na razie mocno stawia na ofensywną grę i z pewnością bardzo dobrze się ogląda zespół z Łodzi. Oby ten szkoleniowiec wytrwał w tej postawie i jej nie zmieniał, gdyż polska Ekstraklasa potrzebuje drużyn grających ładną piłkę dla oka. Jak beniaminek spisze się na tle ekipy Ivana Djurdjevica?

Śląsk – trzy mecze i ekipa z Wrocławia poznała smak wszystkich możliwych rozstrzygnięć. Ciekawe było tłumaczenie Ivana Djurdjevica po ostatniej porażce z Koroną w Kielcach: Po rozmowie i analizie meczu wydaje mi się, że wyszliśmy na boisko w Kielcach zbyt pewni siebie. Nie może brakować pewności, ale przesadna też nie jest dobra. Cały czas konieczna jest pełna koncentracja i skupienie, a tego zabrakło. Emocje w drużynie puściły po tym jak z Pogonią wreszcie, po długim czasie, wygraliśmy spotkanie u siebie. To dla mnie troszkę dziwne, że taki zespół jak Śląsk może czuć się zbyt pewnie! Rozumiem taką postawę może w przypadku Rakowa Częstochowa, ale Śląsk, czyli zespół który wygrał tylko 1 z 11 poprzednich starć i po tym szczęśliwym triumfie na następny mecz wychodzi zbyt pewny siebie – zdumiewające! Szkoleniowiec Śląska dodał także przed starciem z Widzewem: Mamy krótki tydzień przed Widzewem, bo graliśmy w poniedziałek wieczorem, a kolejny mecz w sobotę. Dla nas to dobrze, bo można szybko się zrehabilitować, widzę po zawodnikach sportową złość. Po powrocie z Kielc było trochę regeneracji, ale potem trenowaliśmy mocno, jutro mamy kolejne zajęcia, szykujemy zespół i będziemy gotowi na mecz.

Widzew – jak na razie z bardzo dobrej strony pokazuje się siła ofensywna beniaminka, w której prym wiodą Bartłomiej Pawłowski i Jordi Sanchez, którzy razem strzelili już pięć bramek. Janusz Niedźwiedź zdaje sobie sprawę z trudności jakie niesie ze sobą najwyższa klasa rozgrywkowa: Uważam, że ekstraklasa jest trudną ligą. Pierwsze dwa mecze ułożyły się tak, że zdobyliśmy trzy punkty, ale powtarzałem już po meczu z Jagiellonią, że to są nasze pierwsze punkty i trzeba pracować naprawdę ciężko, żeby wygrywać. W tej lidze na pewno jest większa jakość. Trzeba jeszcze ciężej pracować i być skoncentrowanym momencie gry, choć jesteśmy też świadomi naszych mocnych stron. Trener beniaminek dodał także: Śląsk to zespół, który niedawno zmienił trenera. My akurat znamy trenera Djurdjevica z ligi, gdyż prowadził zespół Chrobrego Głogów. Dostrzegamy pewne podobieństwa w grze obydwu drużyn.

Prognoza: Widzew jak na razie jak wspomniałem mocno stawia na piłkę otwartą i ofensywną, co było widać w każdym ich meczu w tym sezonie. Beniaminek we wszystkich trzech meczach tego sezonu trafiał do siatki rywali. Z kolei w 8 z 10 poprzednich meczach Śląska zanotowano bramki z obu stron. W tym sobotnim spotkaniu oczekuję starcia, w którym taktyczne założenia nie wezmą górę nad ofensywną jakością. Proponowane typy: obie drużyny strzelą gola – TAK (kurs 1,71).

ŚWIEŻOŚĆ BENIAMINKA. Mimo tego, że Widzew w trzech pierwszych meczach wywalczył tylko trzy punkty za zwycięstwo z Jagiellonią (2:0) to ich postawa może imponować. Janusz Niedźwiedź jak na razie mocno...

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają 2230 zł!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY»


Tak - po rejestracji otrzymałem punkty od Fortuna, które zamieniłem na 20 zł zakład. Oprócz tego dostałem fajne bonusy powitalne korzystając z Bukmacherzy,com i kodu: 2000 zł za pierwszy depozyt i aż 210 zł jako zakład bez ryzyka.

Bukmacher fajny i odwiedzam typy w Bukmacherzy.com - nie zawsze wygrywam, ale typuję mecze moich faworytów na żywo. Oglądam mecz, którego nie mam u siebie w telewizji i czasem zagram za 5 czy 10 zł. Życze powodzenia.
Kuba z Warszawy

Kursy Fortuna: 1: 2.15 X: 3.25 2: 3.55

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

LEGALNY BUKMACHER w POLSCE !!!

+ CashBack 600 zł
+ 60 zł DARMOWY ZAKŁAD
+ Przelewy24, Blik, Karta
+ Tylko dla osób pełnoletnich +18. Betfan z licenjcą: PS4.6831.3.2018
+ Gra u bukmacherów może uzależniać i wiąże się z ryzykiem! Granie u nielegalnych bukmacherów zagranicznych w Polsce jest niedozwolone. Graj odpowiedzialnie!
TOPBONUS
Odbierz bonus
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść