Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: DZISIAJ do 23:59
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Sociedad – Bilbao

Zapowiedź i typ na Real Sociedad - Athletic Bilbao dotyczacy Primera Division, który rozgrywany będzie 07-04-2021. Jak typować Real Sociedad - Athletic Bilbao? Poznaj analizę.

Poniżej prezentujemy zapowiedź ligi: Primera Division. Zapoznaj się z typem na mecz: Real Sociedad - Athletic Bilbao, który odbędzie się 07-04-2021 21:00. Autorem treści są redaktorzy od bukmachera Fortuna, a my jedynie przedstawiamy i weryfikujemy te typy bukmacherskie prezentowane na stronie eFortuna.pl. Każdy typ oczywiście jest jedynie propozycją, a nasz zespół nie daje żadnych gwarancji sukcesu grając i używając tych prognoz.

Typ w lidze: Primera Division Mecz: Real Sociedad - Athletic Bilbao Data: 07-04-2021 Skad brane sa kursy: Fortuna

Co to jest Fortuna? Fortuna to legalny polski bukmacher, który umożliwia zawieranie zakładów przez internet (komputer, tablet i smartfon) dla osób z Polski powyżej 18 lat. Więcej informacji znajdziesz bezpośrednio u bukmachera: eFortuna.

Co to jest konto tymczasowe w Fortuna? Bukmacher z Polski oferuje opcje rejestracji konta bez skanowania dowodu osobistego i większych formalności - zobacz.

WIELKI SUKCES. Dla Sociedad wygranie sobotniego finału Copa del Rey i to z lokalnym rywalem (Bilbao) ma wyjątkowy smak. Był to ich pierwszy triumf w krajowym pucharze od sezonu 1986/87, kiedy to ostatni raz wznieśli ten Puchar do góry! Natomiast Bilbao ma przed sobą jeszcze jedną szansę na ten Puchar, gdyż to wspominane starcie z Sociedad było przełożone z powodu pandemii z zeszłego sezonu. Za niecałe dwa tygodnie Bilbao spotka się z Barceloną w finale Pucharu Króla z obecnego sezonu.

Sociedad – zachęcam do obejrzenia szkoleniowca Sociedad i jego konfrontacji po wywalczeniu Pucharu. Imanol Alguacil powiedział: Pozwólcie Państwo, że zamienię się w kibica. Dedykuje to zwycięstwo lekarzom, pielęgniarkom i wszystkim, którzy walczą o ludzkie życie. Walczyli też o mojego wujka, który w tym tygodniu niestety zmarł na COVID. To wystąpienie i zamienienie się w kibica tylko pokazuje jak ważny to był moment dla niego, całego klubu i jego podopiecznych. Sociedad walczy jeszcze w tym sezonie ligowym o piąte miejsce, które daje szanse gry w Lidze Europy. Do tej pozycji tracą tylko jeden punkt.

Bilbao – jeśli jedna strona była zachwycona to w drugiej musiał panować wręcz przeciwny nastrój: Na szczęście jesteśmy w dwóch finałach na przestrzeni piętnastu dni i dlatego jest to bardzo smutny dzień i postaramy się, aby każdy dzień był lepszy, aby w pełni zmierzyć się z Barcą. Wynik jest bardzo trudny, chociaż zdajemy sobie sprawę z naszych błędów - podsumował Marcelino.

Prognoza: w tym sezonie Bilbao w delegacjach spisuje się mocno przeciętnie. W 14 starciach odnieśli zaledwie 2 zwycięstwa. W tych wspominanych meczach zdobyli tylko 15 goli. Ogólnie w ostatnich sezonach Sociedad ma mały patent na derbowego rywala, gdyż potrafili ich pokonać w 5 z 6 ostatnich potyczek o stawkę. Sociedad doznał trzech porażek w ostatnich 14 meczach u siebie we wszystkich rozgrywkach, ale te wpadki miały miejsce z bardzo mocnymi rywalami jak: Barcelona (1:6), Manchester United (0:4) czy Atletico (0:2). Co ważne w ligowych zmaganiach to gospodarze mają jeszcze o co walczyć, gdyż wygrana w tym starciu pozwoli im wskoczyć na piąte miejsce, które daje grę w Lidze Europy, a nie w nowych rozgrywkach UEFA, czyli Europa Conference League. Proponowane typy na to spotkanie: spotkanie bez remisu - Sociedad (kurs 1,57)/ podwójna szansa – 1-1 (1,84).

WIELKI SUKCES. Dla Sociedad wygranie sobotniego finału Copa del Rey i to z lokalnym rywalem (Bilbao) ma wyjątkowy smak. Był to ich pierwszy triumf w krajowym pucharze od sezonu 1986/87, kiedy to...

WIELKI SUKCES. Dla Sociedad wygranie sobotniego finału Copa del Rey i to z lokalnym rywalem (Bilbao) ma wyjątkowy smak. Był to ich pierwszy triumf w krajowym pucharze od sezonu 1986/87, kiedy to...

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają 2230 zł!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY»


Tak - po rejestracji otrzymałem punkty od Fortuna, które zamieniłem na 20 zł zakład. Oprócz tego dostałem fajne bonusy powitalne korzystając z Bukmacherzy,com i kodu: 2000 zł za pierwszy depozyt i aż 210 zł jako zakład bez ryzyka.

Bukmacher fajny i odwiedzam typy w Bukmacherzy.com - nie zawsze wygrywam, ale typuję mecze moich faworytów na żywo. Oglądam mecz, którego nie mam u siebie w telewizji i czasem zagram za 5 czy 10 zł. Życze powodzenia.
Kuba z Warszawy

Kursy Fortuna: 1: 2.25 X: 3.15 2: 3.55

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść