Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: Październik 2020
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Smolevichy - Dynamo Mińsk

Typy bukmacherskie w Liga białoruska. Jak typuje bukmacher Fortuna mecz Smolevichy - Dinamo Minsk w eFortuna - typ na 24-04-2020 godz. 17:00. Sprawdź ofertę i kursy na dzisiaj.

Poniżej prezentujemy zapowiedź ligi: Liga białoruska. Zapoznaj się z typem na mecz: Smolevichy - Dinamo Minsk, który odbędzie się 24-04-2020 17:00. Autorem treści są redaktorzy od bukmachera Fortuna, a my jedynie przedstawiamy i weryfikujemy te typy bukmacherskie prezentowane na stronie eFortuna.pl. Każdy typ oczywiście jest jedynie propozycją, a nasz zespół nie daje żadnych gwarancji sukcesu grając i używając tych prognoz.

Typ w lidze: Liga białoruska Mecz: Smolevichy - Dinamo Minsk Data: 24-04-2020 Skad brane sa kursy: Fortuna

Co to jest Fortuna? Fortuna to legalny polski bukmacher, który umożliwia zawieranie zakładów przez internet (komputer, tablet i smartfon) dla osób z Polski powyżej 18 lat. Więcej informacji znajdziesz bezpośrednio u bukmachera: eFortuna.

Co to jest konto tymczasowe w Fortuna? Bukmacher z Polski oferuje opcje rejestracji konta bez skanowania dowodu osobistego i większych formalności - zobacz.

PRZECIĘTNY START. Jedni, jak i drudzy nie mogą zaliczyć startu w nowym sezonie do szczególnie udanych. Smolevichy jako beniaminek mają trudniejsze zadanie, co widać po wynikach, gdyż w pierwszych pięciu meczach nie potrafili odnieść żadnego zwycięstwa strzelając tylko dwie bramki. Z kolei bardziej renomowane Dynamo wprawdzie wygrało 2 z 5 starć, ale to pozwala im na zajmowanie tylko dwunastego miejsca.

Smolevichy – zeszła kampania ligowa na drugim froncie była dla tego zespołu bardzo udana. Zajęli w ostatecznym rozrachunku drugie miejsce wygrywając 19 z 28 spotkań. Mogli się również pochwalić zdecydowanie najbardziej szczelną defensywą tracąc tylko 15 bramek w 28 potyczkach. Widać, że organizacja gry w defensywie nieźle wygląda również w Premier League, gdzie dali rywalom strzelić tylko 4 gole w 5 meczach.

Dynamo Mińsk – patrząc przez pryzmat ostatnich sezonów należałoby uznać zespół z Mińska jako czołowy na Białorusi. Od kampanii ligowej w 2012 roku tylko jeden raz zdarzyło się, aby Dynamo spadło poza podium, a miało to miejsce w poprzednim sezonie. Pytanie czy ten ostatni sezon to zapowiedź gorszych czasów dla Dynama? Coś może w tym być zważając na mocno przeciętny strat w obecnym sezonie, ale z drugiej strony nie można wyciągać zbyt daleko idących wniosków po pięciu kolejkach.

Prognoza: Dynamo nie potrafiło wygrać w delegacjach ośmiu kolejnych spotkań w lidze i krajowym pucharze, ponosząc w tym czasie pięć kolejnych porażek. Z drugiej strony gospodarze u siebie w meczach ligowych przegrali tylko 1 z 10 ostatnich starć. Faktem jest, że Dynamo wygrało wszystkie cztery bezpośrednie konfrontacje ze Smolevichy, ale ich obecna forma, a w szczególności w delegacjach jest daleka od optymalnej. Spodziewam się, że dzielny beniaminek postawi się bardzo przeciętnie jak wspomniałem grającemu na wyjazdach zespołowi z Mińska. Proponowane typy na to spotkanie: zwycięstwo lub remis - Smolevichy (kurs 1,82).

Punkty zamieniają na zakład bez depozytu - wystarczy rejestracja i kod.
Tutaj sprawdź kod do Fortuny» (ważny do 24-04-2020 23:59:59)


Nie chciałem uwierzyć, ale sprawdziło się. Po rejestracji są punkty, które zamienia się na zakład 20 zł. Dalsze bonusy wymagają już wpłaty depozytu, ale też świetna opcja z zakładem bez ryzyka do 120 zł. Godny bukmacher zaufania i legalny. Polecam. Zbyszek z Krakowa

Kursy Fortuna: 1: 4.55 X: 3.10 2: 1.88

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść